29 Nisan , 2024, 04:09:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 16:03:21
Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 16:00:12
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 15:57:16
Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 15:54:19
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 15:52:46
maşallah size  canım :nazar: :nazar:  :nazar:
minik yaramaz iş başında  :k06: sağlıklı olsunda annesi azıcık yapsın yaramazlık  :opucuk:

cok yaramaz gulum yaaa mahvoldum halimi bi gorsen gece hic uyku yok o poposu yokmuuuuuuu ah bi dogsun gostercem onaa
sende 7. aya gel dicen aysenur ne kadar hakliymis :k06: :k06: az bile diyomus dieee :k06:

:k06: :k06: :k06:
doğunca ısır onun o poposunu  :binkybaby: aminnnnnnnnn inşallah canım  :amin: hayırlısıyla o günleri bende görürüm inşallah ayşenur benim miniğimde çok yaramaz derim  :amin:

bende sana derimmm ellleme {pasama} dicekdim :) :) :) yaramazlik yapsin azcikda dieeee
inşallah ne kadar hevesliyim acı çekmeye  :ehi: içine erkekmi doğuyo canım yoksa  :k06:
hani nette dolaşan bir yazı vardı' Kadına karşı şiddetti onaylıyorum içinden gelen minicik bir tekmayse diye 'işte ondan  ;)

aaa supermissss :k06: :k06: :k06:
evet benim icime erkek doguyo niyeyse gecende dicekdim sana neyse dedim genelde tutmaz benim demeyim ama simdi tutamadik kendimizi
senin icine ne doguyoo kac haftalik oldun

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 16:07:46
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 16:03:21
Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 16:00:12
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 15:57:16
Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 15:54:19
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 15:52:46
maşallah size  canım :nazar: :nazar:  :nazar:
minik yaramaz iş başında  :k06: sağlıklı olsunda annesi azıcık yapsın yaramazlık  :opucuk:

cok yaramaz gulum yaaa mahvoldum halimi bi gorsen gece hic uyku yok o poposu yokmuuuuuuu ah bi dogsun gostercem onaa
sende 7. aya gel dicen aysenur ne kadar hakliymis :k06: :k06: az bile diyomus dieee :k06:

:k06: :k06: :k06:
doğunca ısır onun o poposunu  :binkybaby: aminnnnnnnnn inşallah canım  :amin: hayırlısıyla o günleri bende görürüm inşallah ayşenur benim miniğimde çok yaramaz derim  :amin:

bende sana derimmm ellleme {pasama} dicekdim :) :) :) yaramazlik yapsin azcikda dieeee
inşallah ne kadar hevesliyim acı çekmeye  :ehi: içine erkekmi doğuyo canım yoksa  :k06:
hani nette dolaşan bir yazı vardı' Kadına karşı şiddetti onaylıyorum içinden gelen minicik bir tekmayse diye 'işte ondan  ;)

aaa supermissss :k06: :k06: :k06:
evet benim icime erkek doguyo niyeyse gecende dicekdim sana neyse dedim genelde tutmaz benim demeyim ama simdi tutamadik kendimizi
senin icine ne doguyoo kac haftalik oldun

hayırlısı olsun canım hayırlı sağlıklı olsunda erkek kız fark etmez bende bugece rüyamda böyle canlı canlı doğurdum ALLAH hayır etsin  :amin: :amin: :amin: erkekim olmuştu aynıda eşime benziyodu :k06:
Rüya tabirine baktım hamile birinin rüyasında erkek doğurursa kızı,kız doğurursa oğlu olurmuş :k06: bilemedim hayırlısıyla sağ salim doğsunlarda :amin:
benim içime birşey doğmuyo canım ya kitlendim inan :) 6+4 olduk teyzesi RABBİM nasip ederse bu akşam kalp atışlarını duymaya gideceğiz inşallah hayırlısıyla sağlıkla duyarım o mucize sesi :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

tabi canim once sagligi en onemlisi o
ben testi yaptikdan sonra hep dedim yuzde doksandokuz erkek die her sorana da diodum erkek die icime hep oyle doguyoduuu
oyy kuzum ben gum gum duyarsin ins. o sesiii  :love9: :love9: :love9: :love9:
gelince  yaz merak ederizzzz

