27 Nisan , 2024, 12:03:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bu kağıtta ne yazıyor

Başlatan suzannn, 18 Şubat , 2012, 12:03:25

« önceki - sonraki »

suzannn

Bir gün adamın biri karısıyla tartışmış. O gün eviden aniden çıkıvermiş. Felekten bir gece çalayım diye bir bara gitmiş. Bu barda çok güzel bir kadın görmüş.İçinden '' Nasıl olsa karım burada değil bi tanışalım bakalım'' Demiş. Garsonu çağırmış. Bir kağıda tanışabilirmiyiz yazarak bu kağıdı garsona verip o kadına götürmesini istemiş. Garson kağıdı kadına götürmüş. Kadın bu kağıdı okumuş. Adama gülümseyerek cevap yazmış ve yollamış. Adam bunu okumuş. Ama yazdıklarından hiç birşey anlamamış. Ne Almanca, ne de ingilizceymiş. Dünyadan bir dile ait değilmiş sanki. Adam bu kağıdı en iyi dostuna götürmüş burda ne yazıyor diye. Dostu kağıda bakar bakmaz ''Sakın beni bir daha arama, arkadaşlağımız sona erdi'' demiş. Adam çok üzülmüş. Sonra gitmiş karısına göstermiş (Manyak yahu ) Karısıda bakar bakmaz ''Yarın ilk iş senden boşanıyorum'' demiş. Adamın üzüntüsü iki katına çıkmış. Sonra anne ve babasına göstermiş. Onlarda onu evlatlıktan reddetmişler. Adam demiş ''Ulan bu kağıt başıma çok belalar açtı en iyisi bi doktora göstereyim'' demiş. Gitmiş bir doktora. Doktor kağıda bakmış. ''Siz bir dakika bekleyin'' demiş ve odasına gitmiş. Sonra doktor 15-20 dkdır ortada yok. Adam merak etmiş. Odasına girmiş. Bir bakmış, doktor kendini asmış. Adam artık iyice bezmiş bu işten kağıdı almış bir bankanın kasasına koymuş ve evine gitmiş. O gece bankaya hırsızlar girmiş. Patronları kasayı açmış. Bu kağıdı görmüş. Çabuk bırakın çaldıklarınızı gidiyoruz demiş hırsızlara. Sonrada hepsi kaçmış!

Nezo

HASRET!M S@N@

Lă_Tăhzen!

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Ne yaziyormus yahu. Ben catlarim.  :ehi:
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

destina06

,işte bu hikayenin kendisi yazıyor :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

qonca

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...