bebe bisküvisi günde ne kadar?

Başlatan muhribe, 27 Şubat , 2012, 21:38:02

« önceki - sonraki »

muhribe

kızlar, oğlum 6.5 aylık ve bebe bisküvisini bayıla bayıla yiyor. kahvaltıda, meyve pürelerinde, yoğurdun içinde. neyin içine katsam yiyor maşallah. ama günde ne kadar vermeliyim? verdiğim kadar yiyor geri çevirmiyor. bi fikri olan var mı?

Demet_dk

BEN SADECE KAHVALTIDA KULLANIYODUM

ÇOK FAZLA VERME İSTERSEN KABIZ YAPABİLİR

AyNi

bence hiç verme... bebe bisküvisi de olsa içinde katkı maddeleri var ve abur cubur ile tanışması için daha çok erken.. hem de şekerli olduğu için şimdiden tatlıya alışması doğru değil...

ben kızım 8-9 aylık olduktan sonra hipp'in organik olan biskuvisinden çook nadir arada kemirmesi için eline veriyordum (kendi kendine yemeyi öğrenmesini sağlamak için)

bu konularda biraz hassasım canım, yanlış anlama nolur... bebeğin daha çok küçük.. bisküvi yerine çok daha yararlı şeyler verebilirsin..

°•.ℓανιηуα.•°

ÇOK VERME CANIM. BEN SADECE 4 TANE SABAH KAHVALTISINA KOYUYORUM.

Aytii

bende sadece kahvaltıda 4 tane katıyorum

fazlası kilo yapabilir ve zaten herşeyin fazlası zarar

muhribe

haklısınız kızlar doktorumuza da sordum bisküvi yerine tam buğday ekmeğinin içini verebilirmişiz. Sabah kahvaltısını öyle hazırladım sadece iki tane bisküvi koydum. Peynir yumurta sarısı ve pekmezle zenginleştirdim. Bayıla bayıla yedi minnosum

susanna

ben yeni basladim kahvaltiya kizim 5.5 aylik 30cc formul mama ya 3 tane ezip yediriyorum haftada 2- defayi gecmiyo

KONYALI

bende yarın 1 taneyle baslamayı dusunuyorum

Balböceği

Benim oglan hic sevmedi  :-\ 14 aylik oldu 14 tane yemisligi yoktur  :-\