Rabbim Bana da Nasip Etti! Hamileyim...

Başlatan elif0383, 30 Ocak , 2012, 19:08:14

« önceki - sonraki »

elif0383

30 Ocak , 2012, 19:08:14 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2012, 11:11:42 g10ca
             Ben siteye15 gün önce üye oldum.Siz değerli arkadaşlardan birçok şey öğrendim.Ya nasip dedim ben de hamile kalmak isteyen listesine adımı eklettim.(27 ocak yazdırmıştım ama şimdi göremiyorum) :honk:
  Hafta sonu giremediğim için silmişler listeden anlaşılan.
Bugün bhgc baktırdım adetim 3- 4 gün geçmişti.Değer 1043.Çok mutluyum. :binkybaby:Rabbimin izniyle ben de hamileyim.(Sabredip dua etmek çok önemli arkadaşlar)
             Çok şükür, Rabbim herkese nasip etsin en kısa zamanda inşallah. :amin:

HAMD olsun bizi YARADANA...

EMEL 26

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hayırlı olsun allah tamamına erdirsin sağlıkla al kucağına inşallah canım :amin: :nazar: :nazar:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ay ne güzel şimdi arka arkaya hamile haberleri  allah isteyen herkesi bekletmesin inşallah çok güzel yaa
Kızlarımla hayat çok güzel💖

elif0383

Çok sağol canım.allah isteyen herkese en yakın zamanda  nasip etsin. :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: elif0383 - 30 Ocak , 2012, 19:14:15
Çok sağol canım.allah isteyen herkese en yakın zamanda  nasip etsin. :amin:

AMİN
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: tebrik ederim Allah tamamına erdirsin  :amin: :amin:

kızlar bol bol dua edin  hamişliğinizi değerlendirin... hamile kalmak isteyenleri de unutmayın dualarınızda, darısı onların başına   :amin: :amin:

elif0383

Teşekkür ederim canım ,dualarımı eksik etmem.Hepimiz birbirimize dua edelim inş.

MASAL ILGIN

hayırlı olsun canım çok sevindimmm  :nazar: :nazar: :nazar:  :wav: :wav:

gulokan27

cnm ALLAH bagıslasın sag saglım kucagına almayı nasıp etsın ıns

senayy88

maşallah bu ay nekADAR bereketli ay yarabbim darısı başımıza olsun inşallah tebrik ederim canım sağ salim kucağında gördüğün günlerde tez vakit gelsin gerçekten dularınız eksik etmeyin bizlerden hayırlı olsun

Lă_Tăhzen!

Ne mutlu sana hadi bakalım hayırlı olsun saglıkla hayırlarla al bebegini kucagına sorunsuz bir hamilelik geçirmeni dilerim..... :flowers:

destina06

tebrik ederim Allah sağlıkla size bağışlasın :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

cnm cok sewndim rabbim ne mutlu haber wermiş sana inş. bizde alırız böle mutlu haberleri  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

DoctorGunel

hayirli olsun canim...RABBIM bebeklerimizi kucagimiza almayida nasib etsin insallah...gozun aydin...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

__nil__

tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah