22 Mayıs , 2024, 10:43:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kizlar yardim edin acaba varmidir ben sasdim bu ise

Başlatan sevilay21, 29 Ocak , 2012, 12:06:01

« önceki - sonraki »

sevilay21

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 30 Ocak , 2012, 14:16:13
ayy daha cok warmış  :sad1:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: evet daha cok var olsun kiz bekleriz ben aldim haberimi idrar testlerinden kesin cikicak ben eminim 3 yildir ben hep bu ani bekledim intikam zamani hic moralimi bozmiycam hep pozitiv olucam aglamiycamda yeter döktügümüz okadar göz yasi ömrümüz bitdi bu genc yasda agla :crybaby2: zirla sevinme zamani  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Sır_Çiçegi

3 yıldır mı bekliorsun cnm :)
Allah yardımcın olsun inş.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sevilay21 - 30 Ocak , 2012, 10:59:40
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Ocak , 2012, 23:45:46
bende almanyada yasiyorum cok deger filan paylasmazlar biliyom  insallah doktorun yanilmistir ne bilim yada testler karismistir  :dontknow: :dontknow: hangi marka test yaptin bana söyle ben cogunu taniyom
canim türkiyedeki aldigim testlerin kabini cöpe atmisdim ama randevum saat 4.30 oldugu icin bu sabah hic üsenmeden gitdim birtane burdaki testlerden aldim oda pozitiv cikti presense schwangerschaft-frühtest markasi 100/99   yaziyor ama artik bilmem bundada ciktigina göre  bilmiyorum artik yani
o dedigin testi biliorum dogru cikar onda yanilma payi olamaz  :opucuk: ins doktorunda onaylarda sevinirsin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

''AşK MaSaLı''

CANIMMM COK TEBRIKLER KESIN HAMILESIN!!!

BNDEDE OYLE OLMUSTU...IDRARDA CIKMISTI  KANDA CIKMAMISTI!!!!

15 GUN BEKLEMISTIM KAN TESTI ICIN YINE CIKMAMISTI!

EN SON 1 AY SONRA ULTRASONDA GORMUSTUK!!!!!!

BNCE HAMISSIN TEBRIKLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

*DİLARAM*

bende 4.5 yıllık evliyim çok şükür 3 aylık hamileyim..arkadaşın mesajlarını okuyunca kendi acılarımı hatırladım test cubuklarına küskündüm artık..ALLAHIM sen kim arzuyla bekliyosa tez zamanda herkesi sevindir RABBİM..o kadar zor okadar zor bişeyki anca yaşayan anlıyo onun stresini üzüntüsünü :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:arkadaşım inşallah mutlu haberini okuruz burdan. :basardim:
Arzum büyük ANNELİĞE...

sevilay21

Alıntı yapılan: ''AşK MaSaLı'' - 30 Ocak , 2012, 14:58:19
CANIMMM COK TEBRIKLER KESIN HAMILESIN!!!

BNDEDE OYLE OLMUSTU...IDRARDA CIKMISTI  KANDA CIKMAMISTI!!!!

15 GUN BEKLEMISTIM KAN TESTI ICIN YINE CIKMAMISTI!

EN SON 1 AY SONRA ULTRASONDA GORMUSTUK!!!!!!

BNCE HAMISSIN TEBRIKLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
tskler canim bir tek sen inandin ya cok sevindim karsimda böyle olumlu konusan birini görünce cok saol  :flowers: :flowers:

sevilay21

30 Ocak , 2012, 15:17:40 #51 Son düzenlenme: 30 Ocak , 2012, 15:20:53 sevilay21
Alıntı yapılan: *DİLARAM* - 30 Ocak , 2012, 15:01:38
bende 4.5 yıllık evliyim çok şükür 3 aylık hamileyim..arkadaşın mesajlarını okuyunca kendi acılarımı hatırladım test cubuklarına küskündüm artık..ALLAHIM sen kim arzuyla bekliyosa tez zamanda herkesi sevindir RABBİM..o kadar zor okadar zor bişeyki anca yaşayan anlıyo onun stresini üzüntüsünü :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:arkadaşım inşallah mutlu haberini okuruz burdan. :basardim:
saglikcakla  al bebeyini kucagina canim benim insallah hersey yolunda gider bende burda sevincimi paylasirim hepnizle okdar mutluyum ki sanki hic hic üzülmemisim gibi bana herseyi unuturucak minik bebisim allahin izniyle  :binkybaby: :binkybaby: :flowers: :flowers: :hieyt: :hieyt:

sevilay21

Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Ocak , 2012, 14:39:51
Alıntı yapılan: sevilay21 - 30 Ocak , 2012, 10:59:40
Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Ocak , 2012, 23:45:46
bende almanyada yasiyorum cok deger filan paylasmazlar biliyom  insallah doktorun yanilmistir ne bilim yada testler karismistir  :dontknow: :dontknow: hangi marka test yaptin bana söyle ben cogunu taniyom
canim türkiyedeki aldigim testlerin kabini cöpe atmisdim ama randevum saat 4.30 oldugu icin bu sabah hic üsenmeden gitdim birtane burdaki testlerden aldim oda pozitiv cikti presense schwangerschaft-frühtest markasi 100/99   yaziyor ama artik bilmem bundada ciktigina göre  bilmiyorum artik yani
o dedigin testi biliorum dogru cikar onda yanilma payi olamaz  :opucuk: ins doktorunda onaylarda sevinirsin  :amin: :amin:
insallah canim benim tek isteyim o doktorun yüzüme bakim evet var demesini okadar cok istiyorum ki düsündükce haycanlaniyorum ama bence var  :toothy10: :hieyt: :hieyt:

sevilay21

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 30 Ocak , 2012, 14:25:03
evet canim tam 3 yil oldu amin canim cümlemize  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: sevilay21 - 30 Ocak , 2012, 15:24:52
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 30 Ocak , 2012, 14:25:03
evet canim tam 3 yil oldu amin canim cümlemize  :amin: :amin:

Allah gönlüne göre wersin cnm inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

sevilay21

pinarors

inşallah sonuç bu sefer pozitif olur sende doktoru döversin  :caca:
o idrar testlerini de al götür doktorun gö.....züne sok  :violent1:  :hieyt:
iihaberlerini bekliyoruz  :love9:

gulokan27

ewet tatlım ınss hamılesındır bencede o testlerı o doktorun .... musanıp bıyerıne sok gozune yetmez  :k06: :k06:

pinarors

Alıntı yapılan: gulokan27 - 30 Ocak , 2012, 16:03:11
ewet tatlım ınss hamılesındır bencede o testlerı o doktorun .... musanıp bıyerıne sok gozune yetmez  :k06: :k06:

gül gööö...züne dedim bende :D ya bi hamilesin desinler kesinleşsin de bırak lanet gitsin sokmasın kimseye :D

sevilay21