20 Mayıs , 2024, 17:19:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aşılama tedavisine başlıyorum...

Başlatan deniz28, 27 Ocak , 2012, 15:59:12

« önceki - sonraki »

deniz28

bugün gittim doktora kalem seklinde iğne verdi bunu kullanıcam daha sonra catlatma iğnesi var ovitrelle.. daha önce asılama yaptıran arkadaslar bunlar dısında ilac kullandınızmı baska ilac veya iğne verilecekmi eger sadece bu kadarsa tedavi baya ucuza geliyor  :icon_scratch:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

ayy

canım bende ilk defa aşılama yaptıracağım ama araştırdığıma ve buradaki arkadaşlardan edindiğim bilgilere göre özelde yaptırınca 750-1000 arasında değişiyormuş

deniz28

bende ilk yaptırıyorum ve özel hastane.. eşimin ilaclarıyla beraber 390 tl tuttu ilaclar insallah baska ilaclara gerek kalmaz az önce ilk iğnemi vurdum umarım doğru bir şekilde yapmısımdır  :tongue3:

ayy

inşallah bebeişin sana tutunur ve güzel haberlerinizi alırız canım..maddi ve manevi yıpranmadan meleğimize kavuşalım hep beraber inşallah...

__nil__

Alıntı yapılan: deniz28 - 28 Ocak , 2012, 13:46:10
bugün gittim doktora kalem seklinde iğne verdi bunu kullanıcam daha sonra catlatma iğnesi var ovitrelle.. daha önce asılama yaptıran arkadaslar bunlar dısında ilac kullandınızmı baska ilac veya iğne verilecekmi eger sadece bu kadarsa tedavi baya ucuza geliyor  :icon_scratch:

canım kullanacağın ilaçlar bu kadar önce iğneler sonra çatlatma iğnesi o kadar tatlım

rusta

hakkında hayrlısı olsun olsun canm inş.hersey yolunda gider :amin:

gulokan27

tatlım bende ocak 14 de aşılama olmustum bende kalem ıgne degıl klomen wardı çatlama ığnem senınkı ıle :amin: aynıydı ben olumlu sonuc aldım hamişim  :nazar:inşşşşşşşşşşşş seninde hemen tutarda meleğin gelır

deniz28

Alıntı yapılan: gulokan27 - 29 Ocak , 2012, 19:43:38
tatlım bende ocak 14 de aşılama olmustum bende kalem ıgne degıl klomen wardı çatlama ığnem senınkı ıle :amin: aynıydı ben olumlu sonuc aldım hamişim  :nazar:inşşşşşşşşşşşş seninde hemen tutarda meleğin gelır
çok tebrik ederim Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin insallah  :amin: :amin: bizlerede bol bol dua et  :opucuk:

gulokan27

deli_mavi

aşılama bende oldum ama tutmadı malesef...

deniz28

tüm aşılama yaptıracak arkadaslara basarılar diliyorum  :nazar: umarım artık herkes meleklerine kavusur Rabbim kimseyi bu sekilde imtihan etmesin.. çooookkkk zor çookk...

deli_mavi

deniz28

gulokan27

seni miii  :-[ :-[ :-[ :-[

sene degıl cnm 6 aylık ewliyim ben  :-[

denizce:)

kızlar aşılama erkekte sperm azlığında yapılıyomu?nette baktım hafif bozukluklarda yapılıyo yazıo?bende yaptırmak istiyorum ama devlet hastanelerinde yapılıyomu?