11 Mayıs , 2024, 12:27:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 20 Şubat , 2012, 13:07:20
esra bi daha yazsana siyah ya da kırmızı olarak. bu sarı okunmuyor  :laughing7:
sarıyı bende okuyamadım  :toothy10: :toothy10: ama renk olsun demiştim şaka tabi.hemencek kırmızı yaptım :k06: :k06:

esracım

İSİM              UYGULANAN KÜR                HAMİLELİK              GEÇEN  ZAMAN
1-maviibeyaz   bal tarçın çörek otu           beklemede                ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

2-elfo              arısütü&sıcak su torbası           beklemede                            ilk ay
                      soğan&keçiboynuzu kürü

3-güzgüneşim  bal tarçın çörek otu                 beklemede                             ilk ay
                       polen&arısütü
                       keçiboynuzu kürü
4-melek100lü   incir kürü                               beklemede                             ilk ay

5-nurefşanelif  soğan kürü                             beklemede                            ilk ay

mutluluk

Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Şubat , 2012, 13:21:13
Alıntı yapılan: mutluluk - 20 Şubat , 2012, 11:12:43
canım valla bilemiyom ama ben o kadar kür yaptım en son hayıt suyunu kullandığımda hamile kaldı ama bnm büyük bir ihtimalle van depremini yaşadığım için düştü. :crybaby2:

canım bende adet düzensizliği PKO var ocak 3de falan başladım 21ne kadar içtim gebe olduğumu 21 ocakta öğrendim 3 haftalıktı bıraktım zaten 10 gün sonra düşük tehlikesi var dediler 3 gün sonrada bebeğin değerleri düşmüş aldılar meleğimi :crybaby2: doktor 2 ay falan korunun dedi  şimdi RABBİMDEN tekrar hayırlsıyla sağlıklı sıhhatli bebek istiyorum RABBİM bu acıların daha beterindne korusun ve tekrarını yaşatmasın :amin: :amin: :amin:Yüce MEVLAM bu sefer kucağımıza almayı nasip eder inşalah :amin:

bnmki 7 haftalıktı.inş inş cnmmm :amin: :amin: :amin:

mutluluk

bugün namaza başladım yani adetim bitti.iş çıkışı gidip böğürtlen kökü alcam bugünden başlıycam bakalım artık.ama neye iyi geldiğini ben tam anlamıyla anlamış değili halen.yumurtamı büyütüyor ,yumurtamı çatlatıyor acaba ne için iidr

sibel28

Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Şubat , 2012, 09:03:54
günaydın Aysun cum :opucuk: bayada uzun bir listeymiş hazırı yokmu bunun :dontknow:
canım hazırı var biz hazırını aldık...3 kavanoz aldık ayda bir kavanoz bitiyor..4.ay hamile kaldım...googledan arat ermiş aktar diye istanbulda bir yer bize kargoyla gönderdiler...eşim bunu kullandı bende böğürtlen kökü..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 20 Şubat , 2012, 14:36:13
bugün namaza başladım yani adetim bitti.iş çıkışı gidip böğürtlen kökü alcam bugünden başlıycam bakalım artık.ama neye iyi geldiğini ben tam anlamıyla anlamış değili halen.yumurtamı büyütüyor ,yumurtamı çatlatıyor acaba ne için iidr
yumurta kalitesini artırıyormuş

mutluluk

ayy bu yumurtalar beni sinir etti ben çatladım onlar çatlamadı ya :ehi:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: mutluluk - 20 Şubat , 2012, 15:13:07
ayy bu yumurtalar beni sinir etti ben çatladım onlar çatlamadı ya :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:
herkesin derdi ayrı bendede yumurtlama
problemi yok ama cocuk olmuyor gerci bu ara kist var 2 aydır bende ondan dertliyim

mutluluk

bende hiçbişey çıkmıyor herşey iyi ama işte bakalım hayırlısı

kuzucuk

kızlar benim derdim de sizinle aynı galiba hiçbir şey çıkmıyo ilaç ve macun fazla yarıyo galiba kist yapıyo bana  :ehi:  :ehi:  :ehi: bilmiyorum gülsem mi ağlasam mı kafayı yicem  :crybaby2:  :crybaby2:  2 aydır herşeye ara verdim şu kullandığım ilaçların etkisinden kurtulmak için  inanın ara vermek de çok iyi geldi aslında ama alışmışım bir şey yapmadan duramıyorum ben de yakında aranıza katılacağım arkadaşlar inş hepimiz güzel haberlerimizi en kısa sürede veririz birbirimize  :amin:

HASRET!M S@N@

acıkcası ben hiçbir kür kullanmadım cünkü bazılarına ters etki yapabiliyor herseyim normal cıktıgı için destek verip te kötü sonuclardan korktum ha yumurtlama problemim olsa kullanırdım iki aydır kist belasıyla ugrasıyorummm gecsin kendi kendine denicem birkaç ay vazgectim doktora gitmektennn

elfo

Alıntı yapılan: kuzucuk - 20 Şubat , 2012, 15:50:38
kızlar benim derdim de sizinle aynı galiba hiçbir şey çıkmıyo ilaç ve macun fazla yarıyo galiba kist yapıyo bana  :ehi:  :ehi:  :ehi: bilmiyorum gülsem mi ağlasam mı kafayı yicem  :crybaby2:  :crybaby2:  2 aydır herşeye ara verdim şu kullandığım ilaçların etkisinden kurtulmak için  inanın ara vermek de çok iyi geldi aslında ama alışmışım bir şey yapmadan duramıyorum ben de yakında aranıza katılacağım arkadaşlar inş hepimiz güzel haberlerimizi en kısa sürede veririz birbirimize  :amin:

KATIL CANIM güzel sonuçları hep beraber verelim inşaAllah.
canancım kistlerin varsa kullan işte soğan kürünü Allah'ın izniyle hiçbişey olmaz. hadi bişey oldu diyelim bence kullanılan hapların yan etkisi bitkisellerden daha fazladır  :(
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mutluluk

valla ben dr da gittim bitkisel ilaçlarda kullandım.hiç sorun yoktu çıkmadı kürlerde bişeye yaramadı en son hamile kaldım o aralarda hayıt suyu içiyordum ama gönülsüz içiyordum çünkü olmuyordu olacağınada inanmıyordum bi baktım kalmışım.ama hafızamı toparlamaya çalışıyorum ben o ay naptım diye bir türlü aklıma gelmiyor işte. :violent1:

destina06

elif sen soğan kürünü kullanmaya başladın mı?

mutluluk

bende kist klomenden dolayı oldu ama hemen geçti kendiliğinden.sonra diane 35draje verdi çok fena oldum dr aradım bırak söyledi.bu sefer bıraktım  hastalığım bitmiştiki tekrar oldum.eşim sinirlendi o dr beni götürmedi başka dr da gitmedim baktım ki hamile kalmışım.ama bakamadım bebeğime ve uçup gitti :crybaby2: