Dünyaya Bir Daha Gelseydim, Asla Evlenmezdim

Başlatan gökçe58, 11 Şubat , 2012, 09:04:09

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: gökçe58 - 11 Şubat , 2012, 11:27:15
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 11 Şubat , 2012, 10:47:09
Ben Eşime Aileme Ne Verirsen Ailen Onu Görür Dedim. Hatta Çok Şükür Eşimin Arası Benden Daha İyi ailemle Oturup Dedikodumu Yapıyolar Annemle. Sabret Canım Elbet Düzelir  :dontknow:

canım bende taa enbaştan söyledim ailem çok öenmli onlara iyi davran senin ailene nasıl davranmamı istiyorsan benimkilere öyle davran dedim diyorumda sırf annem babam ondan soğumasın diye hiçbişey anlatmıyorum eşimle ilgili çünkü annemin içinden asla çıkmaz bir ömür kinlenir ama eşim hiçbişeyin farkında değil bu da zoruma gidiyor evliliğin böyle zor sıkıntılı olduğunu bileydim baba evimde yaşlanırdım valla.
Oda Çare Değil ki Ailelerimiz Bu Defada Evlenmedi Tek Başına Napıcak Diye Üzülüyorlar. Bide Evlilik Hemen Oturmuyor Bazı Evliliklerde. Bizime Bazı Şeylerimiz Yeni Yeni Oturuyor. Belki İlerleyen Zamanlarda Düzelir. Sen Takmamaya Çalış İlgilenme Bencede Arkadaşların Dediği Gibi Hakkında Hayırlısı Canım

gökçe58

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 11 Şubat , 2012, 11:57:21
Alıntı yapılan: gökçe58 - 11 Şubat , 2012, 11:27:15
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 11 Şubat , 2012, 10:47:09
Ben Eşime Aileme Ne Verirsen Ailen Onu Görür Dedim. Hatta Çok Şükür Eşimin Arası Benden Daha İyi ailemle Oturup Dedikodumu Yapıyolar Annemle. Sabret Canım Elbet Düzelir  :dontknow:

canım bende taa enbaştan söyledim ailem çok öenmli onlara iyi davran senin ailene nasıl davranmamı istiyorsan benimkilere öyle davran dedim diyorumda sırf annem babam ondan soğumasın diye hiçbişey anlatmıyorum eşimle ilgili çünkü annemin içinden asla çıkmaz bir ömür kinlenir ama eşim hiçbişeyin farkında değil bu da zoruma gidiyor evliliğin böyle zor sıkıntılı olduğunu bileydim baba evimde yaşlanırdım valla.
Oda Çare Değil ki Ailelerimiz Bu Defada Evlenmedi Tek Başına Napıcak Diye Üzülüyorlar. Bide Evlilik Hemen Oturmuyor Bazı Evliliklerde. Bizime Bazı Şeylerimiz Yeni Yeni Oturuyor. Belki İlerleyen Zamanlarda Düzelir. Sen Takmamaya Çalış İlgilenme Bencede Arkadaşların Dediği Gibi Hakkında Hayırlısı Canım

aminnnn sağol canım rabbim kimseye aile huzursuzluğu vermesin ben ailemde bişey görmedim babam bambaşka bi insn melek gibi eşimde gördüklerim şaşırtıyor üzüyor benii. amannn ne hali varsa görsün. annem demişti kızım yaşı daha küçük  geç olgunlaşır erkekler üzülürsün dedi dinlemezsen aha böyle olur...

Nezo

gökçe58

Nezo

Küçük Falan Değil Eşinin Yaşı ya Kafa Olarak Küçük Demekki  :dontknow:

gökçe58

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 11 Şubat , 2012, 12:15:14
Küçük Falan Değil Eşinin Yaşı ya Kafa Olarak Küçük Demekki  :dontknow:

eşşek kadar tabi amaaannn ne bileyim ömür törpüsü.

<<<peri masalı >>>

karamsar olma canım ya herşey inşallah tez zamanda düzelir

gökçe58

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 11 Şubat , 2012, 12:26:30
karamsar olma canım ya herşey inşallah tez zamanda düzelir

inşşş canım hakkımızda hayırlısı ...

