28 Nisan , 2024, 01:14:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

esracım

bu arada ben tüp bebek merkezlerine bakıyorum.gürgen clinic varmış ankarada.acaba orası nasıl bilmiyorum.o aşamaya gelince bilgi almaya çalışırım herkeslerden.

mutluluk

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 22 Şubat , 2012, 09:34:19
Alıntı yapılan: mutluluk - 22 Şubat , 2012, 09:03:05
herkese hayırlı sabahlarrr :opucuk:
sana da hayırlı sabahlar canım.eşinle aranız nasıl özürdilede mi ?inşallah bugünün ve yarının dünden çok çok daha güzel olur :amin:

CANIM EŞİM O ANDA YAPIYOR YAPACAĞINI HEMEN UNUTUYOR.ÖZÜR DİLİYOR BİŞEYLER ALIYOR ZIRT BIRT GİDİP GELİO GEL GÖRKİ BENİM İŞTE İÇİMDE KALDIĞI İÇİN KAVGA BÜYÜYOR.BANA DİO SEN HİÇ UNUTMUYON NEFRETE DÖNÜŞTÜRÜYON BENDE DİOM O ZAMAN YAPMA ÖYLE.

elfo

kızlar yav yazdım da görmemişsiniz galiba ben havucu martın 20 sinden sonra sonra kullanmaya başlayacam nisanın 10 una kadar devam edecek kürüm şimdilik öyle görünüyor. mart ayı havuç için son yetişme ayı nisanda hormonlu çıkmasından korkuyorum sizce çok mu ince fikirliyim?  :honk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 22 Şubat , 2012, 10:13:19
kızlar yav yazdım da görmemişsiniz galiba ben havucu martın 20 sinden sonra sonra kullanmaya başlayacam nisanın 10 una kadar devam edecek kürüm şimdilik öyle görünüyor. mart ayı havuç için son yetişme ayı nisanda hormonlu çıkmasından korkuyorum sizce çok mu ince fikirliyim?  :honk:
Elifim nisanda bile alsan.önceki aylardan kalan havuçlar oulr ellerinde.bence bu kadar ayrıntılı düşünme canım.eğer o kadarını düşünürsek ooooooo çok işimiz var :-ooo :-ooo.senin yaptığın iyi bir şey ama.bu kürü diğer aylarda da yapmak istesek ne olacak.mecburen yine alacağız o havuçları.inan aldığımız ilaçlardan yine iyidir ;)

esracım

Alıntı yapılan: mutluluk - 22 Şubat , 2012, 10:07:45
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 22 Şubat , 2012, 09:34:19
Alıntı yapılan: mutluluk - 22 Şubat , 2012, 09:03:05
herkese hayırlı sabahlarrr :opucuk:
sana da hayırlı sabahlar canım.eşinle aranız nasıl özürdilede mi ?inşallah bugünün ve yarının dünden çok çok daha güzel olur :amin:

CANIM EŞİM O ANDA YAPIYOR YAPACAĞINI HEMEN UNUTUYOR.ÖZÜR DİLİYOR BİŞEYLER ALIYOR ZIRT BIRT GİDİP GELİO GEL GÖRKİ BENİM İŞTE İÇİMDE KALDIĞI İÇİN KAVGA BÜYÜYOR.BANA DİO SEN HİÇ UNUTMUYON NEFRETE DÖNÜŞTÜRÜYON BENDE DİOM O ZAMAN YAPMA ÖYLE.
büyütme o zaman canım.bir daha tekrarlarsa aynı hareketi o zaman büyüt.ama yok tekrarlamazsa büyütmek olayları ilişkiyi yıpratır.

esracım

İSİM         UYGULANAN KÜR                HAMİLELİK              GEÇEN  ZAMAN
1-maviibeyaz   bal tarçın çörek otu           beklemede                ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

2-elfo              arısütü&sıcak su torbası           beklemede                            ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

3-güzgüneşim  bal tarçın çörek otu                 beklemede                             ilk ay
                       polen&arısütü
                       keçiboynuzu kürü

4-melek100lü   incir kürü                               beklemede                             ilk ay
                        arısütü-bal-polen/hurma

