27 Nisan , 2024, 16:41:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

cavapları alallım

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 14 Şubat , 2012, 19:43:33

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

slm kızlar söyleyin bakalım eşiniz bugün size ne hediye aldı hadi bakalım dökülün :D :D

DENİZGÖZLÜM81

kızlar galiba ilginizi çekmedi konu yoksa yoksa  hediye alan olmadımı  :icon_scratch: :icon_scratch: aman canım dikkat etmedim

nazo-58

önce göbişimle beni öptü :love9: :love9: ,sonra ciçek verdi :flowers: :flowers: ve en sonunda cep telefonu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

DENİZGÖZLÜM81

hadi hayırlı solsun benim kocam çok güzel hediye almış ne yapsam bilemedim afedersin ama avucumu yaladım :k06:bir çiçek almayı bile düşünmemiş  :flowers: çok kızgınım çok sinirliyim  kırgınım :cildir: :cildir: :caca: :caca: :BangHead: :violent1:

nazo-58

unutmuştur:) sende ona bişi aldıysan vermeseydin :laughing7: :laughing7: :laughing7:

DENİZGÖZLÜM81

canım benim imkanım yoktu evde müsayit değil dün dedim müsayit olsaydı ev bugün güzel masa kuracaktım  romantik bir ortam olurdu ama anne ve baba varken olamaz dedim ben bugünü hatırlattım defalarca almazsa tartışırım kezsin

@Melek Yüzlüm@

Hamile olduğum için eşyalarım olmamaya başlamıştı göbiş büyüdü oda düşünmüş penye kazak ve hırka almış bana sağolsun :love9: :love7: :love3:

DENİZGÖZLÜM81

galiba en şansızı benim eşim karanfil çiçeği almış son dakika annesinede almış canım annesiyle benim sevgimi bir tutmuş galiba çok kızgınım

Sır_Çiçegi

benim eşimde hiç bişi almadım her zaman alırım ama bugün özellikle almam dedi  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

benimkide almamış uyuz günahmış bu günde hediye almak  :caca:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:ehi:valla bizim 13 şubat çıkma yıldönümümüzz bana takı seti almış eşimm ama verirkendee bak bu sevgililer gunu hediyesi deil bn o güne karşıyım bu 13 şubat için aldım dediii eyvallah gözümm hediye olsunda günü farketmez dedim :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

xxcansuxx

bana eşim hiç 14 şubat hediyesi almaz hiçde takılmam
biz sevgili miyiz evliyiz der güler geçerim... zaten bugün yarın hediyem gelir takı alcakmış ona böyle tatlı bir kız doğurduğum için :love8: :love8: (bu arada 1 ay oldu doğum yapalı) ben kzıma alsın istiyorum o napcak diyor :dontknow:

suzannn

bizde sevgililer gününü kutlamayız ama eşim adet edinmiş her özel günde bana çiçek alır bu sefer dışarıda yemeğe götürdü karnımızı bi güzel doyurduk sonrada pastaneye götürdü birer dilim pasta yedik ve evimize gittik

tweety0555

bu da benım hedıyem...ıkı sevgılım

kelebegimm

ayy ne guzel bi hediye olmus ozlem sende cok tatlisin bu arada  :opucuk:
benim esimde kirmizi guller almis saolsun hediye almam biz evliyiz demisdi hediyede beklememisdim zaten ama cicegide dusunmus saolsun

]