28 Nisan , 2024, 04:33:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sizinde kocalarınız sürekli beni seviyormusun diye sorar mı?

Başlatan gökçe58, 07 Şubat , 2012, 13:42:28

« önceki - sonraki »

gökçe58

nişanlılığımızda da evliliğimizdede kocam sürekli beni seviyor musn diye sorar her durumda sorar ama kavga edip barıştıktan sonra uylar cevabını alana kadar bu duruma anlam veremiyorum bi güvensizlik mi var hala çözemedim.

βαlκιz

genelde kadınlar sorar  :k06: :k06: peki sen devaölı sevdigini söylüyormusun yoksa söylemezmisin ki öyle soruyor
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökçe58

aslında sürekli söylemem ara ara söylerim oda sürekli sorar seviyonmu diye

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gercekten ilgincmis  :k06: :k06: :k06: benimkinin sormasina gerek olmuyo cünkü isteyken  telde kapatmadan seni seviyorum deriz karsilikli  :love3:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gökçe58

ilginç valla:):) benimkide böyle işte aslında telde filan konusunca bizde deriz sevdiğimizi ama sürekli sorarda

*•.¸♥gonca♥¸.•*

genelde ben sorarım hatta bıktırırım aklıma geldikççee beni sevionmuuu aşkımm derim peşinede nekadar die soraraım alıştıya artık beni seviyopmusun diorum heee diooo nekaadar demedenn daha küçük parmagının tırnagını gosterıo bukadar diiee :ehi: :ehi: bende yastık terlik ne varsa dalıyorumm :ehi: hatta bazen bi reklam varyaa çanı çalıyoda adam inek çıkyoo sütaş tatlımmı istedinn ekremm diooo :ehi: :ehi: oda öle yapıooo bi sütaş tatlımda ben alayım diooo okadar bıkıyoo :ehi: :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Şubat , 2012, 14:00:03
genelde ben sorarım hatta bıktırırım aklıma geldikççee beni sevionmuuu aşkımm derim peşinede nekadar die soraraım alıştıya artık beni seviyopmusun diorum heee diooo nekaadar demedenn daha küçük parmagının tırnagını gosterıo bukadar diiee :ehi: :ehi: bende yastık terlik ne varsa dalıyorumm :ehi: hatta bazen bi reklam varyaa çanı çalıyoda adam inek çıkyoo sütaş tatlımmı istedinn ekremm diooo :ehi: :ehi: oda öle yapıooo bi sütaş tatlımda ben alayım diooo okadar bıkıyoo :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :toothy10: :toothy10: çok gldum  :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:ehi: :ehi:şimdi aradıı bu yazı aklıma geldi beni seviomusun dediimm tabii seviorummm askım dedii nekadar dedimm dünyalarr kadarrr bebeğim dedii :ehi: :ehi: ayy seviom yaa bn bu koca camışıııı napimmm :love9: :love9: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Nezo

Kovalar Duygusuz Olur Gı  :ehi: Bakınız Ben  ;D
Benim Eşim Hiç Sormaz Bende Sormam Genelde.
Gerek Kalmaz Hele Bugünlerde Seni Seviyoruz Diyorum Oda Bnde Sizi Seviyorum Diyo.  :love9:

gökçe58

:ehi: :ehi:iyiymiş sizinkide valla benimkide beni bıktırınca yok sevmiyorum diyorum ooda sevmezsen sevme bende seni sevmiyorum diyor :ehi:

Aytii

he işte aslan burcusun sen ondan  :ehi:

gökçe58

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Şubat , 2012, 14:04:10
Kovalar Duygusuz Olur Gı  :ehi: Bakınız Ben  ;D
Benim Eşim Hiç Sormaz Bende Sormam Genelde.
Gerek Kalmaz Hele Bugünlerde Seni Seviyoruz Diyorum Oda Bnde Sizi Seviyorum Diyo.  :love9:

abowww bwnimki fazlasıyla duygulu nişanlılığımız boyunca ve öncesinde neler ettim adama  çok ağlattım resmen psikolojısıni bozdum. :ehi:çok duygusal safım benim...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: gökçe58 - 07 Şubat , 2012, 13:42:28
nişanlılığımızda da evliliğimizdede kocam sürekli beni seviyor musn diye sorar her durumda sorar ama kavga edip barıştıktan sonra uylar cevabını alana kadar bu duruma anlam veremiyorum bi güvensizlik mi var hala çözemedim.

Konuşacak birşey bulamazsa veya benim ona kızdıgım zamanlarda sorar hep soran da o olur güvensizlikten sorduklarını zannetmıyorum sadece duymak istedikleri için soruyorlardır :D