27 Nisan , 2024, 12:54:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bugün Hangi Ev İşlerını Yaptın

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 11:44:59

« önceki - sonraki »

muhribe

koca ev bal dok yala olduysa benim sayemde  :nazar: :basardim:

๑ஐtek tabancaஐ๑

ne yapmadımki sil süpür toz al halı yıkadım çamaşır serip topladım katlanacak beni beklliyo dahaaa çooook işim var ama benim kalkacak halim kalmadı  :honk:

Balböceği

evi süpürdüm
Sildim
Toz aldım
Hali ce.koltuğu sildim
Ha bide pencere
Wc yıkandı
Çamaşır yıkandı o asildi
Mutfağı temizledim

:occasion14:

tulayysl

evi sildim
süpürdüm
toz aldım. wc banyo sil yıka
camasır yıkadım topladım katladım cok sukur
bir de aksama dağ kadar ütüüüüüüüüüüüüü var lakin yoruldum

betülün dediği gibi koca ew bal dök yala olduysa benm sAYemde

banu_fth

pazar günleri temislik günüm ..

dün çamaşır yıkandı astım .. onlar ütülencek işte .. giyinceklerimizi ütüledim bugün sabah ama yinede çok var  :cildir:

banyoyu temisliyorum hiçbi iş yapmıyorum hafta içi bi te çok kirlenirse yer süpürüyorum  :muzz:

Sır_Çiçegi

agırlaştıgımız için oda oda yapıyoruz  :sad1:
yatak odası misafir odası bitti sildim süpürdüm toz aldım camları sildim
cocuk odasını süpürdüm toz aldım cam we silinmesi duruyo  :sad1:
mutfak we salon kaldı 2 balkon oy anam oy  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 18 Eylül , 2012, 14:31:06
agırlaştıgımız için oda oda yapıyoruz  :sad1:
yatak odası misafir odası bitti sildim süpürdüm toz aldım camları sildim
cocuk odasını süpürdüm toz aldım cam we silinmesi duruyo  :sad1:
mutfak we salon kaldı 2 balkon oy anam oy  :sad1:

neeee sen bu haldeyken bunlarımı yaptınnnn aşkolsun ya karnın burnunda nedim ben sana :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: cam silmiş ben bu ayıma kadar hamileliğimi öğrendiğimden beri süpürge açmadım yer silmedim eşim annem arada da kadın geliyor olduğu kadar umrumda değil ki acayip titizimdir ama çok korkuyorum kızıma birşey olmasın diye  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: sende artık bırak işi gücü canım benim dikkat et kendine bebişine  :laughing7: :laughing7:

Sır_Çiçegi

benimde saolsun eşim yapıyorda bu hafta akşam 9 da gelio anca yemek filan işler kalıyo ew pis dayanamadım giriştim walla bişe olmaz Allahın izni ile yapacak kimsem yok ki başka  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

valla ne yapmadın diye sorsanız daha yerinde olcak heralde  :k06: :k06: evi kople  koliledim desem yeri  :icon_thumright: malum taşınıyorum yaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
evi bulduk hadda birkaçtane ev bulduk tam karar veremedi eşim ben yinede anca olur diye başladım işlere  :aferin:
ama çok yoruldum yaa  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

asya81

oturma odasının altını üstüne getirdim çamaşır ütüledim.poaça yaptım

serserim

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 18 Eylül , 2012, 14:46:49
benimde saolsun eşim yapıyorda bu hafta akşam 9 da gelio anca yemek filan işler kalıyo ew pis dayanamadım giriştim walla bişe olmaz Allahın izni ile yapacak kimsem yok ki başka  :dontknow:

dikkat et canım olduğu kadar üstten üstten Allah a emanet canım bebişlerimiz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: asya81 - 18 Eylül , 2012, 15:21:26

OH OH EVDE OLUNCA NE GÜZEL YAPILIYOR İŞLER BİRDE VAKİT ARTIYORDA POĞOÇA YAPILIYOR EVDE OLMANIN KIYMETİNİ BİLİN VALLA  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 18 Eylül , 2012, 14:57:02
valla ne yapmadın diye sorsanız daha yerinde olcak heralde  :k06: :k06: evi kople  koliledim desem yeri  :icon_thumright: malum taşınıyorum yaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
evi bulduk hadda birkaçtane ev bulduk tam karar veremedi eşim ben yinede anca olur diye başladım işlere  :aferin:
ama çok yoruldum yaa  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

AHH AHHHH MELEKÇİMM YİNEMİ YORDUN KENDİNİ EŞİNE YAPTIRSAYDIN CANIM KOLİLERİ ŞİMDİ BİR YORGUNLUK ÇAYI YADA KAHVESİ İÇ BAKALIM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: İNŞALLAH GFÖNLÜNE GÖRE OLUR CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: NNE GÜZEL YENİ EV YENİ CAN YENİ KAN ALLAH HUZUR VERSİN İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: serserim - 18 Eylül , 2012, 15:30:47
Alıntı yapılan: asya81 - 18 Eylül , 2012, 15:21:26

OH OH EVDE OLUNCA NE GÜZEL YAPILIYOR İŞLER BİRDE VAKİT ARTIYORDA POĞOÇA YAPILIYOR EVDE OLMANIN KIYMETİNİ BİLİN VALLA  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ev güzelde bacım bi vakit sonra boğuluyor insan :cildir:

Sır_Çiçegi

hayırlısı ile taşının inş. yeni ewinize cnm fazla yorma kendini  :opucuk:

salonda bitti cocuk odasıda şükür  :muzz:
bi mutfak kaldı  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...