Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

esracım

hani istekle şevkle birlikte olun diyorlar ya bu durum soğan kürü yüzünden sekteye uğradı :ehi: :ehi: :ehi:

senayy88

ya kızlar adetine 15 gün kala yapın diyosunuzda ben duydum düşük yaptırabiliyomuş soğan suyu söktürebiliyomuş  yani adetten sonra yumurtlama günlerine kadar olan 15 günde içilse bence daha iyi olur kaş yaparken göz çıkarmayalım

esracım

senay sen öyle deyince bende tekrar bi okuyayım dedim:::

Soğan suyu kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.
böyle yazıyordu.eee biz neden son 15 gün başladık  :ehi: :ehi:...aslında yukarda adetten sonra diyo sonra aşağıda ikinci adetten önce 10 gün önce yapın diyor.

senayy88

VALLA CANIM NE BİLİM BENDE ANLAMADIM BELKİDE HANİ O AY BEBEK ÇALIŞMASI YAPMAYANLAR İÇİNDİR O VALLA NE BİLEYİM TELEVİZYONDA İZLEYENLER DEDİ BANADA SÖKTÜRÜCÜ ETKİSİDE VARMIŞ O YÜZDEN BEN ADETE 15 GÜN KALA YAPMAM YANİ.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 14 Şubat , 2012, 09:41:34
hani istekle şevkle birlikte olun diyorlar ya bu durum soğan kürü yüzünden sekteye uğradı :ehi: :ehi: :ehi:

alemsin :toothy10: :toothy10:  ben başlamayacağım doktor yarın çatlatma iğnesi yapacak...

elfo

esracım yani demek istiyor ki ilk ay adetinden 15gün önce başlayıp adete kadar yani 15 gün yapacaksın. burada bırakabilirsin ancak duruma göre arzu edersen diğer aylarda adetten 10 gün önce başlayıp adete kadar devam edeceksin bunu üstüste 3 ay felan yapabilirsin. yani doğru yoldasın devam et  :icon_thumright: Allah'ın izniyle hiçbişey olmaz hamile kalsan bile söktüreceğini sanmıyorum kaç tane yazı okudum kaç tane video izledim hiç öyle bişey demiyor sadece hamile kaldığınızı öğrenirseniz bırakın diyor. zaten hamile kaldığında şak diye rahime yerleşmiyor ki cenin
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 14 Şubat , 2012, 10:16:11

alemsin :toothy10: :toothy10:  ben başlamayacağım doktor yarın çatlatma iğnesi yapacak...
yumoşlraın güzel gelişmiş mi Ayşecim??? çatlama iğnesi olduğuna göre yarın bi gelişme var...bende soğan kürüne devam etme kararı aldım.kokusuna rağmen :toothy10: :toothy10:

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 14 Şubat , 2012, 10:23:00
esracım yani demek istiyor ki ilk ay adetinden 15gün önce başlayıp adete kadar yani 15 gün yapacaksın. burada bırakabilirsin ancak duruma göre arzu edersen diğer aylarda adetten 10 gün önce başlayıp adete kadar devam edeceksin bunu üstüste 3 ay felan yapabilirsin. yani doğru yoldasın devam et  :icon_thumright: Allah'ın izniyle hiçbişey olmaz hamile kalsan bile söktüreceğini sanmıyorum kaç tane yazı okudum kaç tane video izledim hiç öyle bişey demiyor sadece hamile kaldığınızı öğrenirseniz bırakın diyor. zaten hamile kaldığında şak diye rahime yerleşmiyor ki cenin
Elifcim içimi rahatlattın o zaman devam ediyorum ben.inşallah tez vakitte faydasınıda görürüm ve hep beraber görelim inşallah :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 14 Şubat , 2012, 11:01:46

yumoşlraın güzel gelişmiş mi Ayşecim??? çatlama iğnesi olduğuna göre yarın bi gelişme var...bende soğan kürüne devam etme kararı aldım.kokusuna rağmen :toothy10: :toothy10:

canım biri 17 mm olmuş yarın biraz daha büyür, iğneyi de yaparız dedi..inşallah iğne tedavisine başlamya gerek kalmadan bebişim gelir

elfo

hiç kesmeden devam esracım bak nasılsa yan etkisi yok. inşaAllah bu ay hamile haberini alırız  :amin: gerçi saraçoğlu demiş ki soğan kürünü kullananlar kullandıkları ay büyük ihtimalle adet olacaklar tabi istisnai durumlar var. san kapa gözünü devam et yararını göreceksin inşaAllah.

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 14 Şubat , 2012, 11:20:12
hiç kesmeden devam esracım bak nasılsa yan etkisi yok. inşaAllah bu ay hamile haberini alırız  :amin: gerçi saraçoğlu demiş ki soğan kürünü kullananlar kullandıkları ay büyük ihtimalle adet olacaklar tabi istisnai durumlar var. san kapa gözünü devam et yararını göreceksin inşaAllah.
gelsinde bebeğim bir ay sonra gelsin razıyım ben bir ay daha beklemeye.devam ediyorum canım ilk defa istikrarımı koruyacağım.başladığım işi yarım bırakmayacağım.belkide istisanalardan olurum bellimi olur ;)

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 14 Şubat , 2012, 11:19:11
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 14 Şubat , 2012, 11:01:46

canım biri 17 mm olmuş yarın biraz daha büyür, iğneyi de yaparız dedi..inşallah iğne tedavisine başlamya gerek kalmadan bebişim gelir
klomenden sonra iğneli tedavi mi önerdi dr.un??inşallah gerek kalmadan bu ay gelir bebeğin Ayşecim.

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet aşılamadan önce iğneli tedavi deneyecek umarım gerek kalmaz şimdi bile müdürden zorla izin alıyorum... adamcağız birşey demiyor gitmeme ama  biriktiriyor biliyorum

elfo

ayşecim müdürünle konuş neden bu kadar izin aldığını anlat tabi aranızda kalması şartıyla.. bu arada benim yakın bir arkadaşım iğne tedavisi ile ikizlere hamile kalmış Allah'ın izniyle tabi

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 14 Şubat , 2012, 11:52:48
ayşecim müdürünle konuş neden bu kadar izin aldığını anlat tabi aranızda kalması şartıyla.. bu arada benim yakın bir arkadaşım iğne tedavisi ile ikizlere hamile kalmış Allah'ın izniyle tabi
öyle diyeyim hiç izin vermesin :ehi: :ehi: memurların hamile kalmasını hiç sevmiyor... hamileyken sürekli rapor alırlar sonra da bir yıl gelmezler diyor