Havuza girmeli miyim?

Başlatan elen, 09 Haziran , 2008, 20:22:43

« önceki - sonraki »

tubis

kapışalım anacımmm.   :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

alırım anahtarınıııııııııııııııı   :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

oozge

yollar sürüşüme erkekler duruşuma hastaaa anacımmm
aglatırım asfaltııııııııııııı :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

tubis

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ağlatırsın anacımmm.. ama ben hız yapamma artıkın 2 kişiyiz yane o bakımdan

oozge

oooo dha kapışmadan 1 .ci oldum yawww :ehi: :ehi: :ehi:

sen arkamdan gelırsın yavas yavasss kuzum nolckk yaww :ehi: :ehi:

tubis

tamam uyar. gezmeyi seferim zatenn  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

oozge

bnde cok severımm
ozmnn buldum cnmm rıske atmayalım hıc bebısı bızzz
bn sna ozel söferrrrr oluurumm gezerız bol boll
olmamıı :-[ :-[ :-[

tubis

olmamıııı .. oluvvv oluvvvv  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

oozge

ohhhhhh arayıp bulamadgımz seyı bulduk bakkk oleyyyyyyyyyy
hade cık kapıya gelıom almayaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tubis

ooooo ösge 2 saattir ağaç oldum anacım nerdesin yawwww  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

anamm bn geldım kapıda bırı uyukluoduu senmidinn oooo :k06: :k06: :k06:

tubis

napim geç kalınca içim geçmiş  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

ahhhh ahhh tubısımmmm yawwww kacırdın ısde benıııı gectı artıkımm yrna saklayalım hevesımısı busefer bekletmem sözz :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

tubis

tamam hem bugün senin doğum günün.  beni gezdirmeyi bşverde pastamızı kes hadii.. bak hamişlerin canı istiyooo  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

oozge

aaaaaaaaaaaa evett hemencıkk kesiim pastamı da ıkram edeyımm annişlere ve bebıslereeeeee :basardim:

mavili

ohoooo ne olmuş buraya ya ösge senin canın sıkılmış takışmaya yer arıyorsun hadi bize pasta gönder bakim kuru kuruya dogum günü kutlanmıyor  :flowers: