En Güzel Ayakkabı Yarışması ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Ocak , 2012, 23:20:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

destina06

neden açmıyosun özge yeterli sayı olduysa aç bence de.Yoksa yarın yeni ayakkabı alıp sen de mi katılcan o yüzden mi bekliyosun yarını :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: destina06 - 01 Şubat , 2012, 20:19:27
neden açmıyosun özge yeterli sayı olduysa aç bence de.Yoksa yarın yeni ayakkabı alıp sen de mi katılcan o yüzden mi bekliyosun yarını :ehi: :ehi:

evet sonunda bir kişi anladı amacımı  :k06: :k06: :k06: karların erımesını beklıyorum ne zaman erırse o zaman açsam  :ehi: :ehi:

destina06

tamam öyleyse bekleyelim yarını da sen de katıl yarışmaya :k06: :k06: :k06: yalnız karların erimesini beklersek fena yaza anca

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 01 Şubat , 2012, 20:22:17
Alıntı yapılan: destina06 - 01 Şubat , 2012, 20:19:27

evet sonunda bir kişi anladı amacımı  :k06: :k06: :k06: karların erımesını beklıyorum ne zaman erırse o zaman açsam  :ehi: :ehi:

seni seniii  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Özgecimmmm bende katilcam ama suan hastandeyim yarin cikcam ins bi aksilik olmassa
Fotoyu cekmistim bile suan iphone da duruyo ordan buraya gönderebilme imkani varmi acaba ya bilen varmi  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

canım ne zaman ıstersen o zaman gonder senın canın sağolsun  :opucuk: uzatabılırım zaten bu ıhtımalle 3 kısı daha var gonderecek  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: sekerlik - 01 Şubat , 2012, 23:13:01
Ooo ölme essegim yaz gelsin  :ehi:
Bı yarışma için masrafa girme bence  :ehi:
Hadi simdi ac ac bekliyoruz  :hello2:

:k06: :k06: :k06: :k06:

bu yarısmaya katılmayanlar nıye böle ısrarcı anlamadım  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Ay iyi olur valla yarin acilirsa cok özendim yarismaya cok güzel deil ayakkabim ama heves ettim  :k06:

hüzünden_gelme

yarın gece açmayı dusunuyorum ama katılcak olanlarda daha var 1 gun daha uzatmak ıstıyorum ama bu hatunlardan tırsıyorum valla topa tutar bunlar benı  :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

gulum allah senı ne yapsın emı kız dogurcan hala yarısma sayıklıyorsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ozgeeee cok kalabalık mı oldu yahu nasıl karar verecegız :k06: :k06:

hüzünden_gelme

fıstık

hüzünden_gelme

2 farklı ayakkabı geldı sadece ayırma yapmayayım  :k06: hem ilk yarısmamız oldugu için bu katagorı bole olsun   :opucuk:

fıstık