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 16:24:29
ben testi yaptikdan sonra hep dedim yuzde doksandokuz erkek die her sorana da diodum erkek die icime hep oyle doguyoduuu

tamam canım :amin: :amin: :amin: inşallah hayırlısıyla duyarım canım dua edin bize :opucuk: yok ben nedense hiç birhis uyanmadı içimde cinsiyetine dair hamile kalmadan kız gibi geliyodu ama hamile kalınca hiçbirşey gelmiyo aklıma aman hayırlı ve sağlıklı olsunlarda  :amin: önemli değil  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 16:27:37
Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 16:24:29

tamam canım :amin: :amin: :amin: inşallah hayırlısıyla duyarım canım dua edin bize :opucuk: yok ben nedense hiç birhis uyanmadı içimde cinsiyetine dair hamile kalmadan kız gibi geliyodu ama hamile kalınca hiçbirşey gelmiyo aklıma aman hayırlı ve sağlıklı olsunlarda  :amin: önemli değil  :opucuk:

insallah canimm :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

slm minik pasamm :love9: :love9:
nasilsin annecimmm ice dondun heralde hareketler yavasladi oysa kipir kipirdinnnn :love9: :love9: :love9:
babanla sok oluyoduk hareketlerine ya da yerin iyice daraldi artikkk
dun sabah kursa gittim geldim ama öldümm ömrümden ömür gitti sancilandim ders dinleyemedim uyukladim
sonra eve gelince babana msj attim sinirliydim :cussing: :cussing: :cussing:
bu bebegimede bisey olsun senide birakicam bu almanyyayida birakip gidecem dedim :y25: :y25: :y25: :y25: sinirle
onunda cok zoruna gitti birsuru msj atti nasil konusuyon oyle kolaymi die ben o kadar sinirliydimki hic allttan almadim evet KOLAY dedim :caca: :caca: :caca:
aksam geldi yemek yemedi yuzumuze bakmadi yanimiza odaya bile gelmediiiiii :y25: :y25: :y25:
sonra gittim gonlunu almak icin ama nafilee cok ugrasdim ama beceremedim guldu felan ama b :y25:lli cok kizmisdi en sonunda oda agir konusdu birakdim cikdim bende obur odada yattim bir saat felan
bu seferde o geldi sarildi felan gonlumu almaya calisdii neyseki ben onun kadar kati deilimmm hic dayanamiyorum ona beni aglattigi halde :caca: :caca: :caca:
gece boyu sarildi optu durdu uykusunda  :k06: :k06: deli bu senin baban :k06: :k06: :k06: :k06:
baya korktu ciddiyim sandi heraldee :k06: :k06: :k06: :k06:
ama benim psikolojim cok bozuldu bu aralar cok duygusal ve sinirli oldum annemmmm
tv de bise gorsem gozlerimden yaslar oyle bi akiyoki inanamiyom noluyo bana anlayamiyorumm
neyse kuzum yarin senin icin alisverise gidiyoruz biberonuna kadar herseyini alacam allah nasip ederseeee
cookk heycanliyimm :love9: :love9: :love9: :love9: rabbim bu gunleride gosteriyoya bize ne kadar sukretsek dua etsek azdirrrr :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBIM BU GUZEL GUNDE BUTUN EVLAT HASRETIYLE YANANLARIN KUCAGINI DOLDURSUN BIZE GUZEL HABERLER ALMAYI NASIP ETSIN INS :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
hamilelerede saglikli dogum nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
butun teyselerimizin kandili mubarek olsun butun dualari dilekleri gercek olsun ins. :amin: :amin: :amin:
seni seviyorum melegim rabbime emanetsin :amin:

]

ZéynéP.SimAy

Ah bu kocalar yokum kocalar hep aynılar önce bi dünya laf söylerler arkasından gelir sarılır öperleeeer  :caca: :caca: :caca: Alışverişiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağına aldıktan sonra hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin rabbim inşallah  :amin: :amin: :amin: KAndilniz mübarek olsun  :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: zynpesra - 04 Temmuz , 2012, 14:46:08
Ah bu kocalar yokum kocalar hep aynılar önce bi dünya laf söylerler arkasından gelir sarılır öperleeeer  :caca: :caca: :caca: Alışverişiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağına aldıktan sonra hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin rabbim inşallah  :amin: :amin: :amin: KAndilniz mübarek olsun  :amin: :amin: :amin:

oyleler valla canim onlara dayanamadigimizida cok iyi biliyolar isde
saol canimm amin ins... :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