Sır_Çiçegi

bu kadar sterst yapma cnm düzelir elbet benim eşim ilk ewlendigmizde annemlere göndermedi beni bende onun annesine gitmedim pişman oldu şimdi her hafta sonu götürüyor ama onun ailesine gitmiyorum düzelir herşey inş.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Şubat , 2012, 12:55:21
bu kadar sterst yapma cnm düzelir elbet benim eşim ilk ewlendigmizde annemlere göndermedi beni bende onun annesine gitmedim pişman oldu şimdi her hafta sonu götürüyor ama onun ailesine gitmiyorum düzelir herşey inş.

inşş canım benim inşş ilk zamnlar çok daha fenaydı düzeldi dedim yine başladı...:( :(

Sır_Çiçegi

arada böle yapması normaldir cnm bizde bazen gıcıklaşabiliyoruz he deyip suyuna gidiyorum hatasını anlıyo zamanla eger ailene kötü davranıyorsa sende onun ailesine öle davran elbet sen ne yapıorsun diecektir o zaman da sen söle sende benim aileme böle yapmıştın nasıl oluyormuş de ben genelde öle yaparım hatasını anlar
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Şubat , 2012, 13:09:26
arada böle yapması normaldir cnm bizde bazen gıcıklaşabiliyoruz he deyip suyuna gidiyorum hatasını anlıyo zamanla eger ailene kötü davranıyorsa sende onun ailesine öle davran elbet sen ne yapıorsun diecektir o zaman da sen söle sende benim aileme böle yapmıştın nasıl oluyormuş de ben genelde öle yaparım hatasını anlar

ailesi hak eden insanlar olsa yapacam ama gözümün içine bakıyorlar ben onlara nasıl kötü davranayım. hep suç eşşek kocamda

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: gökçe58 - 11 Şubat , 2012, 13:11:09
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Şubat , 2012, 13:09:26

ailesi hak eden insanlar olsa yapacam ama gözümün içine bakıyorlar ben onlara nasıl kötü davranayım. hep suç eşşek kocamda

hımm bide bu yönü war demi :(

Allah hidayet werir inş. kocana cnm sen üzülme  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

tweety0555

ya bende onlara oyle davran dıyecektım ama esın onlara da surat yapıyormus... :icon_scratch:

sımdııı bence senın yapacagın su aılenle yalnızken esını kotuleyeceksın mesela benım babam gecıken yavas ınsanlara sınır olur tatsızlık cıkar ...benım esımde bıldıgın kagnı umursamaz gemzsız yangın cıksa ısını bırakmaz vs vs...baktım babam bana bellı etmıyor ama anneme dırdır yapıyormus...hemen beraberken baba yaa fatıh cok yavas ne yapacagımı sasırdım oluyorum onu beklerken vs dıyerek olayın onlara olmadıgını genel de boyle oldugunu dıle gtırdım babam bu adam bızı onemsemıyormu gıbı dusunuyormus...neyse sende aılenle ıken ayyy anne ya babanda olsun ama yanınızda esım aılesınde yemek yıyoruz yada oturuyoruz somurtuyor vallahı ben utanıyorum kaynanam ne oldu kavgalımısınız vs dıye souruyor ama ben olamdıgını dıle getırıyorum hep somurtuyor neden boyel yapıyorsun dıye soruncada ya ben boyleyım farında degılım dıyor ...ne ypım aılesı cok uzuluyor vs dıye agız yap yanı sadece sıze degıle getır...vallahı benım aklıma bu geldı allah yardımcın olsun

gökçe58

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Şubat , 2012, 13:24:12
ya bende onlara oyle davran dıyecektım ama esın onlara da surat yapıyormus... :icon_scratch:

sımdııı bence senın yapacagın su aılenle yalnızken esını kotuleyeceksın mesela benım babam gecıken yavas ınsanlara sınır olur tatsızlık cıkar ...benım esımde bıldıgın kagnı umursamaz gemzsız yangın cıksa ısını bırakmaz vs vs...baktım babam bana bellı etmıyor ama anneme dırdır yapıyormus...hemen beraberken baba yaa fatıh cok yavas ne yapacagımı sasırdım oluyorum onu beklerken vs dıyerek olayın onlara olmadıgını genel de boyle oldugunu dıle gtırdım babam bu adam bızı onemsemıyormu gıbı dusunuyormus...neyse sende aılenle ıken ayyy anne ya babanda olsun ama yanınızda esım aılesınde yemek yıyoruz yada oturuyoruz somurtuyor vallahı ben utanıyorum kaynanam ne oldu kavgalımısınız vs dıye souruyor ama ben olamdıgını dıle getırıyorum hep somurtuyor neden boyel yapıyorsun dıye soruncada ya ben boyleyım farında degılım

dıyor ...ne ypım aılesı cok uzuluyor vs dıye agız yap yanı sadece sıze degıle getır...vallahı benım aklıma bu geldı allah yardımcın olsun

doğru valla çok mantıklı söylediklerin bide bu yöntemi deneyim bakalım çok sağol canım çok teşekkür ederim..