07 Mayıs , 2024, 22:19:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hakkınızı helal etmedikleriniz

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Eylül , 2010, 22:06:03

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tweety0555

ilk önce benı yuzugunu almakla ıtham eden gerızekalı ev sahıbe kesınlıkle kesınlıkle hakkımı helal etmıyorum allahım gokten yagdırsın yemesı nasıp olmasın dıyorum...manyak falda cıkan sekılı bana benzetmıs ve koca ılceye yaydı rezıl kadın..ama allahtan herkes benıde onuda bılıyordu bırde hamıle hamıle bıray agladım..
sonrada bu sıralar bana gozyası dokturen gereksız abuksubuk konularda bagırıp cagıran kocama daa hakkımı helal etmıyorum hatta oda bana etmesın dıyorum onada aılesınede dedım eger ben once olursem tabutumdan dahı tutmasın toprak atmasın ve yanyanada gommeyın dedım...okadar uzdukı bu sıralar benı gozumde yok...sadece ıkı kuzum var ...

Balböceği

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Allah yardimcin olsun ozlem  :amin: dunyada naasil insalar varmis  :dontknow:

tweety0555

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Eylül , 2011, 23:58:07
sekerım ev sahıbımı dıyorsun esımı mı :ehi: :ehi: saka bır yana ev sahıbım benım ev sahıobı olmamı sagladı bana yararı oldu bu acıdan ama ne cektım bır bana sor ....
esıme gelınce donem donem bu donemde oldugu gıbı benı cok uzuyor o donemdede yukardakı dusuncelerım oluyor.... :sad1:

FeHi

Alıntı yapılan: tweety0555 - 25 Eylül , 2011, 13:23:13
ilk önce benı yuzugunu almakla ıtham eden gerızekalı ev sahıbe kesınlıkle kesınlıkle hakkımı helal etmıyorum allahım gokten yagdırsın yemesı nasıp olmasın dıyorum...manyak falda cıkan sekılı bana benzetmıs ve koca ılceye yaydı rezıl kadın..ama allahtan herkes benıde onuda bılıyordu bırde hamıle hamıle bıray agladım..
sonrada bu sıralar bana gozyası dokturen gereksız abuksubuk konularda bagırıp cagıran kocama daa hakkımı helal etmıyorum hatta oda bana etmesın dıyorum onada aılesınede dedım eger ben once olursem tabutumdan dahı tutmasın toprak atmasın ve yanyanada gommeyın dedım...okadar uzdukı bu sıralar benı gozumde yok...sadece ıkı kuzum var ...
:'( :'( :'(

FeHi

27 Eylül , 2011, 11:07:53 #65 Son düzenlenme: 27 Eylül , 2011, 11:13:17 FeHi
Canımı acıtanı,yakanı,anlamayanı,aglatanı,haksızlık yapanı Yüce Mevlama havale ediyorum :amin: :amin: :amin:

gökkusağı

bu zor günlerimde bana destek olmak yerine köstek olup moralimi bozanları da ben havale ediorum allaha allah nasıl biliosa öle yapsın onları  :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

FeHi

Alıntı yapılan: laracroftt - 07 Mayıs , 2011, 00:29:19
emek verıp canımı dısıme takarak calıstıgım ısyerınden gerekcesız sekılde cıkarıtılmama sebep olan yalaka,yalancı,ıkıyuzlu,sereften yoksun kısılık! Hakkım gectıyse haram olsun yazıklar olsun ona ınanan nedır ne degıldır dıye sormayan patronum! Kıs ortasında benı ıssız bıraktın hala bı ıs bulamadım cok zor gunler gecırdım. Sanada yazıklar olsun obur tarafta ıkı elım yakanızda.allah ıslah etsın bıldıgı gıbı yapsın.......
:'( :'( :'( CAnım Allah yardımcın olsun Haksızlık yapan bulsun Rabbimden

FeHi

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Eylül , 2011, 11:09:46
bu zor günlerimde bana destek olmak yerine köstek olup moralimi bozanları da ben havale ediorum allaha allah nasıl biliosa öle yapsın onları  :amin:
Amin Ve bizede göstersin Allahım

°•.ℓανιηуα.•°

herkese hakkım helal olsun... öteki dünyada görüşmek istemiyorum  :icon_thumright:

derbeder

Alıntı yapılan: tweety0555 - 26 Eylül , 2011, 19:35:24
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Eylül , 2011, 23:58:07
sekerım ev sahıbımı dıyorsun esımı mı :ehi: :ehi: saka bır yana ev sahıbım benım ev sahıobı olmamı sagladı bana yararı oldu bu acıdan ama ne cektım bır bana sor ....
esıme gelınce donem donem bu donemde oldugu gıbı benı cok uzuyor o donemdede yukardakı dusuncelerım oluyor.... :sad1:
hayir bildiklerimizde ser, ser bildiklerimizde hayir vardir..buyurmustur Peygamberimiz  :love9:

hakkimi helal etmediklerim var ama bir elin parmagini gecmezler. kolay kolay hak meselesine girmem canimi cok yakmadiklari muddetce  :icon_thumright: ama hak edendende ahirette soke soke alacagim hakkimi  :icon_thumright:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

GÜL GÜZELİ

Ben hakkımı herkese helal ediyorum. Nasılsa benim hakkımı soracak bi Rabbim var.Kim bekleyecek onları ARAF'TA  :k06:

suzannn

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 30 Eylül , 2011, 14:10:03
Ben hakkımı herkese helal ediyorum. Nasılsa benim hakkımı soracak bi Rabbim var.Kim bekleyecek onları ARAF'TA  :k06:
katılıyorum

toprakk

NAR ÇİÇEĞİ SANA HELAL ETMİYORUM SENİ TAKİP EDİCEM DİE CANIM ÇIKIYOR  :toothy10: :toothy10:
ŞAKA TABİKİİ
DUR Bİ DÜŞÜNİYİM  BENM YUVAMI KISKANIP YUVAM İÇİN NUSKA BÜYÜ YAPMAYA CALISANLARA  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: toprakk - 04 Ekim , 2011, 17:25:52
NAR ÇİÇEĞİ SANA HELAL ETMİYORUM SENİ TAKİP EDİCEM DİE CANIM ÇIKIYOR  :toothy10: :toothy10:
ŞAKA TABİKİİ
DUR Bİ DÜŞÜNİYİM  BENM YUVAMI KISKANIP YUVAM İÇİN NUSKA BÜYÜ YAPMAYA CALISANLARA  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

:toothy10: :toothy10:

ayy yeni goruyorummm kız töbee deee tamam bıdaha böle konu açmam helal et kızzz  :ehi: :ehi: