03 Mayıs , 2024, 09:55:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aşılama tedavisine başlıyorum...

Başlatan deniz28, 27 Ocak , 2012, 15:59:12

« önceki - sonraki »

gulokan27

erkekte sperm azlıgında yapılıyor cnm benım o sekılde yapıldı ben ozelde yaptırdım dewlet yapıyomu bılmıyorum

HACERESMA

doktor bana bir hap verdi yumurtaların gelişimi ile ilgili geçen cuma gittim gayet iyi dedi yarın yine gidecem bakacak büyük bir ihtimalle perşembe günü aşılama olacam iğne falan vermedi daha.ben özel hastanede yaptıracam sadece 300 tl gidiyor dedi doktor bakalım inş hayırlısı ile tutunur hepimizin meleği sağ salim rabbim dualarımızı duysun :amin:
]

gulokan27

ben umudunuz olayım cnm bende asılama ıle hamıleyım suan  :nazar: :nazar: :nazar:

HACERESMA

peki gülcüm ben hacer bu arada bende hiç bir problem yok eşmide var doktor bana %20 kalabilirsin aşılamayla dedi yumurtam falan gayet iyi bakalım inş hayırlısı zaten sen umudumuzsun aşılamda canın yanıyomu ne gibi süreçlerden geçtin hamile olduğunu ne zaman öğrendin
]

HASRET!M S@N@

inş tedaviiiiin basarılı olur ve seninde yüzün güler cnm

gulokan27

cnm hemen ozet geceyım sana benım asılama bıraz acıdı ama ben kendımı cok kastım ondan asılamaya gelene kdrda adetımın 2.gunu kontrole gıttım doktorum klomen werdı adetımın 5.gunu basladım sbh aksam gunde ıkı tane ıctım 9 ocakta klomen bıttı 11 ocakta kontrole gıttım 3 yumurtam wardı bırı cok ıyı gelısmıstı bırısı orta bırınde gelısme yoktu doktor gobekten ıgne werdı catlatma ıcın 12 ocakta gece 11 de vurundum ıgneden 36 saat sonra yanı 14 ocakta gunduz 11 de asılama oldum ogun 9 da esım sperm werdı spermler yıkandı ıcınden ıyılerı sewcıldı benım esımde 1 cc de 3 mılyon totalde 18 mılyon sperm wardı ekımdekı testte oyle cıkmıstı 3 ay sureklı kecıboynuzu kuru uyguladık esıme we e wıtamını kullandı asılama oncesı sperlerı 1 cc de 19 mılyon totalde 104.500 cıktı we ıcınde ıyılerı yıkandı bana kalan 22 mılyondu onları bana asıladılar cnm asılamadan sonra max 20 dak yatıosun sonra kalkıp ewe gelıyosun ogun hep yat hatta mumkunse 1 hafta hep yat ben hep ole yaptım agır bıse yapmadım dınlendım bolbol we dua ettım asılamanın 12.gunu 26 ocakta kan werdım betahcg degerım 151.4 cıktı dondum kaldım normal gebelık mı dıe 2 gun sonra tekrar yaptır dedıler ctesı tekrar yaptırdım asılamanın 14.gunu degerım 358.2 cıktı doktorum hamılesın dedı carsambada genel kontrolum war tatlım benım seruwenım boyle doktorum yuzde 20 sans werır zaten normal gebelıktete sans bu asılamadada san s bu tıp bebekte sans yuzde 60 ama ondada dogum yıne yuzde 20 lerde ılahı dongu yuzde 20 etrafında donuyo cnm ıns senınde hayırlı haberlerını alıcaz fıyat merake dıyosanda asılama 500 sperm yıkama 200 catlama ıgnesı owıttle gıbı bıseydı oda 74 tl  :opucuk:

