rahim filmi

Başlatan ayse_etiskenece, 25 Şubat , 2012, 13:35:06

« önceki - sonraki »

ayse_etiskenece

miyom var dediler 20 mm çapında..daha hiç bbeğim yok 5 aydır düşünüyoruz olmada daha..acaba miyom engelmidir diye ankara zübeyde hanım kadın doğum ve araştırma hastanesine gttim..ve yapılan testler sonucunda şu an zarraı yok dediler..ve rahim filmide çekildi(yalnız çok ağrılı bir işlemmiş o)rahim filminden sonrada gebe kalma ihtimelinin arttığını duydum...bu şekilde olan var mı içinizde..

tuba_alanya

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 25 Şubat , 2012, 13:35:06
miyom var dediler 20 mm çapında..daha hiç bbeğim yok 5 aydır düşünüyoruz olmada daha..acaba miyom engelmidir diye ankara zübeyde hanım kadın doğum ve araştırma hastanesine gttim..ve yapılan testler sonucunda şu an zarraı yok dediler..ve rahim filmide çekildi(yalnız çok ağrılı bir işlemmiş o)rahim filminden sonrada gebe kalma ihtimelinin arttığını duydum...bu şekilde olan var mı içinizde..

geçmiş olsun canım banada çekildi evet çok fazla ağrılı bi işlem çok şükür bende bi problem çıkmadı ama faydasıda olmadı anlayacağın bebek yok :-[

ayse_etiskenece

çok teşekkür edrim ben de de bişey çıkmadı..herşey normalken..bbeği engelleyen nedirki acaba?herşey Allahtan onda şüphemiz yok kesinlikle ama merake diyorum..siizn ne kadar oldu bbek düşüneli?

Belgink.

cnm bende bugun cekıldım rahım fılmı malesef cok ağrılı zor dayandımmm hala ağrım varr ama tupler acık cok sukur dr banada fşlmden sona hamıle kalan cok hastan var dedi inşşş dedimmm bendee  inş gelır bebişlerimizzz

tuba_alanya

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 25 Şubat , 2012, 23:09:01
çok teşekkür edrim ben de de bişey çıkmadı..herşey normalken..bbeği engelleyen nedirki acaba?herşey Allahtan onda şüphemiz yok kesinlikle ama merake diyorum..siizn ne kadar oldu bbek düşüneli?

1 yıl 2 ay oldu ama hala bekliyoruz bu ayda hamile kalamazsam önümüzdeki ay aşılama yapılacak canım inşallah tüm bebiş bekleyenlerin hasreti sona erer

çikolatalı

slm
öncelikle durumunu bilmediğim için sana bazı sorular sormak gereği duydum
rahim filmi çektirdiğine göre soracaklarım çoktan yapılmıştır sana ama bilemedim
yumurtlamaların takip edildimi
tam tetkik hormon tahlillerin yapıldımı özellikle prolaktin hormonuna bakıldımı
bende hiç bir problemim yok dediğim halde basit bir hapla düşürülebilecek prolaktin hormonum yüzünden 1 yıl evlat sahibi olmak için uğraştım didindim

HASRET!M S@N@

ihtimal var canım ben cektirdikten 3 ay sonra doğal yoldan hamile kalmıstım

serserim

canım çok geçmiş olsun bende de aralık ayında rahimimde polip çıktı dr lar hamile kalmaya engel dediler yani yalancı spiral görevi görüyormuş hamile kalınsada düşüğe neden olurmuş acaba benim polip baştan görülmedide düşüğemi sebep oldu hep kafamda soru işaretidir benim 1 düşüğüm birde kimyasal hamileliğim oldu 2 yıldır düşünüyoruz bebek bakalım geçen ay kistim oluştu bugün dr a gidicem ona göre hareket edicem ama rahim filminden sonra kanallar açılıp hamilelik daha kolaylaşıyor diyorlar daha yenisin canım sakın moralini bozma inşallah tez vakitte bebişine kavuşursun :binkybaby: :binkybaby:

ayse_etiskenece

rabbim isteyen herkese versin inşşşşşşşşşşş..ne kadar zormuş beklemek..çikolatalı nickli arkadaşım sana yazıyorum evet hormon tesiti falan yapıldı ama yumurtlama kontrolleri nasıl yapılıyor onu bilmiyorum bahsetmediler öle bişeyden ama birçok tahliller yapıldı....şimdi nasıl peki hap tedaviisnden sonra gelişme oldumu?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de cuma film çektireceğim.. doktor filmden sonra  kaç güne kadar ilişki yasak diyor

HASRET!M S@N@

HATIRLADIGIM KADARIYLA BİZE YASAK KOYMAMISTI BİRAZ KANAMAM OLMUSTU GECİNCE BASLAMISTIK TEKRARDAN

ยรlคภ๓คz göภlüm

eşim neden narkozlu istemedin, sen hassas bir insansın dedi. doktorum narkozsuzu tavsiye etmişti. On kadından ikisi narkoz istiyormuş.. ben de o sekiz bayanın içinde olmak istiyorum :muzz:

ben çok cesur bir bayanım :k06:

HASRET!M S@N@

korkacak hiçbişi yok 2 dk dişini sıkman yeterli cnm narkozluk bişi değil

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de  doğum yapmış bir kadınım ona  da dayanırım diye düşünüyorum...  :occasion5:

ne güzel insana destek oluyorsun. üniversiteyken endoskopiye gireceğimde arkadaşlarım endoskopi için çok kötü birşey deyip moralimi bozmuştu... anam sanki ameliyata giriyorum :ehi:

ayse_etiskenece

banada yasak koymadılar kanama geçince başlayabilirisiniz 1-2 gün sürüyor zaten...bence narkoz isteyecek kadar kötü değil sadece o anda içten bir ağrı oluyorrr sonra geçiyor zaten..ben bu ay çokk merak ediyorum haftaya salı günü adet günüm inşş adet olmam da bbeiş olurrrrrrr dua edin lütfennnnnnnnnnnnnnn