evde olan arkadaşlar.......

Başlatan <<<peri masalı >>>, 02 Şubat , 2012, 13:18:59

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

kızlar ya malum biliyorsunuz evdeyim artık işsizim çünkü ilk defa evde kalıyorum ve vakit geciremiyorum bana evde yapılabilecek vakit geçirecek birkaç öneride bulunurmusunuz????

HASRET!M S@N@

[color=black valla suanda evde olmayı yerinde olmayı cok isterdim gezerdim bol bol temizlik yapardım oturur tv seyrederdim gercib birsüre sonra sıkar ama en azından pasta yapar değişik seyler denerdim[/color]

<<<peri masalı >>>

temizlik yapıyorum canımda çokta temizlikle uğraşmak istemiyorum sonra pişman olmak istemem  ;)

havada çok soğuk dışaırya çıkmak istemiyorum oooffff ya anlaşıldı iyice mızmız oldum dayak isityorum galiba  :caca:

Nezo

Yerinde Olsam Açarım Güzel Bi Film Alırım Elime 1 Fincan Çay Yada Kahve Uzatırım Ayaklarımı Koltuğa Bi yandan Dışarıyı İzlerim Bi Yandan Televizyonu  :k06: Evime Gidim Bari Bende Birazdan

hüzünden_gelme

böle bır akıl banada versenız ıyı olur  :k06:

valla ben ya tv basında yada pc basında gecırıyorumm ha bırde elişine başladım başörtu kenarlarına oya yapıyprum çok zevklı sende dene bence

HASRET!M S@N@

aaa bak bebeğine birseyler yapabilirsin ne güzel

<<<peri masalı >>>

tv izlemek iyi fikirde inanın tvde izlicek bişi yok  :igrenc:

bende pencere kenarına oturup pc elimde kahve elimde hem etrafı seyrediyorum hem bebeğin online vazgeçmiyorum

özgecim onu dün denedim bi kazak başladım ve gercekten zaman geçiyor inşallah sıkılıp bir süre sonra bırakmam  :laughing7:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Şubat , 2012, 13:28:55
aaa bak bebeğine birseyler yapabilirsin ne güzel

dün bi kazak başladım bakalım devamı gelir inşallah  :laughing7:

Nezo

Olcay  :icon_scratch: Snmisin O Bende Bu Kim Diyorum Avatarından Tanıdım Ne Oldu Ya İşten Mi Çıkardılar  ???

<<<peri masalı >>>

kızlar bekleyim çamaşır asıcam balkona geliyorum  :ehi:

<<<peri masalı >>>

evet nezcim benim işten çıkartıldım işsizler kervanına bende katıldım hiç bir acıklama yapmadan çıkardılar yüksek ihtimal hamileyim diye çıkardılar  :( ve şimdi evdeyimm

tweety0555

otur asagı ne ıs arıyon kendıne :caca:ohh sefan olsun ac tv yı al elıne pcyı senden daha ıyısı var mı
:ehi: :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

VALLA ŞEKERİM ŞU GÜNLERDE DERS ÇALIŞIYORUM,KİTAP OKUYORUM  :laughing7:
BOL BOL TEMİZLİK YAPIYORUM DUŞ ALIYORUM  :laughing7:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Şubat , 2012, 14:14:36
otur asagı ne ıs arıyon kendıne :caca:ohh sefan olsun ac tv yı al elıne pcyı senden daha ıyısı var mı
:ehi: :ehi:

tamam ya ne kızıyon oturdum işte  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Şubat , 2012, 14:46:59
VALLA ŞEKERİM ŞU GÜNLERDE DERS ÇALIŞIYORUM,KİTAP OKUYORUM  :laughing7:
BOL BOL TEMİZLİK YAPIYORUM DUŞ ALIYORUM  :laughing7:

oohhh

Lă_Tăhzen!

Hafta da 2 yada 3 kez evde bulunabiliyorum programlarım oluyor evde kaldıgımda gerçi kızımla vakit geçiyorda onun dışında egerki boş kalmışsan kıtap okuyorum  özellikle çok okunan kıtaplarla dolduruyorum kitaplıgımı bu hafta mesela 600 sayfalık bır kıtap bıtırdım  boş kaldıkca okuyarak veya burada takılıyorum hiç olmadı yabancı diziler var tavsiye ederim ;) örgü falan biliyorsan örgüde örebilirsin aslında :)