28 Nisan , 2024, 11:38:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

benim uslu cadım ECRİN'immm ...

Başlatan jbdun, 28 Ocak , 2007, 10:55:22

« önceki - sonraki »

jbdun

sağolun kıslar ama razicim koklamakla kalamıyosun ki yaw,öpüp öpüp duruyorum,poposunu sıkıp duruyorum :k06: ay bak yine yiyesim geldi ama uyuyo yaaaaaa :aferin:
evet ayşegülcüm maaşallah doğduğundan beri saçlı :D ben de ısıramadığım için dişlerimi sıkıyom zaten :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

ay yazık insan kıyamaz onu ısırmaya  :love2:
mide yanmaları saçlı bebekten oluyor diyorlar. annem benimde saçlarımın 4 parmak uzun olduğunu ve midesinin çok kötü olduğunu söyledi. sen son aylarında nasıldın jbdun?  :icon_scratch:

jbdun

benim hiç mide yanmam olmadı ilginçtir razicim,
hatta ecrin öyle saçlı doğunca herkes dedi senin mide yanmaların çok olmuştur diye ama hiç yoktu allaha şükür,ben çok rahat ve güzel bir hamilelik geçirdim ;)

Meltemce

Ecrin çok güzel bir bebek maşallah.  :nazar:
Jbdun ecrin de kahkaha atıyor mu? Dilan dün ilk kahkahasını attı. Ağzımız açık kaldı. Çok mutlu oldum.  :k06:

jbdun

tşk ederim meltem ;)
evet kahkaha atıyor ama sıksık değil
ilk kahkahasını 3hafta önce falan atmıştı,ondan sonra da devam ediyo ama hafta 2falan :k06:
mesela gıdığından öptüğümde kahkaha atıyodu ama şimdi atmıyo :k06: ne zaman atıcağı belli olmuyo :icon_scratch:
aynen ilk kahkahasında bizim de ağzımız açık kalmıştı :love9:

mumkule

Hep söylüyorum zaten kız bebeklein ciilvesi edası farklı oluyo diye  :k06: Maşallah kızımıza valla  :nazar:

jbdun

Almiş'inAnniş'i

bunun hurafe olduğunu biliyordum zaten  ;) ama gelde bunu benim anamla kaynanama anlat  :honk:

jbdun

saç-mide yanması ilişkisini mi kastediyosun canım?
sende var mıydı mide yanması?

Almiş'inAnniş'i

evet vaaaaaaarrrrrrrrrr nasıl olmasın benim kız koca kıçını dayıyo mideme  :honk:

jbdun

;D
yerime almiranın popişini okşa annesiiiii ;)

Meltemce

Günaydın jbdun'cum.
Bugün uykusuzum ve işteyim. Dilan'ım uyutmadı beni gece. Sürekli burnunu ve yüzünü oğuşturup ağladı gece. Burdan bir arkadaş ta benim de öyle yapıyordu bağırsaklarında iltihap çıktı dedi. Şimdi aklım evde. Yanlış hatırlamıyorsam Ecrin'de öyle yüzünü oğuşturuyordu. Doktor onunla ilgili birşey söyledi mi sana canım. Evhamlandım şimdi. :sad1:

jbdun

günaydın canım,
bağırsaklarında iltihap mı?Doktora sormadım ama normal olduğunu tahmin ettiğim için sormadım,genelde ecrin uyku saati yaklaştığı zamanlar yapıyo,öyle uyurken yapıp da ağlamıyo.
Peki o arkadaşına sordun başka şeyler de yapıyomuymuş onun bebeği,çünkü bi tek oğuşturmaktan öyle bişey çıkacağını sanmam :icon_scratch: hani karnı ağrır falan değil mi?
bu arada kolay gelsin canım,zor hem bebek hem iş,ben karar verdim okul kapanana kadar gitmiycem okula zaten eylülde okullar açıldığında 10 ay olucak inşallah Ecrin'im,o zaman rahatça babaannesine bırakır giderim ;)

Meltemce

Evet canım bağırsaklarında enfeksiyon olan bebeklerin burnu kaşınırmış. O yüzden oğunurmuş öyle. Yani onun bebeği öyle olmuş. Yine de doktora sormakta fayda var. Ben soramadım çünkü gittiğim doktordan memnun değilim. Doktor araştırması yapıyorum. Bu ay başka doktor bulup ona götüreceğim.   Bizimki de uyku saatlerinde yapıyordu. Dün akşam uyumadı sürekli burnunu oğuşturdu. O yüzden şüphelendim canım. İyi bir karar vermişsin doya doya bebişinle ol. Benim öyle bir şansım yoktu. Mecburen annanesine bırakıyorum. Ama onu çok özlüyorum gider gitmez kokluyorum dilanım'ımı.

jbdun

ecrin daha çok gözlerini ovuşturuyor,internetten baktım ama burun ovuşturmayla ilgili bişeye rastlayamadım,yine de bişey öğrenirsem sana haber veririm canım,ama aklına kötü şeyler getirmemeye çalış ;)
keşke benim annem de burda olsaydı,gözüm kapalı giderdim okula ama babaannemiz biraz yaşlı ve eskilerde hala :-\