BURSA tüp bebek merkezinde yaptıranlar

Başlatan ayy, 06 Şubat , 2012, 21:57:57

« önceki - sonraki »

ayy

kızlar bende gelecek ay bursa tüp bebek merkezinde Özer KUTLUyla başlayacağım inşallah...aslıda bu ay başlayacaktım ama daha çok az oldu tüp bebek yapmamız gerektiğini öğreneli ve biraz sıkıntı yaptım galiba reglim 6 gün önce geldi aslında hiç böyle yapmazdı hep günü gününe olurdu...hem maddi hem ruhen bu ay erteledik... bu arada bende araştırdım ve bursa tüp bebekte karar aldık...yaptıranlar varsa kızlar bursa tüp bebek merkezinde paylaşırsanız sevinirim...1 ayım var daha başlamaya...

kuzucuk

canım öncelikle Allah yar ve yardımcın olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız bizlerle de paylaşırsın  :amin:  :amin:  :amin:  Bursa' da yaşamadığım için yardımcı olamıyorum canım  :( ama arkadaşlardan vardır mutlaka inş canım herşey gönlünce olur  :amin:  :amin:

ayy

kuzumm teşekkür ederim önümüzdeki ay inşallah dr a gideceğiz..ama sitede hiç bursada yaptıran çıkmadı inşallah ozamana kadar birileri gelir :amin: :amin:
ALLAH yardımcımız olsunn bizede melek göndersinn  inşallah :amin: :amin:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ayy - 07 Şubat , 2012, 22:59:27
kuzumm teşekkür ederim önümüzdeki ay inşallah dr a gideceğiz..ama sitede hiç bursada yaptıran çıkmadı inşallah ozamana kadar birileri gelir :amin: :amin:
ALLAH yardımcımız olsunn bizede melek göndersinn  inşallah :amin: :amin:
canım sen bursadanmıydınnnn bilmiyodum bennn  :hello2: bende tüpebaslıyoryorum kısmetse doktorumla görüştüm banada bikaç yer söledii jinemed,pembe mavi , acıbadem , acıbademi arastıırıyorum bakayım eger fiyatlar çok uçuk degilse  seninle haberleşielim canım memnun kaldıgımız bi yer olursa birbirimize bilgi veririzzz