sezeryanla yapılan doğum sonrası...

Başlatan __nil__, 15 Şubat , 2012, 23:20:28

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Valla cnm lazerlen kesim yapilmis ve dikis yok yapistirma
Zaten 4 gün sonra doktorum eliylen banti cikardi bastan bakmaya bile korktum sonra bi baktim hic cizgi iz yok sok oldum hemde sevindim doktorum dedi kimseye demesen vuvuduna bakip kimse anlamaz  :k06:
Korseyi M beden aldim netten bi geldi kücücük daracik dedim bu bana olmaz dün denedim rahat oldu dîz üstünden karnimin üstüne kadar rahat onu simdi giymiom ama kemer takiom
:nazar: :nazar:

zeynep0655

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 00:57:12
Zaten 4 gün sonra doktorum eliylen banti cikardi bastan bakmaya bile korktum sonra bi baktim hic cizgi iz yok sok oldum hemde sevindim doktorum dedi kimseye demesen vuvuduna bakip kimse anlamaz  :k06:
Korseyi M beden aldim netten bi geldi kücücük daracik dedim bu bana olmaz dün denedim rahat oldu dîz üstünden karnimin üstüne kadar rahat onu simdi giymiom ama kemer takiom
anaaa ben bu siteye girmeyeli sendemi doğurdun bacım. Allah analı babalı büyütsün. sağlıklı uzun ömürler versin rabbim.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Bacimmm nirelerdesin dogurdum valla  :k06: niye gelmiyon artik buralara gerci bende hep telden giriyom bakip cikiom

lagrima

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 00:57:12
hım anladım cnm kendi bedenin m beden mi? birde paçalı aldıgın korse anladıgım kadarı ile dogum sonrası korsesi wc problem olmazmı giydiğinde? giy çıkar.. yoksa altında bi açıklık falan var mı?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Kendi bendenimden aldim suan kullandigim sadece beli kapladigi icin wc gitmemde sorun yok ama korsede baya zor olur  :laughing7:

zeynep0655

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 01:55:14
Bacimmm nirelerdesin dogurdum valla  :k06: niye gelmiyon artik buralara gerci bende hep telden giriyom bakip cikiom
babam vardı canım 20 gün kaldı o burdayken takılamadım buraya. babacımla oturuyorduk. sende hemencecik doğuruvermişsin:) çok sevindim okuyunca

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 28 Şubat , 2012, 23:38:44
babam vardı canım 20 gün kaldı o burdayken takılamadım buraya. babacımla oturuyorduk. sende hemencecik doğuruvermişsin:) çok sevindim okuyunca
Hiii hiii pirt diye doguruverdim sipa beklemedi  :toothy10: güyaa dün sezeryan tarihimdi kizim 2 haftalik bile oldu masallah zaman su gibi akiyo bebek olunca

zeynep0655

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Şubat , 2012, 23:45:44
Alıntı yapılan: zeynep0655 - 28 Şubat , 2012, 23:38:44
Hiii hiii pirt diye doguruverdim sipa beklemedi  :toothy10: güyaa dün sezeryan tarihimdi kizim 2 haftalik bile oldu masallah zaman su gibi akiyo bebek olunca
evet canım zaman çabuk geçiyo benim kuzu 1.5 yaşına geldi bile ne zaman bu kadar büyüdü bilmem;) senin kuzuda pek bi aceleciymiş maşallah. 

