Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

senayy88

Alıntı yapılan: moonlight - 15 Şubat , 2012, 10:08:51
Günaydın şenaycım varmı gelen giden inş bu ay senin olmuştur canım :amin:
canım bugün bekliyorum işte ama kasıklarım ağrıyo sanki ya ben psikolojik ağrı hissediyom hemen damlar bugün kesin yok ümidim canım keşke öyle olsa ama yoktur sen nasılsın

CAN TANEM

Bende idare ediyorum canım ama artık psikolojik olarak yıpranmaya başladım Rabbim daha fazla bekletmesin hiç birimizi :amin: :y25:

senayy88

amin canım üzülücem diyorum ama gelde bana sor beklemek çok acı Rabbim bizi sınıyo...Şuan bile diyorum adet ağrısı gibi ağrı gebelik belirtisi oluyomuş ya ümidini kaybetme ama söylediğime kendim bile inanmıyorum hele eşime söylemek en zoruda bu 9 aydır her söyleyişimde ağlayarak bunu ona söylemek :'(

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: moonlight - 15 Şubat , 2012, 09:53:13
Canım inşallah öyledir  :amin:

Ayşe canım inşallah bu ay olur bebişinde iğneye gerek kalmaz canım
Alıntı yapılan: elfo - 15 Şubat , 2012, 09:49:51
ayşecim inşaAllah herşey gönlünce olsun  :opucuk:

inşallah kızlar teşekkürler :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 14 Şubat , 2012, 19:48:05
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 14 Şubat , 2012, 17:14:41
Elifcim bende sana şunu söylüyorum canım.adetin gecikebilir belki rahmin hamişliğe hazırlandığı içindir ne dersin canım ;) çünkü bi arkadaşında öyleydi son birkaç aydır hep gecikiyordu ve en son gecikmesinde hamiş olduğunu öğrendi.belki senin gecikmelerde ondandır canım ;)
canım az önce haberlerde gördüm tavuklar yumurtlamış yumurtaları donmuş keserle kırmaya çalışıyorlardı. sanki benim yumurtalarımda donuyor gibime geliyor  :ehi: rahim hazırladığından değil de soğuktan gecikip durduğunu düşünüyorum anlayacağın  :-\
canım benim inşallah en kısa zamanda hamişim diyeceksin bize.bak zaten doktor ne demiş sizin çocuğunuz olur...olur canım merak etme.bekleyelim biraz zaman.sen dün dedin ya.soğan kürü yapınca ilk ay biraz zormuş diye.dedim olsun bu ayda feda olsun.biraz geç biraz erken.tabi hepimiz biran önce olsun istiyoruz bu kaçınılmaz bir gerçek ;D inşallah en kısa zamanda hamiş olacağız birer birer :-ooo

elfo

kızlar günaydın sabah sabah benden başka kimse yok galiba  :laughing7: ben dün akşam adet oldum çok şükür  :muzz: ve evlendiğimden beri yani 9 aydan beri ilk defa tam gününde adet oldum. hava değişimi ve soğuk tesbitimde haklı olduğumu bir kere daha gördüm çünkü bu ay hep sıcak su torbalarıyla dolaştım
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Elifcim inşallah bu son adetindir.hayırlısı olsun kendini hep sıcak tut artık canım.bende bi sıcak su torbası alamadım gitti.bi şey daha var Elifim ilk defa üzgün değilsin gibi geldi.belki adetin gününde geldiği içindir.

elfo

evet evet hamd olsun üzgün değilim demekki adetlerim düzene giriyor yani hep diyorum ya benim vücudum daha buraya alışamadı diye belki de vücudum artık alışıyordur ya da sıcak su torbasıyla alakalı bilmiyorum kısa sürede hamile kalacağım inşaAllah. Rabbim hepimize versin.  :amin: bi de çok sevdiğim bi arkadaşım vardı 3 yıllık evliydi bebek istiyorlardı olmuyordu annesi felan çok üzgündü hamd olsun hamile olduğunu duydum dün çok sevindim

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar günaydın ben de bugün iğne yaptıracağım... doktora bu ay olma ihtimali var mı dedim yumurta geç geliştiği için... tabi ki dedi çatlayınca olma ihtimali var

elfo

canım meyvesini alırsın inşaAllah bu ay. Rabbim kapı kapı süründürmesin  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

elifciğim adet düzenliliği çok önemli... daha önce de söylemişimdir. ben de kist ama adetlerim düzenli olduğu için yumurta takibine başladık

elfo

ben her ay adet oluyordum ama en düzenlsinde bile 2 gün gecikirdi 9 aydır evliyim sanırım 5-6 tanesi 5-6 gün gecikmeli geldi hatta bi tanesi 9 gün gecikmişti. çok şükür bu ay tam 15 inde oldum geçen ay da 15 inde olmuştum normalde 30 günde bir oluyordum önceden. bi de bu ay soğan kürüne başlayacağım nasipse soğan kürü 28 güne düşürüyormuş döngüsü Allahın izniyle.. yani her ay adet olduk diye üzülmek yerine sanırım düzenli adet gören birisinin diğer aylara ümitle bakması gerekiyor. düzenli olamayan ya da başka sıkıntısı olan kardeşlerime de Rabbim tez zamanda nasip etsin şifasını

CAN TANEM

Günaydın kızlar nasılsınız?

Elifim senen adına sevindim canım biz her adet oluşumuzda üzülsekte düzenli olmamız bile büyük bir nimet canım aslında Rabbim tez zamanda bizlerede o duyguyu nasip etsin inşallah :amin: :amin:

esracım

bir sürü şey yazdım hepsi uçtu gitti :y25: :y25: bunun için ağlayabilirim hatta.
Elifim adetlerinin düzene girmesi çok iyi.inşallah soğan kürü daha da fayda verir ve yakın zamanlarda bizlere güzel haberler verirsin.bu arada tanıdğınızın hamiş olmasına sevindim inşallah darısı başımıza :amin:
Ayşecim umut olmazsa tabiki sana ilaç vs. vermez ama bende senin gibi hep bu soruyu soruyorum :-[ ne kadar saçma iki şık var aslında.olacak olmayacak.ama soruyoruz işte ne yapalım.
moonlight isim neydi acaba? ben kendi adıma çok iyiyim diyebilirim canım.peki sen nasılsın?senin adetin nezaman?

elfo

aman sorma esracım yaa bizde de net gidip geliyor bazen yazıyorum upuzun yolarken görüyorum net gitmiş önceden kopyalamış olsam sorun olmuyor çoğu zaman dikkat etmiyorum. canım hepimiz tez zamanda anne olacağız inşaAllah  :amin: