bel fıtığı mı oldum acaba ?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 30 Ocak , 2012, 21:00:26

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

of kızlar 48 saat oldu bel ağrısı çekiyorum. zaman zaman azalıyo ama başlaınca da epey ağrıyo. yarın doktora gidiyorum. ama sanırım bel fıtığı oldum.

yaşayan var mı aranızda?

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar aranızda bel fıtığı olan ya da bilgisi olan yok mu  :dontknow:

hüzünden_gelme

çok gecmıs olsun canım ınsallah fıtık değildir.. bacaklarında karıncalanma şiddetlı ağrılar oluyormu annemınde fıtıgı var hep karıncalanma olurdu doktora gorunsene en yakın zamanda

°•.ℓανιηуα.•°

özgem yarına randevu aldım gidicem.

benim bacaklarıma vurmuyo ama kalçamın üzeri çok ağrıyo. yolunda gitmeyen bişiy var anlicağın...

saol canım..

HASRET!M S@N@

canım bir kere benm belim cok agrımıstı oturup kalkamıyordum bile o derece acile gittim bel fıtıgı olabilir beyin cerrahına git mutlaka dedi benimde düğünüme bir hafta vardı gidemedim o yüzden iğne vurdu onunla gecti ama bende büyük ihtimal var cünkü ayakta fazla duramam belim cok agrır bir kerede kaydırmıstım belimi
gecmiş olsun canım inş fıtık değildir yorgunluktandır

°•.ℓανιηуα.•°

Aytii

bel fıtığı ağrısı bacağa vurur diyolar

eşimde var ondan biliyorum

gittinmi doktora?

çok geçmiş olsun ve inşallah fıtık değildir  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

ay saol aytenim.

gittim sabah.

muayene etti ve film çektir dedi.

o da anne sütüne radyasyon geçtiğinden çocuk doktoruna sordum orda çektirme dedi.

kaldı anlicağın...

çektirmicem..

bu gün daha iyi ama.. ağrı kesici bi hap yazdı sadece. jel bile süte geçtiğinden yazamadı.

of şu emzirme bi bitse...

Aytii

he ya

birde depresyonu azaltıyor diyolar emzirince

ben hayatımda hiç bu kadar depresyona girmedim be  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

:-ooo :-ooo :-ooo

SORMA....

OF NE GELDİYSE BAŞIMA ŞU EMZİRMEDEN DOLAYI GELDİ.

HİÇ BİŞİY YAPAMIYORUM... HER ŞEYİ YİYEMİYORUM. OFFFF...

TAMAM EMZİRMEK İSTİYORUM,ÇOK MUTLUYUM EMDİĞİ İÇİN AMA BENİ MAHVETTİ.

Bİ DE AKSİ GİBİ BAŞIMA NE GELDİYSE HEP ŞU EMZİRME DÖNEMİNDE GELDİ. İLAÇ DA İÇEMİYOZ  :sad1:

tulayysl

canım benm de belim çok ağrıyor ben de gittim dr a. mr cektirdim emziriorum ben de. dr um cektirebilirsin dedi bana. el fıtıgı olusmaya baslamıs bende de. iğne yazdı ağrı kesici bana ama malesef ben yaptırmuyorum. ilaç da kullanmıyorum öyle cekiyorum şimdilik. bi de benm kızım emerken ayağa kaldırıyor beni. belime cok yuk binior anlican. bi de kilolarımdan da 8 kilo kaldı. bel fıtıgı yanıjnda kas da yaptım yani.

°•.ℓανιηуα.•°

OFFF ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM YAAA..  :-[

BU BEL AĞRISI BAŞKA HİÇ BİŞEYE BENZEMİYOMUŞ.

BENİM BU GÜN GİTTİĞİM DOKTOR DA MR İSTEMEDİ DİREKT FİLM DEDİ. O DA RADYASYON YAYDIĞINDAN ÇEKTİREMEDİM.

İNŞALLAH GEÇER CANIM YAA....

ŞİMDİ TV DE KOZMODİSK DİYE BİŞİY GÖRDÜM. ONU ARAŞTIRCAM Bİ DE BAKALIM

ALLAH ŞİFA VERSİN.

tulayysl

amin canım. napalım cekicez şimdilik ama herseye rağmen emziriyor olmak cok guzell

°•.ℓανιηуα.•°

EVET HER ŞEYE RAĞMEN EMZİRMEK GÜZEL..