yarın saat 8de doğuma gidiyorum kızlar çook dua edin ne olur

Başlatan seda87, 29 Ocak , 2012, 17:51:28

« önceki - sonraki »

seda87

kızlar o kadar heyecanlıyım ki.geldim yolun sonuna inanamıyorum yaa :nazar: :nazar: :-ooo :-ooosabah 8de sezeryan ile doğum yapacam rabbim güm kuvvet versin bana inş .sizlerde dualarınızı eksşik etmeyin ne olur.çok fazla heyecan var bende.miğdem bulanıyor heyecandan yaa anlatamam. :igrenc: :igrenc:aklıma güzel şeyler getirmeye çalışıyorum ama heyecanım ağır basıyor yine.şafak sayan tüüm arkadaşların allah yardımcısı olsun inş..hepinize çok dua edecem .bebek bekleyen herkesede rabbim tez zamanda bebeklerini nasip etsin  :amin: :amin: :amin:Allaha emanet olun kızlar.inş hemn ii olurumda aranıza bebeğimle birlikte katılırım :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

hüzünden_gelme

canım benim allah sağsağlim kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin:

seda87

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 29 Ocak , 2012, 17:53:40
canım benim allah sağsağlim kucagına almayı nasip etsin  :amin: :amin:
allah razı olsun canm çook sağool :flowers: :flowers: :flowers:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

tweety0555

CANIM BENCE EN KEYIFLI OLACAGIN DAKIKALRDASIN BOL BOL FOTO CEKIN ..SUPEERRRRR BIR ZAMNDASIN EMIN OL YARIN HERSEY COK GUZEL OLACAK KESKE BEN SENIN YERINDE OLABILSEM EN KEYIFLI ZAMN DOGUMA GITME ZAMNI ...RABBIM HAYIRLISI ILE BEBEGINI KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN...HEYECAN YAPMA ISTERSEN SANA DAKIKA DAKIKA OLACAKLARI ANLATIM:)))GIDERKEN ILIK DUS ALMAYI UNUTMA...BIRDE ESINE SOYLE CONTRACTTUBEX DIYE BIR ILAC VAR SUPER DIKIS IZINI YOK EDIYOR BENIM DR UM YAZMISTI ...PANIK OLMA SAKIN OL ...SUTUM OLACAKMI VS GIBI ENDISELERE KAPILMA POZTIF DUSUN...

rusta

canm ya yarın bu saatlerde oğluşun kucağında ne güzel bunu düşün :muzz: :muzz: heyecanlanmamak elde değildir kesin..dualarım sennle Allah yardımcın olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

anammmm geldin yolun sonuna ne güzel  :love9: :love9: :love9: bencede bol bol foto çekin yarın şiş göbeğini özleyeceksin keşke bende son gün bol bol foto çekinseymişim dedim  :k06: :k06: sancıdan aklıma bile gelmemişti  :suclu: :suclu:

canım yarın bebişin kucağında olacak emzir diyecekler altını alacaksın anne  :love9: :love9: olacaksın... sağlıkla inş. kolaylıkla kavuşacaksın dualarım seninle ama sende stres yapma rahat ol güzel şeyler düşün kim bilir ne tatlıdır senin oğluşunda  :love9: :love9:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

sweetrose25

Rabbim hayırlısıyla bebeğine kavuşmayı nasıp etsın :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

__nil__

canım allah yardımcın olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bence heyecanlan yarın müthiş bir mucize kollarında olucak.çok şükür allaha sağlıkla 9ayı atlattın ve sona geldin.Aileniz büyüyecek herşey daha güzel olucak.Dualarımız seninle

destina06

deli_mavi

<<<peri masalı >>>

ALLAH YARDIMCI OLSUN CANIM RABBİM KOLAYLIK VERSİN SAĞ SALİM KUCAĞINA AL BEBİŞİNİ  :flowers:

suzannn

ŞİMDİLERDE ALMIŞSINDIR KUCAĞINA MELEĞİNİ HAYIRLI OLSUN GÖZÜNÜZ AYDIN

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende yeni görüyom cnm simdi bebisin kucagindadir  :binkybaby: :love9: :love9: insallah sagliklisinizdir iyisinizdir  :amin: :amin: :nazar: :nazar: en yakin zamanda güzel haberlerinizi bekliyoz  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: