29 Nisan , 2024, 12:06:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ARTIK BENDE BURADAYIM :D

Başlatan ŞÜHEDA_21, 05 Şubat , 2012, 01:45:56

« önceki - sonraki »

ŞÜHEDA_21

Gelirim gelirim inşl çıkmam ben burdan burası iyimiş  :k06: ablam diyordu da ben pek bakmıyordum açıkcası bekar yoktur orda diyordum ona  :laughing7: o burda süper üye kendileri afra oluyor  :k06: git uyu sen afra çocuklu kadınsın sen ne işin var bu saatte burda  :ehi: :ehi:

hümeyra_t_e

şüheda hadi uyu yeter bukadar izin verdm yat artk  :toothy10: gelmim yanına

hüzünden_gelme

aa abla kardesmısınız sizzz ne güzelll  :love9: :love9: :love9:

benım ablamm nerde kaldıı yaaa ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :ehi: :ehi: oda gelsınnn  :ehi:

ŞÜHEDA_21

yaa ben bekar insanım asiyim seni mi dinlicem ergenusum henüz ben heyyytt psikopata bağlatma beni  :toothy10: :toothy10: sen uyusana aplaaaa  :ehi:

hümeyra_t_e

kızım ne ifşa ediyon gizli takılırdık :ehi: daha eğlenceli olurdu de get ya :ehi:

ŞÜHEDA_21

yaa ben gizli işlerin adamı değilim neysem oyum kızım  8) benim raconum bu dayııııı  8)  :toothy10:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: afra024 - 05 Şubat , 2012, 02:27:35
kızım ne ifşa ediyon gizli takılırdık :ehi: daha eğlenceli olurdu de get ya :ehi:

sizi gidi sizilerr  :ehi: :ehi:

ŞÜHEDA_21

ŞÜHEDA_21

neyse arkadaşlar saat baya geç olmuş benim yarın Ney dersim var yatmam lazım :y25: ama ben burayı sevdim çıkmam burdan  :occasion5: :occasion5: haydi öptüm hepinizi iyi gecelerrr :love9: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Hoşgeldin Şüheda'cım aramıza demek ney dersleri alıyorsun ne güzel  dinlemesine bayılırım  :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ŞÜHEDA_21

Hoşbuldum arkadaşlar teşekkür ederim samimiyetiniz için  :flowers: :love9:

tulayysl

hoşgeldin canım aramıza. afra gözün aydın senn de bi akraban var artık sitede.

ŞÜHEDA_21

afra şuan horul horul uyuyor  :sleepy1:  :k06:

Sır_Çiçegi

bizede ney calıp sesini dinletirsin artık cnm :)

bende 22 yaşındayım adım duygu  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...