28 Nisan , 2024, 14:42:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dünyaya Bir Daha Gelseydim, Asla Evlenmezdim

Başlatan gökçe58, 11 Şubat , 2012, 09:04:09

« önceki - sonraki »

Aytii

tweety0555

karı gıbı naz yapanı arıyırsanız bızım eve gelın :cildir: :cildir:

allahım yenı gelın sankı yaaaa bayılacagım vallahı :BangHead: :BangHead: :BangHead:

HASRET!M S@N@

13 Şubat , 2012, 10:14:56 #47 Son düzenlenme: 13 Şubat , 2012, 10:30:32 HASRET!M S@N@
tatlım hayatta herseyin zorlugu var ailende gördüğünü evlendiğinde göremeyebiliyosun  ailemle yaslansaydım demişin o zamanda onun zorlukları vardı oda zordu belli bir yastan sonra insan kaderine ne yazıldıysa onu yasıyor bunar senin alnına yazılmıs baskası olsa yine yasayacaktın kacısın yoktu her zaman kendinden kötü insanları düşün canım ve bütün bunları yasayan tek sen değilsin herkesin sınavı farklı farklı herkes güllük gülistanlık yasamıyor malesef tek değilsin canım önce bunu kabullen herkesin evliliği dört dörtlük değil cogu insan fırsat vermiyor yada umursamıyor hepsi gececk ama bence cocuk konusunu ertele bir süre ins sorunlarını atlatırsın

gökçe58

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Şubat , 2012, 10:14:56
tatlım hayatta herseyin zorlugu var ailende gördüğünü evlendiğinde göremeyebiliyosun tatlım ailemle yaslansaydım demişin o zamanda onun zorlukları vardı oda zordu belli bir yastan sonra insan kaderine ne yazıldıysa onu yasıyor bunar senin alnına yazılmıs baskası olsa yine yasayacaktın kacısın yoktu her zaman kendinden kötü insanları düşün canım ve bütün bunları yasayan tek sen değilsin herkesin sınavı farklı farklı herkes güllük gülistanlık yasamıyor malesef tek değilsin canım önce bunu kabullen herkesin evliliği dört dörtlük değil cogu insan fırsat vermiyor yada umursamıyor hepsi gececk ama bence cocuk konusunu ertele bir süre ins sorunlarını atlatırsın

MUTLAKA HERŞEYİN ZORLUĞU VAR VE ÇOK HAKLIISN. BEN ÇOK KIRILGAN Bİ YAPIYA SAHİBİM ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ UFAK Bİ OLAYI BİLE BÜYÜTÜP BENDEN DERTLİSİ YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM. TABİKİ ÇEKECEK ÇİLEN VARSA MUTLAKA YAŞIYORSUN.ÇOK ŞÜKÜR BENİM SIKINTIM AMAN AMAN BİŞEY DEĞİL AMA SANIRIM TEK ÇARESİ KENDİMİ DÜZELTMEM. YOKSA ÖMRÜN OTA ÇÖPE ÜZÜLMEKLE GECECEK. İYİKİ BU SİTEYE ÜYE OLMUŞUM HERKESTEN ÇOK SEY ÖĞRENDİM DERS ALMAYA ÇALIŞIYORUM. RABBİM KİMSEYE HUZURSUZLUK VERMESİN. HAYIRLI BİR YOL GÖSTERSİN.

HASRET!M S@N@

insan bir süre sonra takmamayı öğreniyor herseye gülüp gecmeyi öğreneceksin canım inan ben sana anlatsam haline bin sükür dersin evlendiğim ilk gün sınavım basladı benm bende senin gibi cok kırılgandım ama artık hiçbirseyi takıp hayatı kendime zindan etmiyor en kötü olaylarla bile gdalga geciyorum gülüp geciyorum bu günlerim bidaha ele gececk mi diyorum hiçbirsey yormuyor beni inanki senin sorunlarında gececek allah beterinden korusun hep böyle dua et rabbim bunu unutturacak dert verme de esinde zamanla anlıcak herseyi sen onun ailesine hep cok iyi ol ve esine asla onları kötüleme ben 1 sene beraber yasadım birgünde esime annen söyle baban söyle demedim hep iyi yönlerini anlattım halbuki hiç mutlu değildim evde AMA BİRGÜN DEMEDİM sonra evde bir kavga cıktı esimle ailesi arasında beni aldıgı gibi cıktı esim annesi kardesleri hakkımda demediğini bırakmadı ne oldu esim hiçbirine inanmadı canım birkere bu kız arkanızdan konusmadı dedi ben ayrı ev için esimi doldurmusum esim bir kere lafınıe tmedi dedi ve hiç durumumuz olmamasına ragmen beni ayrı eve cıkardı onların yanına götürmedi büyüklük sende kalsın sen ailesine sürekli iyi ol onada bişi deme oda anlar bir süre sonra

gökçe58

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Şubat , 2012, 11:10:21
insan bir süre sonra takmamayı öğreniyor herseye gülüp gecmeyi öğreneceksin canım inan ben sana anlatsam haline bin sükür dersin evlendiğim ilk gün sınavım basladı benm bende senin gibi cok kırılgandım ama artık hiçbirseyi takıp hayatı kendime zindan etmiyor en kötü olaylarla bile gdalga geciyorum gülüp geciyorum bu günlerim bidaha ele gececk mi diyorum hiçbirsey yormuyor beni inanki senin sorunlarında gececek allah beterinden korusun hep böyle dua et rabbim bunu unutturacak dert verme de esinde zamanla anlıcak herseyi sen onun ailesine hep cok iyi ol ve esine asla onları kötüleme ben 1 sene beraber yasadım birgünde esime annen söyle baban söyle demedim hep iyi yönlerini anlattım halbuki hiç mutlu değildim evde AMA BİRGÜN DEMEDİM sonra evde bir kavga cıktı esimle ailesi arasında beni aldıgı gibi cıktı esim annesi kardesleri hakkımda demediğini bırakmadı ne oldu esim hiçbirine inanmadı canım birkere bu kız arkanızdan konusmadı dedi ben ayrı ev için esimi doldurmusum esim bir kere lafınıe tmedi dedi ve hiç durumumuz olmamasına ragmen beni ayrı eve cıkardı onların yanına götürmedi büyüklük sende kalsın sen ailesine sürekli iyi ol onada bişi deme oda anlar bir süre sonra

rabbim sanada kolaylık mutluluk huzur versin eşimin ailesi çok iyi kocamla sorunum var diye onlara kötü olamam ki bunları anlatsam anne babasına valla babasının gözü görmez bide çarpar oğluna. sinir küpü kocam hemen çoşar hemen de iner. bu sefer uzattı sadece suçlu benmişim o yüzden.