27 Nisan , 2024, 08:42:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar yarın doğum var dua edin

Başlatan YAĞMUR DAMLASI, 26 Ocak , 2012, 18:26:49

« önceki - sonraki »

YAĞMUR DAMLASI

dün nişanım geldi.bugün hala sancım yok.ama yarın sancım gelmezse suni sancı alıcam 9da gidicez hastahaneye.suni sancıdan korkuyorum ama yapabilecek birşey yok inşallah bugün kendinden gelir inşallah

__nil__

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım inş hemencecik doğrurursun dualarımız seninle.allah yardımcın olsun

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kolayliklan sagliklan kucagina alirsin insallah bebisini  :opucuk:  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Tebessüm

Allah yardimcin olsun saglikla kucagina alirsin ins bebisini :-)
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

°•.ℓανιηуα.•°

ah canım benim... inşallah az bi sancı ile atlatırsın doğumu...

merak etme ben de suni sancı ile doğum yaptım. az sürdü neyseki. oldu da bitti :laughing7:

seda87

canm allah yardımcın olsun rabbim bir sesle kurtarsın seni.sağlıkla bebğini kucağına alırsın :amin: :amin:bizlerede dua etmeyi unutma olur mu
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

destina06

Allah hayırlı kolay doğumlar nasip etsin.Bebişinle sağ salim kavuşursunuz inşallah:amin: :amin:

Ezocan84

Rabbim yardimcin olsun, hayirli ve kolay dogumlar insallah..

melek100lü

ALLAH kolaylık versin canım dualarımız seninle inşallah kolaybir doğum olurda bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah yardımcın olsun.. inşallah kolay bir doğumla sağlıklı bebeğine kavuşursun

KONYALI

korkma cnm dogumhane tek gırıp çift çıkıcan bundan daha güzel bir duygu yok...allah sağlıklı dogum nasıp etı
sın,evladına sağlıkla kucağına al inşallah

kuzucuk

canım Allah kolay ve hayırlı bir doğum nasip etsin inşallah yarın bebeğini sağlıcakla alırsın kollarına  :amin:  :amin:  :amin:

medine

rabbum hayirli ve kolay dogum nasip etsin insalllah melegini sag salim kolay bi sekilde kucagina alirsin insalllaaah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen benim herseyimsinn:)

@@@gözde@@@

Allah yardımcın olsun canım hayırlısıyla kolay doğum olur inşAllah  sağlıklı bişekilde kavuşursun bebeğine  :amin: :amin:

banu_fth

Allah yardımcın olsun umarım kolaycacık olmustur dogumun  :flowers: :flowers:  :amin: