gulokan27 Arkadaşımızın Meleği Geldi

Başlatan Sır_Çiçegi, 26 Ocak , 2012, 13:19:04

« önceki - sonraki »

gulokan27

:amin: :amin: :amin: :amin: cnm cümlemizin anne olmayı bekleyen anne olmak ısteyemlerı ıle birlikte inşşş  :nazar:

<<<peri masalı >>>

@@@gözde@@@

gözünaydın canım Allah sağsalim kucağına aldığın günlerdie göstersin  :amin: :nazar:

destina06

gulokan27

tşk ederım canlarımm şimdilik herşey yolunda RABBIM darda sıkıntıda koymasın inşş  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

şulee sanadaa güzel bir örnek we umut olayım seninde olucak inş az kaldı  :amin: :amin:

MASAL ILGIN

CANIM HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER ALLAHIM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

gulokan27

:nazar: :nazar: :nazar:

cok tşk ederım cnm hayırlısı sonuna kdr inşş  :amin: :amin: :amin:

MASAL ILGIN

gökçe58

canım gözünaydın olsun çok sevindim. inşallah herşey yolunda gider mutluluğun daim olsun darısı tüm bekleyenlere...

nisan rüzgar

güllüm çok sevindim canımmm  :muzz: :hello2: :hello2:allahım sag saglim kucagında nasip etsin inşşş

xxcansuxx

canım seninde meleğin gelmiş nasıl sevindim anlatamam  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Allah tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin: :nazar:

GÜL GÜZELİ

Canımmmmmmmm hayırlı olsun inşaAllah  :wav:

Rabbim sağılcakla kucağında görmeyide nasip etsin çooooooookkkkkkkkkkk sevindimmmmmmmmmmmmm

:muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt: :muzz: :hello2: :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tebrikler canim sag salim kucagina aldigin gunleride gorursun insalllah

gulokan27

tşk ederim canlarım inşşş  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

ALLAH ım herkezi güldürsün  :amin:

sevilay21

:hello2: :hello2: :hello2:tebrik canim böyle hamisleri duydukca bize moral oluyor rabbim bebis bekleyen herkese   bu mutlulugu tatdirsin  :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: