28 Nisan , 2024, 23:17:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mucizem Geldi

Başlatan sevilay21, 30 Ocak , 2012, 18:55:39

« önceki - sonraki »

sevilay21

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 31 Ocak , 2012, 17:01:30
SEVİLAY ÇOK TEBRİK EDİYORUM.... ÇOK İSTİYODUN. RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN  :amin:
cok tskler canim rabbim bebek bekleyen herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

SEVİLAY ANLAT BAKİYİM NASIL ÖĞRENDİN

sevilay21

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 16:59:00
canım tebrikler sonunda güzel haberi almışsın :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:çoooooooook sevindim inanki :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:mutluluktan napıcanı bilememişsindir heralde insan ne kadarda hissetse ilk duyduğunda bir tuhaf oluyor ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:İNŞALLAH :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:NAZAR DEĞMESİN İKİNİZEDE :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
melekcim canim benim cok tskler sanada gecmis olsun canim rabbim insallah tez zamanda bebisine kavusdursun güzel haberlerini bekliyoruz canim sakin kafana takma salam kendini canim benim ya  :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

sevilay21

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 17:06:14
SEVİLAY ANLAT BAKİYİM NASIL ÖĞRENDİN
nasilmi ögrendim vala sevincden doktorun dediklerini hatirlamiyorum bile doktor bile heycanladin benim heycanimi görünce titremeye basladim resmen cok heycanliydim hamile dedi ve ben sok oldum doktor anlatiyor ama ben dinlemiyorum bile doktor anlatiyor ben düsünüoyrum ve gülüyorum dedikleri anlamdim bile ama cok kücükmüs bebisim daha pazartesi günü tekrar rendevum var iste tekrar gidicem durumuna filan bakilicak ona göre artik doktor ne yapar bilmem siyah kücük bir nokta seklindeydi bisey anlamdim tabi kac günlük oldugunu bile sormadim yada sordum aklimada kalmadi ya vala  bisey hatirlamiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben hala inanamiyorum biliyomusun

gulokan27

aman sen barı dıkkat et sewılay nolur cnm ya yat dınlen

sevilay21

Alıntı yapılan: gulokan27 - 31 Ocak , 2012, 17:19:30
aman sen barı dıkkat et sewılay nolur cnm ya yat dınlen
yatiyorum canim benim simdi sadece bir kac yazi  yazip yatmaya dogru ilerleyecem yat yat SIKILIyor insan  esim saat basi ariyor yat dinlen cikma disari yemek yapma bilmem sunu yapma bulasiklari dokunma ay ben bu gebelik isini cok sevdim netin basina oturuyorum bugün kalk yat otruma fazla  diyor dinlen sabah kahvatimi hazirliyor eski esim gitdi yenisi geldi ben cok sevdim bu isi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

CANIM YAAA NE GÜZEL DUYGULAR İNŞALLAH BİRDAHA KALIRSAM ÇOK DİKKAT EDİCEM HİÇ KIPIRDAMIYCAM BİLE

sevilay21

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 17:23:58
CANIM YAAA NE GÜZEL DUYGULAR İNŞALLAH BİRDAHA KALIRSAM ÇOK DİKKAT EDİCEM HİÇ KIPIRDAMIYCAM BİLE
ben sana demisdim melek fazla yorma kendini diye ama yinede saglik  olsun insallah tez zamanda bebisin gelir yine büyük mutluluk yasariz burda  :flowers: :flowers: :flowers:

melek100lü

OOOOOOOOHHH TADINI ÇIKAR NEGATİP BÜTÜN OLAYLARDANDA UZAK KAL BEBEĞİNE ODAKLAN BENİM İÇİNDE DUA ET ŞİMDİ SIRA SENDE SEN HAMİLESİN ARTIK BU GÖREVİ SANA VERELİM EŞİN DUYMASIN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ODA YOK DER YORULMA FALAN DER DUYURMA :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sevilay21

bende cok korkuyorum acayip ama herseyin hayirlisi olsun hakimizda hangisi hayirlisiysa o olsun hadi ben kacdim herkse iyi günler öpüldünüz sekerler  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sevilay21

31 Ocak , 2012, 17:29:58 #55 Son düzenlenme: 31 Ocak , 2012, 17:31:39 sevilay21
Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 17:27:42
OOOOOOOOHHH TADINI ÇIKAR NEGATİP BÜTÜN OLAYLARDANDA UZAK KAL BEBEĞİNE ODAKLAN BENİM İÇİNDE DUA ET ŞİMDİ SIRA SENDE SEN HAMİLESİN ARTIK BU GÖREVİ SANA VERELİM EŞİN DUYMASIN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ODA YOK DER YORULMA FALAN DER DUYURMA :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:intikam intikam intikam yerimden kipirdamam bile  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: anladin sen onu dimi melekcim  :ehi: :ehi: :ehi: bütün dualrim seninle canim benim insallah tez zamanda hamis oldugunu duyucaz burda canim

melek100lü

ADAM İSTEMİYORKİYAAAA NAPICAM BEN
MECBUREN ARAVERİCEM ÜZÜLÜYORUM DİYE BEKLİYELİM DİYOR

sevilay21

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 17:32:57
ADAM İSTEMİYORKİYAAAA NAPICAM BEN
MECBUREN ARAVERİCEM ÜZÜLÜYORUM DİYE BEKLİYELİM DİYOR
zaten bu ara düsünme canim birak vucudun biraz toparlansin ama yinede korunma ok ilac filan kulanma   isteyecek zamanla tabi oda seni düsünüyor yipranmaman icin hakli canim

rusta

canm tebrikler çok sevindimm demek ki hissetmişsn gerçekten bide rahim duvarı kalın falan demiştn ya belki onun etkisidr ama sonuçta geldi bebişin allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin:

cute552

sevilaycım çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin canım  :muzz: :muzz: :muzz:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.