28 Nisan , 2024, 23:42:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Haziran , 2012, 12:18:59
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 12:17:51
maşallah kuzuna canımm  :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM hayırlısıyla sağ salim kavuşmanızı nasip etsin :amin: :amin: :amin:
iyi beslenin canım efe paşaya iyi bak  :opucuk:

saol aminn canimmm
iyi besleniyorum kiz daha ne edem 64 kilo olmusummmm :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
azmiki efenin kilosuuu :dontknow: :dontknow:

yok canım iyi maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
zaten kiloyu bildiğim kadarıyla bundan sonra alacak o yüzden dedim efeye iyi bak diye  canım :opucuk:
süt içemiyosun sende galiba bari yoğurt ayran peyniri bol tüket canımm..

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 12:22:55

saol aminn canimmm
iyi besleniyorum kiz daha ne edem 64 kilo olmusummmm :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

zaten kiloyu bildiğim kadarıyla bundan sonra alacak o yüzden dedim efeye iyi bak diye  canım :opucuk:

yok canim icemiyorum yaa dun kakaolu aldik icdim ama gece boyu agzima geldi sanki ne yapcam bilmem yogurdu sade yemesemde hergun yogurtlu biseler yemeye calisiyorum

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 26 Haziran , 2012, 12:59:24
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 12:22:55

saol aminn canimmm

yok canim icemiyorum yaa dun kakaolu aldik icdim ama gece boyu agzima geldi sanki ne yapcam bilmem yogurdu sade yemesemde hergun yogurtlu biseler yemeye calisiyorum

bende aynı canım içemiyorum şu sütü başkası içerken özeniyorum ama yok yutamıyorum :'(
neyse canım bari öyle birşey arasında falan tüketmeye çalış içebiliyosan ayran iç  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

nazo-58

MAŞALLAH canım cok tatlı olmuşsunuz :nazar: ....MAŞALLAH paşamada .... :nazar: RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasıp etsin kuzularımızı...

benimde sadece ayaklarım şişti :sad1: [size=78%]..ne ayakkabılarım nede terliklerim oluyor napcaz bilmiyorum..benim kontrolde yarın sorcaz bakalım ..inş kötü bişi cıkmaz...[/size] :amin:

benim kanım düşükmüş dk. sölücez b,zede ilaç verir belki.... :dontknow:

Rabbim yavrularımızı korusunda biz herşeye katlanırız... :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 26 Haziran , 2012, 15:39:37
MAŞALLAH canım cok tatlı olmuşsunuz :nazar: ....MAŞALLAH paşamada .... :nazar: RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasıp etsin kuzularımızı...

benimde sadece ayaklarım şişti :sad1: [size=78%]..ne ayakkabılarım nede terliklerim oluyor napcaz bilmiyorum..benim kontrolde yarın sorcaz bakalım ..inş kötü bişi cıkmaz...[/size] :amin:

benim kanım düşükmüş dk. sölücez b,zede ilaç verir belki.... :dontknow:

Rabbim yavrularımızı korusunda biz herşeye katlanırız... :amin:

saoll tatlimmm  :opucuk: :opucuk:
bunlarda bizden sizeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ben ayaklarimi  sordum gayet normal dedi
kan da isde gittikce dusuo o yuzden ignemiz haftada bir vurulcak

]

nazo-58

tşk canım  :opucuk:

..acaip şişiyor bide cok sıcak ondanda oluyor heralde...hiçbişey giyemiyorum ya...hayırlısı bakalım inş bizimkide normaldır :dontknow:

banada saglık ocagında ebe tahlıl yaptı düşük dedi..doktoruna söle surup yazsın dedi..yarın sölucez bakalım...

Hayırlısıyla yavrularımız iyi olsunda napalım varsın şişelim..zaten şiştik şişecegimiz kadar :k06: :k06: :k06:

mutluluk

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 26 Haziran , 2012, 15:54:12
tşk canım  :opucuk:

..acaip şişiyor bide cok sıcak ondanda oluyor heralde...hiçbişey giyemiyorum ya...hayırlısı bakalım inş bizimkide normaldır :dontknow:

banada saglık ocagında ebe tahlıl yaptı düşük dedi..doktoruna söle surup yazsın dedi..yarın sölucez bakalım...

Hayırlısıyla yavrularımız iyi olsunda napalım varsın şişelim..zaten şiştik şişecegimiz kadar :k06: :k06: :k06:

aynen valla canim ins. senin hersey guzel cikar yarin kontrolun heralde  :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

]

kelebegimm

minik kuzum beni o kadar zorluyosunki su aralar berbat bi haldeyim 3 gundur gecmeyen bi bas agrisiiii cildirtti beniii :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
gece sende midemin ustune cikmissin o kadar canim acidiki babani uyandirmisim ta ovalidi felan ole uyumusumm
kuzum poponu dikiyon kafanda assada kasiklarimda heryerim birden aciyor sen hareket edince
erkenmi dogcak dio herkess aman saglikli olda gerisi hic onemli deil melegim hayirlisiyla bi kucagima alsam seniiiiiii iple cekiyorum o gunuu
rabbime emanetsin kuzummm :amin: :amin: :amin:
safakkkkkk  :nazar: :nazar: :nazar: 70 :nazar: :nazar: :nazar:

]

_inci_tanem_

maşallah size  canım :nazar: :nazar:  :nazar:
minik yaramaz iş başında  :k06: sağlıklı olsunda annesi azıcık yapsın yaramazlık  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 15:52:46
minik yaramaz iş başında  :k06: sağlıklı olsunda annesi azıcık yapsın yaramazlık  :opucuk:

cok yaramaz gulum yaaa mahvoldum halimi bi gorsen gece hic uyku yok o poposu yokmuuuuuuu ah bi dogsun gostercem onaa
sende 7. aya gel dicen aysenur ne kadar hakliymis :k06: :k06: az bile diyomus dieee :k06:

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 15:54:19

cok yaramaz gulum yaaa mahvoldum halimi bi gorsen gece hic uyku yok o poposu yokmuuuuuuu ah bi dogsun gostercem onaa
sende 7. aya gel dicen aysenur ne kadar hakliymis :k06: :k06: az bile diyomus dieee :k06:

:k06: :k06: :k06:
doğunca ısır onun o poposunu  :binkybaby: aminnnnnnnnn inşallah canım  :amin: hayırlısıyla o günleri bende görürüm inşallah ayşenur benim miniğimde çok yaramaz derim  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

kelebegimm

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 15:57:16

doğunca ısır onun o poposunu  :binkybaby: aminnnnnnnnn inşallah canım  :amin: hayırlısıyla o günleri bende görürüm inşallah ayşenur benim miniğimde çok yaramaz derim  :amin:

bende sana derimmm ellleme {pasama} dicekdim :) :) :) yaramazlik yapsin azcikda dieeee

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Haziran , 2012, 16:00:12
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 15:57:16

bende sana derimmm ellleme {pasama} dicekdim :) :) :) yaramazlik yapsin azcikda dieeee
inşallah ne kadar hevesliyim acı çekmeye  :ehi: içine erkekmi doğuyo canım yoksa  :k06:
hani nette dolaşan bir yazı vardı' Kadına karşı şiddetti onaylıyorum içinden gelen minicik bir tekmayse diye 'işte ondan  ;)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına