28 Nisan , 2024, 14:23:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sanal alemde geçirilen zaman, evliliği yıpratıyor

Başlatan Lă_Tăhzen!, 14 Şubat , 2012, 16:01:05

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Aile ve evlilik danışmanı Muharrem Köse, sanal ortamlarda geçirilen zamanın evlilikleri olumsuz etkilediğini söyledi.
Sanal ortamda vakit geçiren evli çiftler, eşlerini ihmal edebiliyor. Evliliğin birlikte zaman geçirmek olduğunu vurgulayan Köse, birlikte zaman geçirmeyen çiftlerin bir süre sonra birbirinden uzaklaşmaya başladığını dile getiriyor. "Evlilik kendi kendine devam eden bir şey değildir. Emek harcamak gerekir." diyen Köse, hem kadının hem de erkeğin evlilikleri için emek harcamaları gerektiğini ifade ederek, "Kadının ve erkeğin sorumlulukları var. Buna zaman ayırması lazım. Siz evliliğe harcayacağınız zamanı başka şeye harcarsanız o zaman evlilikte çatırdamalar yaşarsınız. İnternet de bu emekten çalıyor." ifadelerine yer veriyor. Aynı çatı altında bulunan çiftlerin sanal ortam yüzünden birbirinden uzaklaştığına dikkat çeken evlilik ve aile danışmanı Köse, birbirinden uzaklaşarak yalnızlaşan çiftlerin ilgiliyi internetten aradıklarını dile getirdi.

Lă_Tăhzen!

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

Lă_Tăhzen!

Balböceği

benimki yıpranmıyor  :muzz:

Zaman yokki, olsa değerlendiriyoruz  :D 

suzannn

benim içinde farketez ben evde zamanımın hepsini eşime veriyorum hatta çoğu zaman uyuyor  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

fıstık

suzannn

Alıntı yapılan: fıstık - 14 Şubat , 2012, 17:39:57
eşler uyuyunca giriyoruz zaten  :k06:
EVET AYNEN ÖYLE AYRI KALAMIYORUM BURDAN AKŞAM YATMADAN ÖNCE CEPTEN GİRER BAKAR ÖYLE YATARIM

HASRET!M S@N@

BENDE ANCAK İŞYERİNDE GİREBİLİYORUM EVİMDE OLSA COK KAVGA EDERDİK SADECE BURAYA GİRDİKÇE ÜZÜLDÜĞÜM İÇİN KIZAR ESİM

__nil__

benim eşim internette sorun olduğundada bilgisayarım bozulduğundada sırf ben bu siteye rahatlıkla girebileyim diye hemen yaptırmıştı.Burada çok güzel paylaşımların olduğunu bildiğimden kafamı dağıtıyorum v.s. diye girmemi destekliyor.O varken pek girmiyorum genelde ya işteyken yada uyuduysa giriyorum o şekilde dengeleyince sorun olmuyor.

tweety0555

vallahı benımkı yakında patlar ama ne zamn bılemıyorum mutfakta ısım bıttıgı an kucagımdadır yapısık gıbıyım bırde telım olsa wc de bıle nette olacagım galıba...ben cok sardım ya suan mesela yemek yapmaya gıtmem laızm gıdemıyorum sonrada sıkısacagım gene bana zarar :ehi: ama aksam ben hem dızı hem net olunca yaw bırını bırak barı der :ehi:

Balböceği

Masallah ozelm allah bozmasin  :ehi: :ehi: :ehi:

Alistir kendini birak su neti  :ehi:

tweety0555

Balböceği

Hic iyi birsey degil, bagimlilik yani  :k06:

ben gayet iyim cok sukur geldi gecti onlar  :muzz: :muzz: :muzz: