27 Nisan , 2024, 10:11:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oto koltuğu kullanımı hakkında

Başlatan __nil__, 05 Şubat , 2012, 23:43:44

« önceki - sonraki »

__nil__

arkadaşlar bu bizim aldığımız oto koltuğunu arabaya nasıl takıcaz,bu tarz oto koltuğu kullanan varmı?internette baktım bulamadım.

__nil__

susanna

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Şubat , 2012, 23:43:44

arkadaşlar bu bizim aldığımız oto koltuğunu arabaya nasıl takıcaz,bu tarz oto koltuğu kullanan varmı?internette baktım bulamadım.

nilcim bu koltugu ters takicaksiniz bebegi oturttuktan sonra baglaniyo
onde iki yanda iki dis varya emniyet kemerinin bacak ustune gelen kismini o dislerden gecirip emniyet kemerini takicaksiniz sonra biz ust banti (gogus kafesine denk gelen kisimi) oto koltugunun arkasinda takacak bir yer daha olmali oradan gecireceksin

insallah anlatabilmisimdir canim  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

06 Şubat , 2012, 01:34:23 #3 Son düzenlenme: 06 Şubat , 2012, 01:36:08 °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
cnm bu koltugu yuzu arabanin arka camina bakacak sekilde oturtacaksin bebege kendi koltugunun kemerlerini takacaksin sonra emniyet kemerini koltugun arkasindan onden gecirip baglicaksin cnm kendini baglr gibi koltugu baglicaksin cnm anlatabildimmi  ::) ::)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

MERCİMEĞİM

canım arkadaşların anlattığı gibi..arka koltuğa koycaksın arka cama bakıcak bebek..kemeri geçireceğin yerler belirlidir. ama biz de tam nasıl takıcaz bilemedik aldığımız yerde yada herhangi satışını yapan biryere gidip anlattırıcaz..öylede yapabilirsin canımm..

__nil__

sanırım anladım deneyeyim bi ara yapamazsam tekrar sorarım olmadı :k06: teşekkürler çook

bnsroni

İsoFiks baza alınıyor altina ..
Kemerle sabitlemek zor ve kullaniş zorluğu yaşatıyor.