29 Nisan , 2024, 05:42:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ANNE KARNINDAKI BEBEKTEN ANNESINE MEKTUP :)

Başlatan MASAL ILGIN, 04 Şubat , 2012, 14:28:49

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

Benim için sıcacık bir minik ev yapmışsın burada. Ayrıca bana çok iyi bakıyorsun. Biraz yoruyorum seni biliyorum ; ama söz ileride kendimi affettireceğim.
Bazen seni hüzünlü görüyorum; neden anneciğim? Ben senin üzülmeni istemiyorum.Bir defasında çok duygulandığını, gözlerinden yaş geldiğini bile hissettim; ellerimi uzatıp gözyaşlarını silmek istedim;... ama yapamadım.Bazen de neşeli oluyorsun ya, sen gülümseyince ben kahkahalar atıyorum buralarda.
Babamın sesi de bana huzur veriyor anne; hele benim hakkımda konuşuyorsanız.
Kendinize iyi bakın , benim size çok ihtiyacım var.

Sizi, çok ama çok seviyorum anneciğim ve babacığım, yakında görüşmek üzere...

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

Alıntı yapılan: MASAL ILGIN - 04 Şubat , 2012, 14:28:49

Benim için sıcacık bir minik ev yapmışsın burada. Ayrıca bana çok iyi bakıyorsun. Biraz yoruyorum seni biliyorum ; ama söz ileride kendimi affettireceğim.
Bazen seni hüzünlü görüyorum; neden anneciğim? Ben senin üzülmeni istemiyorum.Bir defasında çok duygulandığını, gözlerinden yaş geldiğini bile hissettim; ellerimi uzatıp gözyaşlarını silmek istedim;... ama yapamadım.Bazen de neşeli oluyorsun ya, sen gülümseyince ben kahkahalar atıyorum buralarda.
Babamın sesi de bana huzur veriyor anne; hele benim hakkımda konuşuyorsanız.
Kendinize iyi bakın , benim size çok ihtiyacım var.

Sizi, çok ama çok seviyorum anneciğim ve babacığım, yakında görüşmek üzere...
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

@Melek Yüzlüm@

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  onlar minik size ihtiyaçları olan muzaceler Rabbim bütün minikleri korusunnn  :love9: :love9: :love9: :love9:

mavişim80

cok güzellllllllllllll :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ağlamaktan kendimi alamadım.