28 Nisan , 2024, 00:17:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bıcı Bıcı Yapan Bebekler Yarışmamız ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 03 Şubat , 2012, 21:37:50

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet yine görsel bir yarışmamız daha start verdi.   :hello2: :hello2: :hello2:

Yeni yarışmamız yine bebişlerimiz ile alakalı olsada inanın çok keyif alacağımız bir yarışma olacak.  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Bebişlerimizin her biri birbirinden özel ve güzel amacımız burada hoşça vakit geçirmek olduğu için,seçim yapmakta ve seçmekte her ne kadar zorluk çekeceğimizi bilsemde böyle bir yarışma yapmamızın uygun olacağını düşündüm..... Bebeğinizin Banyo yaparken , banyodan sonrakı hallerı pozlarını çekerek bna özel mesajla bana atmanız yeterlıdır  ;)

Kurallar ..

1. Kendi bebeğiniz,yiğeniniz,kardeşiniz olabilir hiç farketmez ama netten alıntı olmaması önemle rica olunur.

2. Yarışmacılırımız resimleri bana özel mesaj ile iletecekler ve isimleri gizli tutulacaktır.

3. Yaş grubu 0-6 yaş arasıdır..

4. Bebeğiniz resmini atarken İSİMLERİYLE bırlıkte atarsanız anket actıgımızda daha kolalık olacaktır ..

Katılım Süresi : 3 Gündür

Lă_Tăhzen!

Fotograf arşivimize bir göz atayım :D

Gerçi yarışmalarda kazanamıyorum da 1 tane bile oy alsam gam yemicem ama Özlem'in hesap yenilen pehlivan güreşe doymaz misali zorlıcam şansımı  :k06:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Şubat , 2012, 21:59:25

Gerçi yarışmalarda kazanamıyorum da 1 tane bile oy alsam gam yemicem ama Özlem'in hesap yenilen pehlivan güreşe doymaz misali zorlıcam şansımı  :k06:

Sende Asel gibi bi bebiş varken kesinlikle birinciliğe adaysın Nur'um  :love9: Yerim ben onuu   :)  :opucuk:

:) :) :)

MASAL ILGIN

Lă_Tăhzen!

Yok canım ya sanmıyorum elbet kızıma guvenıyorum  :basardim: facebook gıbı bıyerde bile açık ara farkla 1. elde etmiştim ama burada sanmıyorumm  nasıl anlatsamki neysee ya  :k06:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

tweety0555

havlulu olur yaaa suyun ıcınde nasıl cekecez cocukalrı :ehi:

veliff

wawww süper yarışma bissürü tatlı bebek görcez :) yarın bnde fotolara bi bakar yollarım inş..

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Şubat , 2012, 21:59:25

hahahha bır sen bır ben yenılgıye doymuyoruz neyse ben bır kere bırıncı oldum ama olmıcak gıbımde degıldım hanı :suclu: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

hüzünden_gelme

Öznurunda dediği gıbı çok sexsi bebişler gelıyorr  :laughing7: :laughing7:
hepsi çok tatlı bunların yaa bakmaya doyamadım valla  :opucuk: rabbım bu güzellıklerden herkese nasıp etsın  :amin: :amin:

duygucum  bıcı bıcı yaptıgı anlasılsında ne gonderırsen gonder  :k06:

destina06

çocuğu olmayanlar kocalarının bıcı bıcı yaparken ki pozlarını göndersin mi denizde ya da havuzdakileri tabisi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: destina06 - 04 Şubat , 2012, 01:14:43
çocuğu olmayanlar kocalarının bıcı bıcı yaparken ki pozlarını göndersin mi denizde ya da havuzdakileri tabisi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

o kurallara aykırı işte  :ehi: :ehi: :ehi: onlar koca bebek katagorısıne gırıyorlar  :ehi: :ehi: :ehi: