Bebişlerin Ayakkabı Yarışması ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Şubat , 2012, 23:37:41

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet yine görsel bir yarışmamız daha start verdi.      :love7: :love7: :love7: :love7: Annelerimiz yarışıyorda neden bebeişlerimiz yarısmasın diye düşündün nagehancımla ve böle bir akıl vererek yarısmayı açmaya karar verdım  :hieyt: :hieyt:  :love9: :love9: :love9:

Yeni yarışmamız yine bebişlerimiz ile alakalı olsada inanın çok keyif alacağımız bir yarışma olacak.    :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Bebişlerimizin her biri birbirinden özel ve güzel amacımız burada hoşça vakit geçirmek olduğu için,seçim yapmakta ve seçmekte her ne kadar zorluk çekeceğimizi bilsemde böyle bir yarışma yapmamızın uygun olacağını düşündüm..... Bebeğinizin ayagındayken veya istedıgınız sectıgınız ayakkabısının resmını çekip bana özelden göndermeniz yeterlidir  :opucuk:

Kurallar ..

1. Kendi bebeğiniz,yiğeniniz,kardeşiniz olabilir hiç farketmez ama netten alıntı olmaması önemle rica olunur.

2. Yarışmacılırımız resimleri bana özel mesaj ile iletecekler ve isimleri gizli tutulacaktır.

3. Yaş grubu 0-6 yaş arasıdır..

4. Bebeğiniz resmini atarken İSİMLERİYLE bırlıkte atarsanız anket actıgımızda daha kolaylık olacaktır ..

5. 2 den fazla resim kabul etmıyorumm ..

Katılım Süresi : 3 Gündür

fıstık

:opucuk:

eminim ki katılım çok olucaktır  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

görelim bebişlerin ayakkabılarını  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

<<AyBüKe>>

aaa bu çok güzel bi yarışmaymış  :icon_thumright: 

Katılıcam bende  :hieyt:   :k06: 

tweety0555

ama erkek ve kız bebeklerının kı aynı anda yarısamaz kı snucta kızlarınkı daha cıcılı bicicli :sad1:

hüzünden_gelme

ayrımcılık yok bizde erkek kız farketmez  :k06: bence erkeklerınde çok güzel ayakkabı modelleri var  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

EVET ERKEKLERİN DE GÜZEL MODELLERİ VAR YA OLMAZ MI.  :icon_thumright:

hüzünden_gelme

tabi yaa erkek çoçuklarına çok heves ederım bende  küçük erkekler  :k06:  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kendi ayakkabimlan katilamadim bari kizimin ayakkabisiylan katiliyim  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: yarin insallah gene hastaneye düsmesem gönderirim cnm  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

bebişim yok ama ayakkabılarını almıştım :(

rabbim giydirmek nasip eder inş.  :amin:

bi kız bi erkek göndersek olur mu  ;D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 05 Şubat , 2012, 00:32:11
bebişim yok ama ayakkabılarını almıştım :(

rabbim giydirmek nasip eder inş.  :amin: