28 Nisan , 2024, 01:43:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Ayakkabı Yarışması ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Ocak , 2012, 23:20:11

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:k06: :k06:

aldım aldım burdakı karlar erımeye basladı hemen cıkıp aldım  :k06: resmını cekmem uzun sürer bırazda beklemenız lazım  :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Şubat , 2012, 18:45:06
:k06: :k06:

aldım aldım burdakı karlar erımeye basladı hemen cıkıp aldım  :k06: resmını cekmem uzun sürer bırazda beklemenız lazım  :ehi:
dayak yıcen haaa :caca: :caca: :caca: :caca: cabuk ac su yarısmaları yaw otur otur totomuzda cıban cıktı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

Yarısmaya katılmayanların bu kadar ısrarı neden anlamıs değilim yaaa  :k06: :k06:

tweety0555

buna sevınıyor olman lazım :k06:nekadar cok takıpcın var :tongue3:  :tongue3: saka bır yanan merak eıdyoz ayakkabıları yaaa :k06: senınde emegıne saglık :flowers:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Şubat , 2012, 18:42:37
ayyy bence en guzel zamn dogumda hastanede gecen zamn ben cocuk sarılık oldu vs 6 gun kaldım bayıldım hastaneye gelen doguruyor gıdıyor ben hala orda  :toothy10: bebeler hıkayeler vs vs ...rabbım hastelere hep bebek ıcın gıtmeyı nasıp etsın :amin: gulum sende hayırlısı ıle dogur bızı daha fazla korkutma :caca: :toothy10:

ozge ne mzna acacan ya

ben bi kaza sonucu 1 ay yogun bakımda kalmıstımdaa hatırlamadı bıle kötu yelkovanla akrep ılerlemıyordu resmen  :sad1:  bencede hastanelere hep cocuk dogurmak için gidelim yatalım onun dısında Allah düşürmesin kimseyi  :amin:

hüzünden_gelme

Seni takipçi olarak gormek ıstemıyorum ama ben  :opucuk: takipçiliğe hıc yakısmıyorsun  :k06:

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Şubat , 2012, 19:11:33
Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Şubat , 2012, 18:42:37
ayyy bence en guzel zamn dogumda hastanede gecen zamn ben cocuk sarılık oldu vs 6 gun kaldım bayıldım hastaneye gelen doguruyor gıdıyor ben hala orda  :toothy10: bebeler hıkayeler vs vs ...rabbım hastelere hep bebek ıcın gıtmeyı nasıp etsın :amin: gulum sende hayırlısı ıle dogur bızı daha fazla korkutma :caca: :toothy10:

ozge ne mzna acacan ya

ben bi kaza sonucu 1 ay yogun bakımda kalmıstımdaa hatırlamadı bıle kötu yelkovanla akrep ılerlemıyordu resmen  :sad1:  bencede hastanelere hep cocuk dogurmak için gidelim yatalım onun dısında Allah düşürmesin kimseyi  :amin:

amın nur ...sanada gecmısler olsun ...

ozge hep yarısmaya mı katılım yaw:)))vallahı ben resmı cektım ama gondermıyorum

hüzünden_gelme

Lă_Tăhzen!

Saolasın canım

Bencede gönder sensiz yarışmamı olur yahu  :k06:

fıstık

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Şubat , 2012, 14:08:23
Alıntı yapılan: fıstık - 02 Şubat , 2012, 14:06:03
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 02 Şubat , 2012, 13:44:27
hanı bugun açılcaktııııı hani nerdee zaten hastayımmmm :crybaby2: :crybaby2: hadiiiiiiiiiii açsana özge yaaaaa :caca:

genelde böyle yapanlar 1. oluyo  :k06:

şekil A Özlem   :ehi: :ehi: :ehi:

nasıl yapanlar kızzzz :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

aç aç aç aç aç diyenlerrrr sende öyleydin yaaaa unuttunmu  :k06:

tweety0555

kız fıstık ben buna katılmadım ama gende ac ac dıye kızın basının etını yıyorum :k06: :k06:

cok katılan var benım sansım olmaz :ehi: bıde benım oyle afıllı ayakkabılarım yok  :k06:

tweety0555

hüzünden_gelme

tweety0555

sız kasındınız bende katıldım yarısmaya ıste :toothy10: :hello2:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÖZGECİM NE ZAMAN AÇACAKSIN.MİSAFİRİM GELCEK BİRAZDAN.AÇACAKSAN AÇ KUZUM  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?