]

_inci_tanem_

minik paşa büyüyo :nazar: :nazar: yeri iyice daraldı artık demekki   :love9: :love9:
Stres yapma canım bebiş hisseder ALLAHIN iziniyle kucağına alacaksın inş.sağ salim :amin: :amin: :amin:
Aldığın cicileride RABBİM bebişe hayırlısıyla sağlıkla giymeyi  güle güle kullanmayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

muhribe

ayşenurum insan hamileyken çok hassas oluyor, ben de her şeye ağlardım. ama yine de hamileliği çok özledim  :love9: geçen eşime diyorum hayatımdaki en güzel zamanlardı hamilelik aylarım. çok mutluydum çok pozitiftim. tekrar hamile kalmayı iple çekiyorum desem yeridir  :k06: :k06: :k06: :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Temmuz , 2012, 14:53:03
minik paşa büyüyo :nazar: :nazar: yeri iyice daraldı artık demekki   :love9: :love9:
Stres yapma canım bebiş hisseder ALLAHIN iziniyle kucağına alacaksın inş.sağ salim :amin: :amin: :amin:
Aldığın cicileride RABBİM bebişe hayırlısıyla sağlıkla giymeyi  güle güle kullanmayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

buyuyo valla teyzesi eli ayagi belli artik vurdukca  :nazar: :nazar: :nazar: sende boyle paylasirsin ins. :amin: :amin:
ah canim ya stres yapmayim diyorum ama insan cok stresli oluyo sicaklar sismeler duygusallik felan hersey batiyo insana
amin canimmm :amin: :amin: :amin:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 04 Temmuz , 2012, 14:58:49
ayşenurum insan hamileyken çok hassas oluyor, ben de her şeye ağlardım. ama yine de hamileliği çok özledim  :love9: geçen eşime diyorum hayatımdaki en güzel zamanlardı hamilelik aylarım. çok mutluydum çok pozitiftim. tekrar hamile kalmayı iple çekiyorum desem yeridir  :k06: :k06: :k06: :k06:

cidden cok hassas oluyo canim ya herseyi dusunuyo insan
cok zor gecio ama onun orda bi tekmesi herseye degiyo :love9: :love9: :love9: dogumu sabirsiylikla bekliyorum
gecen esra erolu izliyorim final gunu oglundan mektup yazmislar ay mektup basladi ben basladim aglamaya esra erol konusuo ben hala agliyorum  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sonradan guluyom kendime yaaa benimdemi canimin parcasi oglum olcak dertlerime deva  yanlizligima yoldas nsallahhhh :amin: :amin: :amin:

]

mavişim80

PAŞA BÜYÜMÜŞTE YERİNİ BEYENMEZ OLMUS ANLASILAN
HADİ MAŞALLAH SUBHANALLAH MİNİĞİMİZE
NAZAR DEĞMESİN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: mavişim80 - 04 Temmuz , 2012, 15:22:16
PAŞA BÜYÜMÜŞTE YERİNİ BEYENMEZ OLMUS ANLASILAN
HADİ MAŞALLAH SUBHANALLAH MİNİĞİMİZE
NAZAR DEĞMESİN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amin canimmm darisi sizeehemencecik gecsin bu gunlere gelin ins. kipir kipir olsun sizinkilerdeee :amin: :amin: :amin:

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 04 Temmuz , 2012, 15:17:42
Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Temmuz , 2012, 14:53:03

buyuyo valla teyzesi eli ayagi belli artik vurdukca  :nazar: :nazar: :nazar: sende boyle paylasirsin ins. :amin: :amin:
ah canim ya stres yapmayim diyorum ama insan cok stresli oluyo sicaklar sismeler duygusallik felan hersey batiyo insana
amin canimmm :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canımm  :opucuk:
Hepsi geçecek ALLAHIN iziniyle paşanı kucağına alınca unutacaksın herşeyi

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına