benim uslu cadım ECRİN'immm ...

Başlatan jbdun, 28 Ocak , 2007, 10:55:22

« önceki - sonraki »

jbdun

Alıntı yapılan: ayşegül - 26 Temmuz , 2007, 18:05:22
ayy koptum yaaa. napmışsınız öyle gelinime. noluyoruz der gibi bakıyo. :ehi: ikinci resimde de,çekme dedik ya kardeşim bakışı atmış. :toothy10: maşallah cimcimeye. :nazar: :opucuk: şeydayla resminiz yok mu?

:toothy10: :ehi:
haklısın canım  noluyoruz der gibi bakıyo  :toothy10:
çünkü önce yapıldı, sonra resim çekmediğimizi farkettik ve yeniden yaptık şekil itibariylen  ;D foto çekelim diye yaaaneee :suclu:

şeydayla da var, küçülüp koyıciiim :laughing7:

jbdun

Alıntı yapılan: estim - 26 Temmuz , 2007, 20:03:26
ayşegüle aynen katılıyom :ehi: :toothy10: :ehi:
mahşallah ecrinime, kuyumcu olacak heee  :laughing7:

:toothy10: :ehi: yani evet ben de aynen katılıyorum esincim :-[
süper bi teşhis koymuş dünürüm ve de tam isabet :icon_thumright:

bağyan kuyumcu olacak benim cadım :k06: :love9:

jbdun

canım kızım bugün 5sn kadar belki biraz daha uzun ayakta durdun bi yere tutunmadan :nazar:
yakında yürüyeceksin galiba minik cadım benim :love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

semra

resimleri cok güzel cikmis mavis ecrinin :nazar: artik day day etmeyede baslamis  :aferin:insallah tipis tipis yürümesinide görürüz  :opucuk:

estim

:nazar: ecrin'e, annesi yakında tıpış tıpış yürür bu cadı , senide peşinden koşturmaya başlar  :toothy10: timurdan ecrine kocaman öpücük  :opucuk:

jbdun

Alıntı yapılan: semra - 27 Temmuz , 2007, 15:10:33
resimleri cok güzel cikmis mavis ecrinin :nazar: artik day day etmeyede baslamis  :aferin:insallah tipis tipis yürümesinide görürüz  :opucuk:

amin canım inşallah :amin:
tşk ederiz, bunlar ecrinden size  :flowers:

jbdun

Alıntı yapılan: estim - 27 Temmuz , 2007, 17:56:36
:nazar: ecrin'e, annesi yakında tıpış tıpış yürür bu cadı , senide peşinden koşturmaya başlar  :toothy10: timurdan ecrine kocaman öpücük  :opucuk:

esincim çok tşk ederim canım, şimdiden yeteri kadar peşindeyim ama o zaman kesinlikle daha fazla olacaktır :honk: :k06:
biz de timurcuğumu  :-*

jbdun

1.resim canım babaannemle  :love7:
2.resim kızkardeşim ve ecrinim vapurda kınalıadaya teyzemlere giderken  :love9:

jbdun

bu 3resim de yine vapurda  :love9:
son resimdeki de canım annem :love7: , artık çoğu arkadaşlar tanıyolardır gerçi  :)

jbdun

1.resimdeki teyzem :love9:
2.resimdeki elbisemizi de teyzem almış da kızım hemencecik mankenlik yapıverdi :k06: :nazar:

3.resim bizim evde canım anaannemle :love9:

yeşilim

resimleriniz çok güzel çıkmış  :nazar:...öp güzel kızını benim için   :-*

jbdun

Alıntı yapılan: yeşilim - 31 Temmuz , 2007, 15:05:50
resimleriniz çok güzel çıkmış  :nazar:...öp güzel kızını benim için   :-*

çok tşk ederim canım,
uyansın, hemen öperim ;)

sen de tatlı damlayı öp yerime :-*

meltemk

Jbdunnnnn, ben bilmiyordum bile Ecrin kuzusunun sayfasi oldugunu..... :hello2: :hello2:

Masallah cok tatli cikmis :nazar: Siz de ailece ne guzel cikmissiniz. Valla sen gercekten asiksin. Sen anneanneyi, babaanneyi, ada'da teyzeyi, kizkardesi birak, istanbul'a birak baska memleketlere git :aferin: :aferin:

Ben bazen kendime diyorum da!!! Ki ben geride senin kadar cok insani birakmadim. Istanbul'da bir tek annemler var. Kocacin cook kiymetini bilsin, Allah agzinizin tadini bozmasin.

Ecrin'i cok optum. Cok tatli olmus masallah :nazar: :nazar: Kiz gibisi yok ya. Soyle 2 kizim bir oglum olsa :suclu: :suclu:

jbdun

aaa olmaz olur mu meltemcim  :k06: tabi ki var ecrinimin sayfası :nazar:
güzel sözlerin için çok tşk ederim canım, evet herkesleri bırakıp da geldim, dediğin gibi aşk...
amin canım, allah hiç kimsenin ağzının tadını bozmasın :amin:

şeyyy, sen o zaman 2.kuzunu da hayırlısıyla biraz büyütünce 3.yü inşallah... ;)

şerife Berat

jbdun yoksa meltemin 3.bebeğe niyetimi varmış  :-ooo şaka yapıyorum tabüküdeeee olabilir 1 olmaz 2 az 3 karar 4 de zarar der eskiler  :honk:

maşşallah ya aile değil sülale bayu çok güzel hatunlarsınız siz yaw aman nazar değmesin canım meltem doğru söylüyo eşin kıymetini bilsin