buarada bende gul memnun oldum hacercım

HACERESMA

aynı sürecleri bende geçirdim yarın kontrolum var yumurtama bakacak ona göre heralde iğneyi vurdurur bende zaten dinlenecem de canım çalışıyorum yaaa o yüzden perşembe cuma ctesi pazar 4 gün yatar dinlenirim ptesi iş başı yapmalıyım benim eşimin sperm hareketliliğinde problem vardı bizde en son ekimde test yaptırdık şimdi nasıl bilmiyom keçiboynuzu kürü içiriyorum her akşam.inş dua ediyorum zaten hakkımda hayırlısı olsun die ama inş bebişim gelir annesine :amin:sen zaten bana umut oldun inş rabbim benide sevindirir
]

HASRET!M S@N@

İNŞ SENİNDE TEDAVİN GÜLÜNKİ GİBİ BASARILI SONUCLANIR CNM

gulokan27

xxcansuxx

hakkınızda hayırlısı olsun inş. sizlerde güzel haberler verirsiniz bizlere rabbim emeklerinizin kaşılığını versin  :amin: :amin: :amin:

denizce:)

Alıntı yapılan: gulokan27 - 30 Ocak , 2012, 10:16:05
erkekte sperm azlıgında yapılıyor cnm benım o sekılde yapıldı ben ozelde yaptırdım dewlet yapıyomu bılmıyorum
sağol canım sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inş.bebeğini.bende yaptırmak istiyorum bakıyorum araştırıyorum nette.pek devlet hstnewsinde yaptıran yok galiba.özel de yaptıracam herhalde bende.benim eşimde tedavi oluyo ilaç kullanıyo.2 ay önce bi kamyasal gebelik geçirdim şimdi adetimi bekliyorum gelirse gidecem bi doktora. :amin:

deniz28

Alıntı yapılan: denizce:) - 29 Ocak , 2012, 20:54:13
kızlar aşılama erkekte sperm azlığında yapılıyomu?nette baktım hafif bozukluklarda yapılıyo yazıo?bende yaptırmak istiyorum ama devlet hastanelerinde yapılıyomu?
canım benim eşimin hareketli spermleri cok az doktor deneyelim dedi iki tane vitamin ilacı verdi bi de suda eritilip içilen bi ilac var 120 lira aldık bizde insallah işe yarar  :amin: devlet hastanesinde yapılıyormu bilmiyorum ama ben özel hastaneyi tavsiye ediyorum özelliklede tüp bebek merkezinde yaptırmalısın.. sağlık sigortan varsa 30 lira civarında muayene parası ödüyorsun sadece, en azından benim gittiğim hastanede öyle..
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

denizce:)

Alıntı yapılan: deniz28 - 31 Ocak , 2012, 19:48:30
Alıntı yapılan: denizce:) - 29 Ocak , 2012, 20:54:13
kızlar aşılama erkekte sperm azlığında yapılıyomu?nette baktım hafif bozukluklarda yapılıyo yazıo?bende yaptırmak istiyorum ama devlet hastanelerinde yapılıyomu?
canım benim eşimin hareketli spermleri cok az doktor deneyelim dedi iki tane vitamin ilacı verdi bi de suda eritilip içilen bi ilac var 120 lira aldık bizde insallah işe yarar  :amin: devlet hastanesinde yapılıyormu bilmiyorum ama ben özel hastaneyi tavsiye ediyorum özelliklede tüp bebek merkezinde yaptırmalısın.. sağlık sigortan varsa 30 lira civarında muayene parası ödüyorsun sadece, en azından benim gittiğim hastanede öyle..
bizde o ilaçtan kullanıyoruz canım..sskam var.bakalım araştırıyorum bende ona göre karar vericem.ne kadardır kullanıyosunuz ilaçları ;)

deniz28

yeni basladık eşim vitaminleri kullanıyor bende iğne vuruyorum kendime göbekten.. cumartesi kontrolüm var umarım fazla fazla yumurtam olurda sansım artar..
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...