2. çocuğum olursa yapmayacağım dediğiniz şeyler

Başlatan aydinays, 26 Şubat , 2012, 09:12:11

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

KIZLAR GENELLİKLE SÜTÜME LAF ETTİRMEYECEĞİM YAZMIŞSINIZ SANIRIM HERKEZ SÜTÜNE LAF EDENLER DEN ŞİKAYETÇİ BENDE ONLARDAN BİRİYİM SÜTÜN BOL DEDİLER KIZIM DAHA BİR AYLIK SÜTÜM BİTMEK ÜZERE ÇILDIRCAM

susanna

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 11 Mart , 2012, 11:25:34
KIZLAR GENELLİKLE SÜTÜME LAF ETTİRMEYECEĞİM YAZMIŞSINIZ SANIRIM HERKEZ SÜTÜNE LAF EDENLER DEN ŞİKAYETÇİ BENDE ONLARDAN BİRİYİM SÜTÜN BOL DEDİLER KIZIM DAHA BİR AYLIK SÜTÜM BİTMEK ÜZERE ÇILDIRCAM
daha cok yolun basindasin canim kulaklarini tika sutunun artacagina inan allahin izniyle sakir sakir iner sutlerin  :amin:

Lă_Tăhzen!

Bende pek bişey bulamadım düşündüm düşündüm  ama çok tecrubeler kazandım 1.de 2.bebegim çok şanslı olacak  kızımda acemılıklerım çoktu

sabr

9 gün sonra 2. çocuğum oldu. İnanın hiç bişi yapamadım. Birincide yaptıklarımın 10 da 1ini anca yapabiliyorum . <yetişmiyor ki birinci varken . Bir de nedense ikinci daha boşvermiş oluyo.

merveyusra

benim bebeğim bir yaşında oldu ben yapmayacağım dediklerimden çok yapacaklarım var
1-bebeğime kırkında mevlüt yapacağım
2-lohusa şerbeti yapacağım
3-doğumdan önce evi tayinim çıkıp evi toplamayacağım doğumdan sonra yeni bir yere alışmaya ç alışmayacağım
4-bakıcı ararken bu kadar çok üzülmeyeceğim
şimdi de senin çocuğun zayıf bakamıyorsun diyenlere gerekli cevabı veriyor, üzülmüyorum Allah SAĞLIK SIHAT VERSİN  ÖNEMLİ BİR  HASTALIĞI OLMASIN BÜNYESİ KUVVETLİ OLSUN VARSIN ZAYIF OLSUN ikinci çocuğumda da bunu böyle bilecekler  :director:

fıstık

Artık ikinci bebeğime hamileyim

Maalesef o faydalı bu faydalı diye yemeğe devam ediyorum  :k06:

Aman sağlıklı olsunda gerisi çok önemli değil

Biiiiirrrrrrrrr illaki emecek diye diretmeyeceğimmmmm

İkiiiiiiiiiiii   eve giren herkesi ellerinizi yıkayın diye azarlamayacağımmmmmmm

Üçççççççççç  sabah akşam aman kırılmasınlar diye misafir kabul etmeyeceğimmmmmmmmmm

Dööööööööööööörrrrrrrrrtttttttttt   ev işiydi yemekti bulaşıktı kafama takmayacağımmmmmm

laracroftt

1. ılk 3aydan sonra kendı kendıne sallamadan uyutmayı ogretecegım

2.esıme daha cok sorumluluk yukleyecegım,hıcbısey yaptıgı yok cunku

Baska oyle yapmayacagım bısey yok :k06:

DİLVİN

fazla kılo almayacam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kendı evımde lohusalığımı gecıreceğim  :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Bende fazla kilo almicam demiştim oğlum da 23 kızımda 30 aldım  :ehi: Deme öyle selma deme sonra tam tersi oluyor ;D

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 16 Aralık , 2012, 15:49:41
Bende fazla kilo almicam demiştim oğlum da 23 kızımda 30 aldım  :ehi: Deme öyle selma deme sonra tam tersi oluyor ;D

çağlarda 27 aldım 35 alacak halım yok  :tongue3:

sınır 30  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DİLVİN

мiŁenα.

Görcez ne kaldı şunun şurasında o kiloları almana :toothy10: