Bugün Hangi Ev İşlerını Yaptın

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Şubat , 2012, 11:44:59

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

HER YERİ TEMİZLEDİM ÖĞLENDEN SONRA Bİ DAHA YAPTIM AYNI İŞLERİ BİRİ MASAJ YAPSIN BANA :tongue3:

:love9: :love7: :love9:

hümeyra_t_e

anaam geberdm sabartan beri oturmadm evi sildim süpürdüm toz aldm arada emreyi yıkadım uyuttm bütün ütüleri bitirdim yemek yaptm çamasır katladım az oturdum emre uyandı revamı bu yaaa

mavişim80

bol keseden yattımmmm...bi camasır serdim topladım katladım birde kendime erik suyu yaptım...lekelenmelerim var o bakımdan paso yatıyorum.. :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Lă_Tăhzen!

Elbıse dolabımı duzenledım
Bulasıkları yıkadım
Buzdolabını temızledım
Çamasırları makınaya attım

ohh gıdıyorum 2 3 ay ev işi derdi yokk  :muzz:

asya81

eşyalarımı toladım anama gitcem
yemek yaptım
evi temizledim

DENİZGÖZLÜM81

mutfağımı toparladım lavoboları temizledim evi süpürdüm kahvaltı edicem babamları bekliyorum şu an :hungry: :aferin: :hungry: :hungry: :hungry:

SABIRTAŞI

BENDE YAZ TEMİZLİĞİMİ YAPIYORUM BUGÜNDE SALONU TEMİZLEDİM HALILAR YIKMADAN GELDİ ONLARI SERDİM.....CAMLARI SİLDİM ÇİÇEKLERİMİN TOZUNU SİLDİM TOZ DİYE BİRŞEY BIRAKMADIM HATTA SAATİN PİLLERİNİ BİLE SİLDİM OKAKAR YANİ. :laughing7: :laughing7: :laughing7: EŞİM SAĞOLSUN YARDIM ETTİ ÇOK AMA ETSE NE KALBİMİ KIRDIKTAN SONRA....ÇOK ŞÜKÜR HER İŞİM BİTTİ ARTIK GEZME ZAMANI....

bnsroni

Taze fasülye,bezelye ve enginar ayıkladım tüm günnnnnnnnnnnn...
Derin dondurucumu doldurdumm :aferin:

hümeyra_t_e

mutfağı topladm bulaşık makinesini yerleştirdim
çamaşır katladım ve astım tekrar makineye oğluşumun eşyalarını attım
terası süpürdüm tozunu aldım.emreyi uyuttm şimdi.of yemek yapcam

iklima

uyku tutmadı uyuyamadım.
evi sildim.
başka da bişey yapmayı düşünmüyorum.
sadece çamaşırlarım var katlanıcak.
hem uykusuz hem oruç enerjim düşmesin iftara davetliyim yola çıkamam maazallah
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

serserim

AH AH EVDE DEĞİLİMKİ İŞ YAPİM İŞTE OLUNCA YAPAMIYOSUN ZATEN  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

SABIRTAŞI

BUGÜN SADECE EVİ TOPARLADIM DÜN TEMİZLEMİŞTİM ÇÜNKÜ....BİRDE BULAŞIKLARI MAKİNAYA KOYDUM...KIZIMI DOKTORA GÖTÜRDÜM.....KIZIMIN KARNINI DOYURUYORUM BİR...SONRA OĞLUMA YEMEK HAZIRLIYORUM...VE SAHUR YEMEKLERİMİ YAPTIM BU KADAR....BU KADARI BİLE BENİ MAHVETTİ İŞ GÜÇ DURA DURSUN İŞ HİÇ BİTMİYORKİ SAĞOLSUN ÇILDIRACAĞIM Bİ GÜN İŞTEN GÜÇTEN HELE BU SICAKTA VE ORUÇKEN OFFFFFF :cildir: :cildir: :cildir:

Sır_Çiçegi

ewi topladım camaşırları katladım yerleştirdim
ütü bana ben ütüye bakıom şimdide  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

FeHi

cıkk bişi yapmadım oturdum uydum kızımla oynadım vs vs :D

~ERVA~

hiç bir iş yapmadım yangelip yattım :hieyt: