Mucizem Geldi

Başlatan sevilay21, 30 Ocak , 2012, 18:55:39

« önceki - sonraki »

melek100lü

EŞİM İSTEMİYOR :y25: :y25: ARAVERELİM ÇOK ÜZÜLDÜK BU ARA KALDIRAMIYORUZ :y25: BİRAZ TOPARLANALIM DİYOR :crybaby2: HAYIRLISI OLSUN NAPİYİM ELİMDEN BİŞEY GELMİYOR :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

tebrik ederim allah tamamına erdirsin inş

CAN TANEM

Canım önemli olan sizin ruh ve beden sağlığınız tabi ki ama bide işin diğer tarafı var genelde sağlıksız gebelikler düşükle sonuçlanırmış demekki hayırlısı böyleymiş kendinizi fazla yıpratmadan yeni bi melek gelir yuvanıza inşallah..

Eşin dinlenelim diyorsa kendi sağlığınız açısından biraz ara verebilirsiniz tabiki ama arayıda çok uzun tutmayın bence hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım :amin: :amin:

melek100lü

SAĞOL AYNUR CUM DOĞRU SÖYLÜYORSUN SAĞLIKLI OLSUNDA VARSIN GEÇ OLSUN NAPİYİM

elif0383

Canım çok geçmiş olsun,veren Allah yine verecektir.Bak en azından hamile kalabiliyorsun.Benim de ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı.En iyi zamanda yine hamile kalırsın inş.
HAMD olsun bizi YARADANA...

gulokan27

melekkkkcımmmm cok uzuldum cnm yaa neden ama yaa neden :(:(:( :crybaby2:

suzannn

sevilaycım tebrık ederım hayırlısıyla kucagına almak nasıp olsun ınsallah 

Melekcım uzuntunu anlıyorum hayırlısı boyleymıs demekkı rabbım en kısa zamanda tekrar nasıp eder ınsallah

sevilay21

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 09:21:33
benim bebeğim tutunamadı düşük başladı bende çok üzgünüm :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
melek canim ne oldu ya böyle ah kiymama ben sana canim benim neden düsüdü ki ay cok üzüldüm ya canim benimm gecmis olsun  :y25: :y25: :y25: :opucuk:

sevilay21

melek bana cok moral oldun sen arkadasim sakin üzülme tamami benimde ilk bebeyim de düsdü rabbim yardimcin olsun bak bu sürec cok önemli kendini sakin üzme ben cok üzüldüm bebeyimi düsürdügüm zaman kisa dönemli bir depresyon gecirdim hep agliyodum sakin melekcim kendini salma tamam canim  benim bak yine olucak en kisa zamanda rabbim hayirlisini versin gönlün okadar güzelki herseyi en güzelini hak ediyorsun en kisa zamanda insallah tekrar hamis kalirsin  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ALLAH tamamına erdirsin  :flowers: :flowers: :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

melekcim çook üzüldümmm sanada herseyin hayırlısı olsun

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

sevilay21

yazdiginiz tebrik msjlari icin hepinize ayri ayri tsk ediyorum cok saolun darisi tüm bebek bekleyen herkesin basina  :flowers: :flowers:

melek100lü

canım tebrikler sonunda güzel haberi almışsın :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:çoooooooook sevindim inanki :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:mutluluktan napıcanı bilememişsindir heralde insan ne kadarda hissetse ilk duyduğunda bir tuhaf oluyor ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:İNŞALLAH :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:NAZAR DEĞMESİN İKİNİZEDE :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

SEVİLAY ÇOK TEBRİK EDİYORUM.... ÇOK İSTİYODUN. RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN  :amin: