Bebeğinizi Yatağınıza Alabilir misiniz?

Başlatan mesude, 07 Haziran , 2008, 00:17:45

« önceki - sonraki »

gülay t.

Uygun odanız varsa alın bence de arabalı odayı. Eninde sonunda alınacak nasıl olsa. Ben de yatak odasının bazı gözlerini ona ayırdım ama yetmedi battaniyeler falan yedek bezler derken dolap gerekti  bebişe.

мiŁenα.

Benim çoğu bazanın altında kullancağım zman çıkarıyorum..

evim küçük aslında oda doğmadan önce alırdımda yatak odam ve oturma odam kalcak eymene oda yaparsam :'(

rabbim en kısa zmanda ev nasip etsin :amin:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

aslinda ne sacma bi konu madem yanimizda yatiracaz besik veya yatak niye aliyoruz cocuklara

uyuz oldugum eltimin cocuklari koca koca biri 4 yasinda biri 2 bucuk kizi okula gidiyor hep bunlarla yatmislar

simdi cocuk odasi aldida kurtuldu  :cildir:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende sabahları saat 7 gıbı esım kalktıgında ıse gıtmek ıcın ecrinde uyanıyor o zaman yanıma alıyorum emmıyor sonra bıraz gülüsdükten snra babamızın tarafında etrafı yastıklarla dolu uyuyoruz beraber kızımla ...alıskanlık halıne gelcegınıde sanmıyorum sadece sabahları öyle yapıyorum...

hem cok zevklı oluyor kızımla uyanması bıde hosuna gıdıyor gülüsüp duruyozz sabah sabah pek bı keyıflı oluyor...eee annesını uyutmadı ya gönlümü almaya calısıyor cadımmmm  :k06:

fıstık

ben kızımı 9. ayda ayırdım kendi odasında uyumaya başladı ama sabah 8 de uyanır babamızda gitmiş olur bende yatağımıza alırım

çok mutlu olur emer ve uykuya kaldığı yerden devam ederiz benden önce uyanır ve yataktan iner sonra yatak odasında ne kadar

çekmece varsa hepsini boşaltır bunu her sabah yapıyo bende izin veriyorum sonuçta kırılacak bişi yok hepsi çamaşır çok mutlu oluyo

bi kalkıyorum hepsi tastamam boşalmış