5-nurefşanelif  soğan kürü                             beklemede                            ilk ay

6-mutluluk       incir/böğürtlen kökü                 beklemede                            ilk ay

7-moonlight     arısütü/keçiboynuzu               beklemede                            ilk ay
                        soğan kürü/süt maydonoz buharı

mutluluk

YAPTIKLARI AKLIMA GELİNCE KONUŞMAK İSTEMİYORUM NAPİM ELİMDE DEĞİL.ALLAHIMA HEP DUA EDİOM DİOM YARABBİM YÜZÜNE BAKAYIM ÖNEMLİ DİİL O ERKEK BOŞVER ANA BABASINI SANA HAVALE EDİOM HEP BÖYLE DUA EDİP YÜZÜNE BAKMAK İSTİOM AMA YAPAMIYORUM NAPİM.

esracım

Alıntı yapılan: mutluluk - 22 Şubat , 2012, 10:35:45
YAPTIKLARI AKLIMA GELİNCE KONUŞMAK İSTEMİYORUM NAPİM ELİMDE DEĞİL.ALLAHIMA HEP DUA EDİOM DİOM YARABBİM YÜZÜNE BAKAYIM ÖNEMLİ DİİL O ERKEK BOŞVER ANA BABASINI SANA HAVALE EDİOM HEP BÖYLE DUA EDİP YÜZÜNE BAKMAK İSTİOM AMA YAPAMIYORUM NAPİM.
canım bende senin gibi unutmam.bazen hep laf sokarım ama güzel yönlerini görmeye çalış.eşinin artısı mı fazla eksisi mi?hangisi ağır basıyor ona göre davran bence.

elfo

Allah rızası için haklı olduğunda bile bazen tepki vermemek sonrasında Allah tarafından çok güzel ödüllerle geri dönüyor.

esracım

şu tabloda birgün karşısında hamile yazsak hatta 1 ay 2 ay sonra diye yazabilsek ayy ne güzel olurdu :muzz: :muzz: :muzz:

elfo

olacak inşaAllah  :amin: belki de bu sonbahara kadar herkes hamile kalmış olur inşaAllah  :amin:

esracım

Elifim inşAllah öyle olur canım.umarım hepimiz sonbahara kadar hamileyiz diyebiliriz :hello2: :hello2: :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 22 Şubat , 2012, 09:57:26
bu arada ben tüp bebek merkezlerine bakıyorum.gürgen clinic varmış ankarada.acaba orası nasıl bilmiyorum.o aşamaya gelince bilgi almaya çalışırım herkeslerden.

canım ankara da hakan yaralı var. çok iyi bir doktormuş.. inşallah o aşamaya gerek kalmaz

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 22 Şubat , 2012, 11:36:08
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 22 Şubat , 2012, 09:57:26

canım ankara da hakan yaralı var. çok iyi bir doktormuş.. inşallah o aşamaya gerek kalmaz
Ayşecim her ihtimali düşünüyorum.mayısa kadar beklemeyi düşünüyordum ama artık haziran olsun diyorum.ondan sonra bakarız yolumuza.inşallah gerek kalmaz dediğin gibi.ama her ihtimali göz önünde bulunduruyorum ve araştırmalara başladık şimdiden....

esracım

Hz. Musa A.s Hergün halkın içine karışıp halkın dertlerini dinler ve Rabbine dua edermiş. Birgün yine Halkın içinde gezerken bir çift yaklaşmış ve Ya Musa; Bizim çocuğumuz olmuyor bize derman demişler, Musa A.s o gece Rabbinde dua etmiş. ve " Onların asla çocuğu olmayacak asla döl tutmayacaklar" cevabını almıs. Aradan yıllar geçmiş ve Hz. Musa a.s yine halkın içinde gezerken bu çifte rastlamış çiftin yanında birde çocuk varmış.
Ya Musa bizim çocuğumuz demiş çift.

Hz.Musa; Rabbim bu çift için asla çocuğu olmayacak demiştin bunun hikmeti nedir diyince Allah Cc. Ben onlar için, kesinlikle cocukları olmayacak dediğim halde onlar benden umudu kesmediler bu yüzden şimdi çocukları var" buyurdu.

Bu bir alıntı çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...