suzan(papatyam)ın hamile kalması için 41 hamileden ayetel kürsü topluyoruz

Başlatan doruk38, 27 Ocak , 2012, 14:43:03

« önceki - sonraki »

doruk38

kızlar suzan (papatyam) arkadaşımızın hamile kalabilmesi için 41 tane ayetel kürsü topluyoruz. Bakarsınız dularımız şifa olur. 41 gün boyunca okunacak. alamak isteyen arkadaşlar sadece 1 kez okuyacak. 2, gün başkası okuyacak. dua kısa çok fazla zamnınızı almaz. yardımcı olursanız sevinirim  :flowers: :love9: :love9: :love9:

hüzünden_gelme

Nezo

Ben Katılırım Ama Ezbere Bilmiyorum Arapçamda Yok Ancak Kitaptan Okuyabilirim Öyle Oluyo Mu

@@@gözde@@@

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 27 Ocak , 2012, 14:45:40
bende alabılırım kaç tane okumam lazım
,

canım benim Allah razı olsun sende. ama ayetel kürsüyü sadece hamileler okuyabiliyo  :love9: :love9:

Nezo

Yanlış Anlaşılmasın Ben Bu Siteye Dahil Olduğum Günden Beri 1 Kez Olsun Dua Paylaşımına Filan Katılmadım İnanmadığımdan Değil Ama Neden Onuda Bilmiyorum. Ama Suzanım, Cananım Ve Nagim İçin Her Duaya İştirak Ederim. Anlatmanız Yeterli Nasıl Okunacak Ne Zaman Okunacak. Bu Konuda Cahilliğimi Mazur Görün  :flowers:

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 27 Ocak , 2012, 14:46:01
Ben Katılırım Ama Ezbere Bilmiyorum Arapçamda Yok Ancak Kitaptan Okuyabilirim Öyle Oluyo Mu

nezim olur tabi . neden olmasın ozaman bu günü sen okuya bilir misin ?

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 27 Ocak , 2012, 14:46:01

olur neden olmasın

niyet önemli olan

sadece hamileler mi okuyo bu arada biz okuyamıyomuyuz ???

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Ocak , 2012, 14:53:21
,

canım benim Allah razı olsun sende. ama ayetel kürsüyü sadece hamileler okuyabiliyo  :love9: :love9:
Ne Fark Eder. Fazla Dua Ne Zamandır Göz Çıkarıyo Bence Herkes Okumalı.  :icon_thumright:

suzannn

zehracım önayak olduğun için çok teşekkür ederim allah razı olsun senden ve okumak isteyen herkezden

benim ablamda okuyacak

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Ocak , 2012, 14:53:21
,

aa bılmıyordumm tamam canım sağol söledıgın için :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 27 Ocak , 2012, 14:51:16
şimdi bitane okudum cnm günde 1 mi okuyacagız  :icon_scratch:

canım duayı sadece hamileler okuyacak. 41 gün boyunca 1 hamile okuyacak. 1 kere okuyan başka okumayacak Allah razı olsun  :opucuk: