Oğlum Sık Banyo Yapmayınca Suyu Unutmuş

Başlatan hümeyra_t_e, 05 Şubat , 2012, 19:19:04

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

05 Şubat , 2012, 19:19:04 Son düzenlenme: 06 Şubat , 2012, 10:51:01 g10ca
arkadaşlar emre banyo yapmayı ve suyu okadar çok seviyodu ki hiç ağlamıyodu ama kış dolayısıyla sık banyo yaptıramadım 2 hafta önce banyoya soktum ayağını suya soktuğum da biraz tedirgin oldu sonra sırtına su dökğnce bastı çığlığı eşime göre su sıcak geldi ama ben kontrol etmiştim iyidi sonra banyo boyunca ağladı...2 gün önce tekrar yıkadım aynı şekilde suya girer girmez ağladı bitene kadar annem suyu unutmuş dedi çok üzüldüm ya ne güzel tatlı tatlı yıkıyodum oğlumu...

acaba alışırmı ya bu durumu yaşayan varmı alışıyolar mı sonra eski neşeli banyolarına döner mi

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

uzulme cnm benim kizimda kisin su dusmani yazin su delisi oluyo  :k06: yaz gelsin yine su icinde civildicaklar insallah  :)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

alışır canım ya merak etme. unutuyolar doğal olarak sık banyo yapmayınca.

bizimki de su içmeyi unuttu. hiç su içmiyo. sıfır su ile yaşıyo yani düşünün. arık emdiği için mi içmiyo bilmiyorum  :dontknow:

hümeyra_t_e

ay inş kızlar ya üşüdüğü için galiba böle yapıyo.. benimkinin suyu içmede sorunu yok çok şükür lıkır lıkır içiyo ne zaman versem hiç hayır demiyo ama banyoya da eskisi gibi alışır inş

Lă_Tăhzen!

Bizim kız da öyle sudan uzak durunca özellikle kış aylarında  girmek istemıyor basıyor çığılıgı dun resim çekmek için yaptırdım soguk dıye yaptırmıyodum nezamandır  cocuk basta gırmek ıstemedı gırıncede büzüldü gitti korkusundan sanki ilk kez görmüş gibi  :k06:

fıstık

OYUNCAK KOY CANIM ONUN HEVESİNE YIKANIR  ;)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Şubat , 2012, 21:21:59
Bizim kız da öyle sudan uzak durunca özellikle kış aylarında  girmek istemıyor basıyor çığılıgı dun resim çekmek için yaptırdım soguk dıye yaptırmıyodum nezamandır  cocuk basta gırmek ıstemedı gırıncede büzüldü gitti korkusundan sanki ilk kez görmüş gibi  :k06:
oy hayal ettimde kuzum ya kıyamam
afracım hepsi aynı bebişlerin bizimkide öyle
yazın her gün yıkadım gık demezdi
şimdi nasıl yıkıyoruz çığlık çığlığa bi görsen
yaz gelince düzelir inşallah

susanna

nekadar ara verdinki yikamaya bukadar cabulmu unutuyo bu bidiklar yaww  :honk:

hümeyra_t_e

oyuncakta koyuyorum ama nafile ya dr çok sık yıkama kışın dedi 2 haftada bir yıkıyorum işte böle oldu yazın düzelir o zaman iyi bari bitek benim böcük böyle değilmiş :hieyt:

susanna

niye okadar uzun zaman koymuski dr un anlamadim ben 2 gunde bir yikiyorum kizimi doktorda yika iyidir dedi  :honk:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: susanna - 08 Şubat , 2012, 00:57:34
niye okadar uzun zaman koymuski dr un anlamadim ben 2 gunde bir yikiyorum kizimi doktorda yika iyidir dedi  :honk:

bilmem hasta olur çok sık yıkarsan dedi  :dontknow:

susanna

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 08 Şubat , 2012, 21:00:05
Alıntı yapılan: susanna - 08 Şubat , 2012, 00:57:34

bilmem hasta olur çok sık yıkarsan dedi  :dontknow:
evin sicaksa niye hasta olsunki 2 hafta cok be arkadasim bbekler bide uyurken emerken cok terliyo ter yormasin cocugu  :(

Balböceği

izindeyken  oglumuda haftada 1 banyo yaptirdim, normalde haftada 2-3 kere yapardi.

eve gelince zor oldu tekrar alisti, agliya agliya unuttu.  :k06:

lilien

Büyük kızım nefret ederdi banyo yapmaktan. File kullandık olmadı, küvete beraber girdik olmadı,kucakta yıkadık o da olmadı. Oğlum doğduğunda bir arkadaşım hediye olarak daha önce hiç görmediğim, kova şeklinde bir küvet getirdi. İlk gördüğümde, bunda bebek yıkanır mı dedim içimden :) Ama denediğimde gördüm ki harika birşey. Yine de tam güvenemediğim için internetten de araştırdım. Zarar veririm diye korktum. Meğer bebek, anne karnındaki pozisyonu aldığı için en güvenli yıkama şekliymiş. Tummy tub bebek kovası diye internette rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bebeğini yıkamakta sorun yaşayanlara bir de bunu deneyin derim.

SABIRTAŞI

benim kızımda 9 aylık oldu bir ay öncesine kadar hiç ağlamıyor çok seviyordu banyo yapmayı gık bile demezdi...
ama şimdi suya girince sıkıyor kendini korkuyor oturmuyor suya hele başını yıkamaya gelince basıyor çığlığı elimiz ayağımıza dolanıyor......
üstelik ben sık banyo yaptırırım kızımı haftada 3 en az 2 kere galiba aklı eriyor herşeye ondan korkuyor......