Havuza girmeli miyim?

Başlatan elen, 09 Haziran , 2008, 20:22:43

« önceki - sonraki »

mavili

tabi o başka temizliginden şüphen yoksa sorun da olmaz sanırım ama ben güvenemedim işte buradakilere

tubis

bende düşünüyorum kıslar havuza gitmeyi. biz tatile gitmeden ben doktora sormuştum o bana  denize girmemi yasaklamıştı deniz anası korkusundan dolayı. ama havuzada temizliğinden eminsen gir demişti.

bizim burda hobby yüzme havuzu var daha öncede gitmiştim klor kokusu çok yoğun.bu havuzun temiz oldugunu gösteriyordur dğil mi*

handan

hayır temiz olduğunu göstermez.
temiz havuz demek suyu arda değiştirilen havuzdur. ve girerken kuralları olan ve giren insanların bu kurallara uyduğu havuzdur.
aksine fazla klorlu olması suyun değiştirilmediğini, suyun kloru bol atılara hijyenik yapılmaya çalışıldığının göstergesdir.  ;)

tubis

hmmmmm. 

way be burda havuzdan uzman bir arkidişimiz varmş.

anlaşılmıştır komutanımm.. ama ben hafuza gitmek istiyodum yaaaaaaaaaa   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

handan

ben kocamla havuzda tanıştım  :k06:

tubis

way way wayyy..  nasıl oldu anlatsana çok heyecanlı  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

tabi istersen  :opucuk: :opucuk:

handan

ben bekarken 3 aylık üyelik alırdım tatil köyü havuzuna
orda yıllardır sadece ve ilk defa bi kişi dikkatimi çekti.
içimde bi ses onunla evleneceğimi söyledi
arkadaşı bana iş teklif etmişti, ordan tanışmıştık.
içimdeki sesi eşime söyledim bende fırsat bu fırsat :)
güldü bana....
son gülüşü oldu dermişim  :toothy10:

tubis

heheheheheheh :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

onunda gönlü varmış demek ki . ne güsel Allah bir ömür boyu mutlu etsin

mavili

handan demek havuzda tanıştınız heyecanlı dönemlerdi o ilk tanışma ve yeni flört zamanları ey gidi günler

handan havuz konusunda haklı canım aynen katılıyorum ona tubiş

kocaman bir şişme havuz aldım içine su doldurup terasta yatıyorum bazen oh gerçegin yerini tutmasada bu sene deniz havuz yok zaten yüzmede bilmiyordum ben  :suclu:

tubis

canım terasta beni kesmez şişme havuz. şöle havuzun enine boyuna yüzücem ki offffffffffffff.   of yaaaaaaaaaaaaaaaaa   :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

mavili

ben yüzme bilmiyorum ki

üstelik birde sahil kızıyım samsunda denizden bol ne var  :suclu:

tubis

ben yüzmeyi çok seviyorumm. 5 yaşında öğrenmişim yüzmeyi.sivasta sıcak çermik var belki duymuştursunuz.  ufakken anneannemler çadır kurarlarmış oraya. herkesin çadırı vardır genelde.  orda öğretmişler bana bende hayal meyal hatırlıyorum ama iyi yüzüyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ben samsunda deniz kenarında bilmezken sen sivasta ögrenmişsin helal olsun :flowers:

tubis

ben hevesliydimde canım. herşeyde öyleim gerçi. bilmediğim birşey odugu zaman , onu öğrenmek istemiimdir hep. yeniliklere açığımdır  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

az buçuk cesaretimde vardır. hepsi bir araya geldiğinde oluyo bişiler işte.

herkes benim araba kullanmama hayranlar. çevremdeki herkes cesaretsiz olduklarından kullanamadıklarını söyler. bende o yok işte  :k06: :k06: :k06: :k06:

oozge

ooooo tubısımm  denız cocuguyummm ıyı yuzucuyumdur bendeee
kapışalımmı anacımm :k06: :k06: :k06:
kesın gecerım senı emın oll  :suclu: :icon_thumright: :icon_thumright:

arabadada ıyıyımdır allah kaza bela vermesın kımselere ama bnde cok cesaretlıyımm bıcok konudaaa.
korkusuzumdur nedenseee