merak ediyorum

Başlatan Yaşamsebebim, 26 Şubat , 2012, 15:43:09

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

slm kizlar suan 12 haftalik hamileyim dr gittigimizde allah izin verirse 14 haftalik olacak insallah sizce ozaman cinsiyeti belli olurmu? tabiki önce sagligi ama merak ediyorum  :toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Yanlis hatirlamiyosam sen de Almanyada yasiyon demi  :icon_scratch: eger ôleyse cok erken ögrenmen icin burdaki doktorlar en erken 20. Haftalardan sonra diyo bende gec ögrenmistim ama tabi en önemlisi sagligi
:nazar: :nazar:

Yaşamsebebim

ewet canim almanyada yasiyorum o zaman yandik desene daha bekliyecem ama olsun benim arkadasim özel bi test yaptirmis kendisinden duymadim teyzesi söyledi 2 aylikken ögrendi ama tabiki dedigin gibi sagligi gerisi yalan

hümeyra_t_e

ben türkiyedeyim 17.haftamda ögrenmiştim canım

kelebegimm

aa sultan sendemi almanyada yasiyosun bende almanyadayim ayin 8ini buyuk umutla bekliyorum ama bakalim herseyden onemlisi sagligi tabii
gulummmm angelsounds aldik dun ne zaman gelir bide nasil bana anlatsana bascki

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Şubat , 2012, 16:09:27
aa sultan sendemi almanyada yasiyosun bende almanyadayim ayin 8ini buyuk umutla bekliyorum ama bakalim herseyden onemlisi sagligi tabii

Hayirli olsun cnmm  :opucuk: bi kac güne gelir ebaydan aldiysan bqk icinde jeli vardir ama o iyi deil yapisiyo tenine sen bebek yagi kullan önce bolca karnina sür kasik bölgene yani sonra bi dügmesi oluo zaten sesinide son ses ac yataga düz uzan sonra ya sag kasikta yada sol tarafta ara yavastan kalp sesini duyunca anlarsin nerde diye sonrasinda hep ayni yerinde olur cok güzel gercekten biraz daha büyüsün ozmana zor kullanirsin tekme seslerinden kulagin cinlar  :toothy10: bide hickirik sesinide duyabilion  :k06:
Benimki hala duruyo keske yakin olsaydi sana verirdim

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Şubat , 2012, 22:30:39
Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Şubat , 2012, 16:09:27

Hayirli olsun cnmm  :opucuk: bi kac güne gelir ebaydan aldiysan bqk icinde jeli vardir ama o iyi deil yapisiyo tenine sen bebek yagi kullan önce bolca karnina sür kasik bölgene yani sonra bi dügmesi oluo zaten sesinide son ses ac yataga düz uzan sonra ya sag kasikta yada sol tarafta ara yavastan kalp sesini duyunca anlarsin nerde diye sonrasinda hep ayni yerinde olur cok güzel gercekten biraz daha büyüsün ozmana zor kullanirsin tekme seslerinden kulagin cinlar  :toothy10: bide hickirik sesinide duyabilion  :k06:
Benimki hala duruyo keske yakin olsaydi sana verirdim
cok saol canim aldirdim sonundaa pazar gunu aldik ya bugun ya yarin gelir heralde cok merak ediyorum hep aklimda bebis iyimi diye artik dinler dinler rahatlarim

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Iyi yaptin cnm valla insani rahatlatiyo ben kizim tekme atana kadar hergün dinlerdim  :love7:
Kolay deil yasadiklarimiz insan merak ediyo Rabbim bebislerinizi korusun  :amin:  :nazar:
Bak ilk denemede bulamazsan panik etme ok bide you tube daki videolari izleyebilirsin orda gösteriyo

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 13:41:44
Iyi yaptin cnm valla insani rahatlatiyo ben kizim tekme atana kadar hergün dinlerdim  :love7:
Kolay deil yasadiklarimiz insan merak ediyo Rabbim bebislerinizi korusun  :amin:  :nazar:
Bak ilk denemede bulamazsan panik etme ok bide you tube daki videolari izleyebilirsin orda gösteriyo
dun baya isledim inceledim canimm cook merak ediyorum iyimi diye
bi gelse merakla bekliyorum onu ins. iyidir melegim :amin: :amin:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Iyidir insallah cnm sen icini ferah tut Allahin izniylen sende bu sefer kucagina alcan bebegini kizima kardes gelcek  :love7:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 14:36:45
Iyidir insallah cnm sen icini ferah tut Allahin izniylen sende bu sefer kucagina alcan bebegini kizima kardes gelcek  :love7:
ay insallah canim yaaa
hala inanamiyorum senin kizin yaninda benim melegimde karnimda diyorum neler yasadik hayal kirikliklari offf
simdide hep korkularla geciyo benim ama ins. bende saglikla kucagima alirim bu sefer :amin: :amin: :amin:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Aynen cnm ya neler yasadik bi sene icinde bide hep ayni zamanlarda yasadik  :y25: Rabbim bundan sonra yasatmasin  :amin: kizima her baktimda Allaha sükrediyom  :amin:
Sende hep dua et korkma  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 15:59:46
Aynen cnm ya neler yasadik bi sene icinde bide hep ayni zamanlarda yasadik  :y25: Rabbim bundan sonra yasatmasin  :amin: kizima her baktimda Allaha sükrediyom  :amin:
Sende hep dua et korkma  :opucuk:
hep ediyorum ama isde
sende korkarmiydi kalbi durdumu acaba karnin nie bugun az sis yok vc ye nie cok gittim bisey fazla olsa suphelenip korkuyorum hep biktim aslinda rahat olmak istiyorum ama yokkk

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Yalan diyemem ben kac kere doktora kostum yok midem bulanmiyo biseymi oldu diye bide tam senin haftalarinda az lekelenmem olmustu dedim tmm buda gitti  :crybaby2: her gün kac kere kalbini dinledim taki tekmelerini hissedene kadar sendede öle olcak cnm o tekme attikca sevinceksin elin karninda gezceksin  :love7:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 16:07:07
Yalan diyemem ben kac kere doktora kostum yok midem bulanmiyo biseymi oldu diye bide tam senin haftalarinda az lekelenmem olmustu dedim tmm buda gitti  :crybaby2: her gün kac kere kalbini dinledim taki tekmelerini hissedene kadar sendede öle olcak cnm o tekme attikca sevinceksin elin karninda gezceksin  :love7:
insallah canim yaa o gunlere bi gelsemm

]