27 Nisan , 2024, 23:27:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocukluğumuzdan Kalma Çocuksu Saflıklarımız

Başlatan suzannn, 18 Şubat , 2012, 11:40:18

« önceki - sonraki »

suzannn

çocukluğumda tv nin içine bu adamlar bu yerler nasıl sığıyor diye çok düşünmüşlüğüm var  :k06: :k06: :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

Nezo

Annem Cenaze Evine Çocuklar Gitmez Koynuna Köz Atarlar Derdi Abooow Korkumdan Adım Atmazdım Evden  :ehi: Ne Psiko Anam Varmış Öyle Çocuk mu Korkutulur  :ehi:

Aytii

annem nezaman hıçkırık tutsa komşudan yumurta çalmışsın derdi korkutmak için

ve her seferinde yerdim kendimi savunurdum  ben çalmadım diye :k06:

beynâ

çocukluğumda ALLAH hakkında öğretilen 3 şey vardı;

-Allah çok büyük
-Allah çarpar
-Allah her yerde

bu üçünü toplayı Allahı bulmuştum....elektrik direkleri... :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

elektrik direği gördüğüm bi yerde yaramazlık yapmazdım  ;D

hele üstündeki çarpılı iskelet yok muu :k06: :k06: :k06:

hümeyra_t_e

çocukken babamla arabada giderken kırmızı ışıkta geçsek ne olur die sormuştm oda kaza yaparız demişti.ve babam yolu boş bulup kırmızıda ne zaman geçse eve gdene kadar kaza yapcaz die ödüm kopardı

__nil__

benim yaptığım bişi şuan aklıma gelmedi ama ablam tvnin hoparlörüne çizgi film oynatın diye bağırırdı sanki içinde onu duycaklar gibi :k06:

__nil__

aklıma bişi daha geldi.izmirden istanbula anneannemlere gitmek için otobüse binerdik.Beni araba tuttuğundan hiç sevmezdim yolculukları.Daha manisaya bile gelmeden anneme ne zamana gelcez derdim,annemde az kaldı şu yol bitsin şu tepe geçsin derken 9-10 saat oyalardı beni.bende saf saf inanır sesimi çıkarmazdım.valla annelerimiz kıymetlerimizi bilsinler şimdi çocuklar öyle mi hepsi cin maşallah :k06:

Sır_Çiçegi

haha süpersiniz kızlar  :ehi:

yeni okula başlamışım ablamların küçüklük resimlerine bakıyorum orada annemi bi adamla gördüm başladım aglamaya kimseye bişe sölemedim aklımda hep o fotograf kim o adam abim ablamlar yanında o adamı die dövmüyorlar neden babama sölemiyorlar die rüyamda annemi kacırıorlar die görüyordum büyüdügümde ögrendim ki o resimdeki amcam mış  :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

bende dünyanın benim yaşadığım yer kadar oluduğunu zannederdim ileride gördüğüm tepenin oraya kadar olduğunu zannederdim devamı yok diye düşünürdüm bi fanus düşünün onun gibi bişey  :k06:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

muhribe

yaşadığımız mahalleden ileri bakınca bir dağ görünürdü. o dağın arkasında apaçiler yaşar sanırdım  :k06:

ordumuz o tepeye metre başına bir asker yerleştirse apaçiler mahallemizi istila edemez diye düşünürdüm. ah ordumuz ah niye yerleştirmedin askerleri oraya  :ehi: :ehi: :ehi:

nazlıyarim

bizim eve ne zaman tüp girse tüp bebek aldıklarını sanırdım
BENİM HALA UMUDUM VAR...

rümeysaa

annem kardeşlerimle bizi evde bırakıp işini halletmek için dışarı çıktığında ve dediği saatte gelmediğin de telaş yapıp birbirimizin aklını çelerek dua edelim de annem çabuk gelsin diyerek camın önüne dizilip allahım ne olur annem çabuk gelsin diye dua ederdik..hala aklıma gelir gülerim  :k06:

Balböceği

çocukluk gibisi yokmuş demi  :love9:

Bende her radyo dinlediğinde aynen söyle derdim

Bu sanatçılar bizim radyodan hiç ayrılmıyorlar  :k06:

Ornegin bir istek şarkı geldiginde dj bu sanatçı bizde yok derdi

Haaa derdim bugün bu sanatçı gelmemiş  :toothy10:

iklima

2.sınıfta matematik dersindeki problemlerdeki bozdurulan paraların nasıl bozulduğnu uzun süre kendi kendime sormuştum
allah allah nası para bozulur
azcık safmımışım ne  :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!