seda87

kızlar malum biliyorsunuz bende sezeryan oldum.tam 15gün geçmişti üzerinden sezeryanımın tam yaralar iğileşti derken oğlumu emziyordum kalçam koltuktan aşağı doğru kaydı bende kendimi yukarı doğru var gücümle çekeyim dedim ve dikiş bölgemde felaket bir sızı hissettim :y25: :y25: :y25:neyse dedim oğlumu memeden çekmedim gidipde bakamadım.sonra acısı geçti o gün unuttum sabah aklıma geldi de baktı ki bir kaç yerde kanama olmuş.o gün pazar olduğundan doktorumda yoktu .2gün geçmişti üzeriden yaralar hemen iltihaplanmış :crybaby2: :crybaby2:doktora gittik oraları sargı beziyle sıkıştırarak sıktı sıktı iltihabı boşalttı ama nasıl canm yandı anlatamam.2 günde bir pansumana çağırdı beni.demem o ki sakın yaram iileşti deyip dikkati elden bırakmayın.çok şükğr ben antibiyotik falan kullandım iltihap kurudu dikişlerde kapandı :nazar: :nazar:ama şu an daha dikkat ediyorum.benimde d,kişler yapıştırmaydı.acaba diorum ipli dikişler daha mı ii :dontknow: :dontknow:bu yapıştırmalar açılıyor mu böyle hemen anlamadım  :icon_scratch: :icon_scratch:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 04 Mart , 2012, 20:52:25
kızlar malum biliyorsunuz bende sezeryan oldum.tam 15gün geçmişti üzerinden sezeryanımın tam yaralar iğileşti derken oğlumu emziyordum kalçam koltuktan aşağı doğru kaydı bende kendimi yukarı doğru var gücümle çekeyim dedim ve dikiş bölgemde felaket bir sızı hissettim :y25: :y25: :y25:neyse dedim oğlumu memeden çekmedim gidipde bakamadım.sonra acısı geçti o gün unuttum sabah aklıma geldi de baktı ki bir kaç yerde kanama olmuş.o gün pazar olduğundan doktorumda yoktu .2gün geçmişti üzeriden yaralar hemen iltihaplanmış :crybaby2: :crybaby2:doktora gittik oraları sargı beziyle sıkıştırarak sıktı sıktı iltihabı boşalttı ama nasıl canm yandı anlatamam.2 günde bir pansumana çağırdı beni.demem o ki sakın yaram iileşti deyip dikkati elden bırakmayın.çok şükğr ben antibiyotik falan kullandım iltihap kurudu dikişlerde kapandı :nazar: :nazar:ama şu an daha dikkat ediyorum.benimde d,kişler yapıştırmaydı.acaba diorum ipli dikişler daha mı ii :dontknow: :dontknow:bu yapıştırmalar açılıyor mu böyle hemen anlamadım  :icon_scratch: :icon_scratch:
ay cnm ya cok gecmis olsun  :( gercekten zor benimde yapistirma sükür sorunum olmadi sadece elimlen dokununca hafif aci oluyo bide his kaybi hala var  :dontknow: doktorum daha 4günlükken yapiskani kendi cikardi eliylen sasirmistim  :-ooo bide 6hafta dikkat et ic dikislerin iyi olsun dedi evde is yapiyom ama cok yüklenmiyom ani hareket etmiyom yoksa sizliyo  :-\ bide 13kilo verdim bile  :nazar: :basardim: ama ayva göbegi gibi kücük göbek kaldi ne zaman gider bide merak ettigim benim 2hafta kanamam oldu bazilari diyo 40gün oluyo  :dontknow: :dontknow: arada azcik geliyo ama kanama yok normalmi  :icon_scratch:

seda87

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Mart , 2012, 22:16:26
Alıntı yapılan: seda87 - 04 Mart , 2012, 20:52:25
ay cnm ya cok gecmis olsun  :( gercekten zor benimde yapistirma sükür sorunum olmadi sadece elimlen dokununca hafif aci oluyo bide his kaybi hala var  :dontknow: doktorum daha 4günlükken yapiskani kendi cikardi eliylen sasirmistim  :-ooo bide 6hafta dikkat et ic dikislerin iyi olsun dedi evde is yapiyom ama cok yüklenmiyom ani hareket etmiyom yoksa sizliyo  :-\ bide 13kilo verdim bile  :nazar: :basardim: ama ayva göbegi gibi kücük göbek kaldi ne zaman gider bide merak ettigim benim 2hafta kanamam oldu bazilari diyo 40gün oluyo  :dontknow: :dontknow: arada azcik geliyo ama kanama yok normalmi  :icon_scratch:
canm çok normal korkma benimde sadece 2.5 hafta falan oldu kanamam o da çok olmadı .şimdi de arada kahve rengi akıntım oluyor 1 2 damla halınde o kadar.o kişiden kişiye değişiyormuş yani kiminde 3 ay bile oluyormuş kanama :-ooo :-ooo.çok sağol canm bu arada ben dikkat etmedim işte başıma neler geldi ya :y25: :y25:bende 25kilo aldım normalde hamilelikte şu an 18ini verdim çok şükğr :nazar: :nazar: :nazar:kaldı 7 kilo inş o da hemencecik gider.ama dediğin gibi bendede o göbek kaldı yaa :y25: :y25:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Aytii

:sad1: :sad1:

OFFF BENDE GEÇEN GÜN ANİ Bİ HAREKET ETTİM GERİLDİ KARNIM RESMEN YANMA HİSSİ OLDU  :'(

VE HALA HİSSEDİYORUM YANMA HİSSİNİ

BİRDE ÇOK ÇABUK ÜŞÜTÜYORUM ÇOK GAZIM OLUYOR

KARNIM ŞİŞ

AĞRIM VAR  :-[

Dilara Ebrar

benimde yapıştırma ama allaha şükür hiç bi problem yaşamadım.deli gibi ağır kaldırıyorum .oğlumla gesmeye çıkıyoruz apartmanın verdiveninden oğlumu arabasıyla beraber kucaklıyorum. :tongue3: :tongue3: sadece galiba ağır kaldırdığım için yapıştırma olan yerlerde hafif kabarma oldu ama ole çok bişi deil sadece bu  :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

KONYALI

ben sezeryandan 2 hafta sonra falan evı sılmıstım vıledayla...ama bayagı zorlamıstım kendımı o gun dıkıslerımın sol yan tarafı cok agırdı..o gun bugundur halada batma var ve şiş oralar...birde kızım cok hareketlı altını değiştirirken falan butun tekmeler oraya gelıyor valla napıyım ??? ??? ???

Dilara Ebrar

sezeryanda doktor çok önemli diyolar çok doğru bi tespit o zaman yaaaa  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...