kosmodisk ???

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 01 Şubat , 2012, 14:30:48

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

arkadaşlar bilginiz var mı? ya da kullananız. tavsiye eder misiniz?

HASRET!M S@N@

hiçbir fikrim yok canım  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
hala iyi olamadın mı beline kuşak sar sıcak tut canım

°•.ℓανιηуα.•°

canıımmm....

eskisine nazaran daha iyi ama hala içte inceden bi ağrı var. artık o kadar rahatsız etmiyo ama huursuzum..

alıyım bundan deneyeyim dedim ama önce kullanıcı yorumlarını merak ettim.

HASRET!M S@N@

inş tamamen gecer canım ya zor bel agrısı ben cok cektim ama sıcak suyla biri masaj yapsın ve kusak sarsın cok iyi geliyor yani benm öyle gemcişti inş iyi olur tatlım[/color]

°•.ℓανιηуα.•°

yarın yine eşimle şu termal otele gidelim diyoruz. kaplıca suyu,sıcak havuz,fin hamamı,masaj falan belki iyi gelir. bakalım oğlanın bakıcısını ayarlayabilirsek bakması için. gideriz. evet sıcak iyi geliyo çünkü.

HASRET!M S@N@

O ZAMAN KESİN GİTMEYE CALIS CANIM DAHADA İYİ OLUR BU BEL AGRISI COK ZORRR

°•.ℓανιηуα.•°

gerçekten çok zormuş cananım. çekenbilir.

ben ilk kez bu kadar çektim ağrıyı... bi de ağrı eşiğim yüksektir.

ya bi de sarper 10 kiloya yaklaştı sanırım. çok ağır. kaldırmak zor geliyo. sürekli yürümek istiyo, kolundan tutup yürütmeye çalışıyorum,eğilince de ağrıyo.

pufffff..... sağlıklı geçen her anımızın kıymetini bilmeliyiz. çok özledim eski günlerimi.  :crybaby2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım eşimde bel fıtığı var daha doğrusu vardı tedaviyle geçti şükür... kosmo disk kullanıyordu ağrıya çok iyi geliyor ama gittiği doktor kullanma kaslarda tembellik yapar demişti... o da sadece ağrı yapacak bir iş yapacağında kullanıyor... termal havuzlar da çok iyi geliyor

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: happines - 01 Şubat , 2012, 14:52:59
canım eşimde bel fıtığı var daha doğrusu vardı tedaviyle geçti şükür... kosmo disk kullanıyordu ağrıya çok iyi geliyor ama gittiği doktor kullanma kaslarda tembellik yapar demişti... o da sadece ağrı yapacak bir iş yapacağında kullanıyor... termal havuzlar da çok iyi geliyor

teşekkür ederim canım. bunu duyduğum iyi oldu,demek tembellik yapıyo. ama olsun ben de eçince çıkarırım. inşallah geçer de....

Balböceği

Power Magnetic Bel Destekli Manyetik Sırt Yeleği
Oznur, bende bunu getitiriyorum..

dogumdan sonra sirtim cok agrimaya basladi omuzlarda asagiya iniyor kamburluk oluyor

cok cok gecmis olsun canim  :opucuk: bu satilan urunler ne kadar dogru pek bilmiyorum  :-\

kullaninca gorecem  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım her zaman değil de ağrı oldukca kullanırsam bir sorun olmaz herhalde... bende de bel ağrısı var... hatta  iki kez belim kilitlendi  iğneyle düzeldi yoksa harekt bile edemiyordum doktora gidemedim

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Şubat , 2012, 14:57:18
Power Magnetic Bel Destekli Manyetik Sırt Yeleği
Oznur, bende bunu getitiriyorum..

dogumdan sonra sirtim cok agrimaya basladi omuzlarda asagiya iniyor kamburluk oluyor

cok cok gecmis olsun canim  :opucuk: bu satilan urunler ne kadar dogru pek bilmiyorum  :-\

kullaninca gorecem  :k06:

ya eda evet bende de doğumdan sonra oldu :dontknow:

sen bi kullan bakalım o yeleği.

ben de kosmodiskin sparişini vereyim.

valla çekilmiyo bu bel ağrısı

kabus gibi  :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: happines - 01 Şubat , 2012, 14:57:26
canım her zaman değil de ağrı oldukca kullanırsam bir sorun olmaz herhalde... bende de bel ağrısı var... hatta  iki kez belim kilitlendi  iğneyle düzeldi yoksa harekt bile edemiyordum doktora gidemedim

geçmiş olsun canım yaa....

ama dikkat et bak bende de daha önce kitlenme olmuştu,iğneyle geçmişti. ama şimdi emzirdiğimden iğne de vurunamadım  :crybaby2:

Balböceği