Rabbime Şükürler Olsun...Artık Ben de Bir ANNE Adayıyım...

Başlatan nazo-58, 07 Şubat , 2012, 19:43:05

« önceki - sonraki »

nazo-58

Bugün doktora gittim ve  :nazar: 7+3 günlük hamiş :nazar: olduğumu öğrendim..cok güzel bi duyguymuşş..RABBİM tüm isteyenlere nasip eder :amin: :amin: .. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: .COK MUTLUYUMM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

KONYALI

oooooooooooooooooo tebrıkler allah sağlıkla tamamına erdırsın ınsallah cnm

hümeyra_t_e

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin inş sağlıkla kucağına alırsın :amin:

hüzünden_gelme

nazo-58

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Şubat , 2012, 19:43:45
oooooooooooooooooo tebrıkler allah sağlıkla tamamına erdırsın ınsallah cnm

Alıntı yapılan: afra024 - 07 Şubat , 2012, 19:44:53
hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin inş sağlıkla kucağına alırsın :amin:

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 07 Şubat , 2012, 19:46:14
hayırlı olsun canım rabbım tamamını erdırsın  :flowers:

AMİN inş arkadaslar..Darısı tüm isteyen kardeşlerimizin başına inş...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun insallah sagliklan sorunsuz bebegini kucagina alirsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

:love9: hayırlı olsun cnm cok sevindim adına  :flowers:

rabbim kucagına almayıda nasip etsin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

AMİN inş :amin: :amin: :amin: :amin: Tüm hamişler inş hayırlısıyla kavusuruz bebişlerimize,isteyen arkadaslarımızada en kısa sürede nasip eder RABBİM inş... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

nurefşanelif

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:muzz: :muzz: :muzz:
tebrikler cnm rabbim bebişi sağ sağlim kucağına aldığın günleride gösterir inş

elfo

canım hayırlı olsun Rabbim tamamına erdirsin. ilk gebeliğin mi ne kadardır bekliyodun?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

:hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: tebrik ederim Allah tamamına erdirsin.Darısı tüm bekleyenlere olsun :amin:

nazo-58

AMİN ecmain inş arkadaslar :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: ..Darısı tüm bebiş isteyenlerin basına inş..evet ilk gebeliğim 6 ay 24 günlük evliyim ilk zamandan beri istiyorduk kısmet bugüneymiş..RABBİM tüm isteyenleri en kısa sürede kavustursun bebişlerine inş.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

canım inşaAllah tezzamanda isteyen herkesin olsun. ben de 8 aylık evliyim evlendiğimden beri korunmuyorum ama henüz olmadı. inşaAllah olur tez zamanda  :amin: kendii hep sıcak tut ve çok dikkat et bi de çok sıcak suyla banyo yapma düşük yaptırıyormuş  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.