benim uslu cadım ECRİN'immm ...

Başlatan jbdun, 28 Ocak , 2007, 10:55:22

« önceki - sonraki »

jbdun

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 26 Mart , 2008, 09:57:18
jbdun nerdesınn yawwwwwwwwww kotu bı durum yoktur inşallahhhh bılmecelerdede yoksunnn bakk arka arkaya cvplayamıozzz gelll yaaaaaaa hemencikk.söz busefer balıklardanda sıralamamm  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

:toothy10: :ehi: :tongue3:
yok canım ya yazılılarla boğuşuyorum da bu hafta böyle, inşallah haftaya daha rahat ederim :amin:

-Butterfly-

Jdbun'cum takip edemedim kusura bakma hayatim  :'( En son hastaydin, umarim artik iyilesmissindir,keyfin ,sihatin yerindedir.. Prensesim nasil,insallah oda hasta olmamistir  :amin: Cok opuyoruz tatlim sizi  :opucuk: :opucuk:

jbdun

busecim çok sağol canım :opucuk: şimd ien azından ateşim yok ama öksürük fena,inşallah o da en kısa zamanda geçer de rahatlarım :amin: Çünkü her öksürdüğümde başım zonkluyo :sad1:
Allaha şükür ecrinim iyi, hasta falan değil buse teyzesi :amin: ayberk yakışıklısı nasıl? bugün bi sayfada (galiba örgüdeydi) kurbağa şapkasıyla gördüm de onu, maaşallah yavrum nasıl da tatlı olmuş  :nazar: :nazar: oraya yazmaya fırsatım olmadı, çünkü yazılı sorusu hazırlıyordum ;)
seni ve ayberki  :opucuk:

nagihan

Alıntı yapılan: jbdun - 18 Mart , 2008, 19:41:00
bu resimler de pazar gününden, yine pikniğe gitmiştik ama maalesef ben o piknikte üşüttüm ve hala ateşim çıkıyor :sad1:

büyümüş benim minik kızım
annesi ilede polzar vermiş
bu güzel resimlere sadece  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: denir
başka söze gerek yok

jbdun

bunlar nagihan teyzemizeeee :flowers: :flowers:
teşekkürler :opucuk:

nagihan

oozge

pekııı canımmmmm haftaya kıyasıya rekabet ıcın beklıyo olucamm unutma dermişimmmmm :ehi: :toothy10: :k06: :toothy10: :ehi: :k06:

wlla ne dıyımmm bu sınav ısıne bılmıorum ama ogrencılıkte ogretmenlıkte zor ogrencııııı sınavla bogusur ogretmen hepsıyle bogusurrrr
allah kolaylık versın canımmmm

ama sakın dıger bölumlerı ıhmal etme wllaaaaaaaaaaaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:ona göreee :ehi: :toothy10:

:love9: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

nerelerdesiniz jbduncugum ozledim bak goremiyorum artik sizi bize bu minikten haberler ver lutfen  :opucuk: :opucuk:

sevda

CANIM NASILSINIZ GÖRÜŞMEYELİ SİSSLERİİ ÇOK İHMAL ETTİK AMA DİĞER SAYFADA OLUNCA BURAYA FAZLA UĞRAYAMAZ OLDUK ÇOK ÖZÜRRR DİLİYORUM AMA İNANINKİ KALBEN VE GÖNÜLDEN SİZLERİ HEP ÖZLÜYORUZ.... ;) :opucuk: :opucuk: